Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Diablo 3 je nejlepsi hra vsech dob
    • To určitě není*13*
  • Ano Error 37 se objevuje víc než je zdrávo a většinou kvůli plnému serveru nebo patchování. Nutnost být pořád online je také nešťastný tah ze strany Blizzardu. Multiplayer byl v D2 úplně jiný lvl a stejně tomu tak je i v D3.I přest to všechno věřím, že narozdíl od jiných her Blizzard bude D3 neustále ladit a vylepšovat. D3 je skvělá klikačka i když momentálně na závislost jako na Diablu 2 to rozhodně nevidím. Spíše skvělá oddychovka:-)
    • v 21 stoleti to nevidim jako spatny tah :D prinasi to mnohem vic vyhod nez kdyby to byl jen cisty singleplayer...
  • Diablo iIi je o goldech. az prijde aukce se skutecnymi penezi bude jen a jen o penezich. Chcete se dostat pres bose lepe a skoro bez skillu? Farmete goldy kde vam to jde a pak si kupte gear, se kterym se ani nemusite moc snazit a vse mate v kapse. Tato hra neni o zandem umu. Po te co jsem videl zabiti nekolika bosu na infernu mackanim dvou tlacitek, tato hra pro mne skoncila. Co z toho.
    • bossove jsou v d3 slabi (snad krome izzuala) a navic z nich nic moc nepada (nehlede na to, ze v dalsim patchi bude jejich loot jeste vic omezen) zaklad je, zabijet skupiny elit, ktere uz rozhodne slabe nejsou...nicmene to co ty pises, ze diablo je o goldech, je samozrejme pravda...kazde diablo bylo vzdy o goldech = equipu.
    • Další moula co Diablo 3 viděl z vlaku někde na youtube a hází zde soudy. Skilly, které byly moc silné a kde na bose stačilo mačkat 2 tlačítka byly změněny(nerfnuty). Na nejtěžší obtížnost tě před smrtí na 1-3 rány neuchrání vůbec nic.Až příjdou aukce za reálné peníze, tak já stejně zůstanu u aukcí za ingame goldy. Obchod za reálné peníze si můžou dovolit jen ti nejmovitější hráči, kteřích zas tak moc nebude.Naopak tahle hra pro mě začala a s každým patchem se stává víc a víc zajímavější.
    • Takže ty si to viděl? Co kdyby sis to zkusil sám, než tu začneš psát, že to není o žádném umu? A zkus to na hardcore. :)
  • 1001
  • Diablo 3 je super hra!
  • jak jsem se jich zastaval, tak 3 tydny po vydani je to furt to samy, error 37, lagy, vykopavani ze hry... to uz fakt nejde rict jinak nez BLIZZARD JSOU ZASRANY VYJEBANY ZMRDSKY K*K0TI K*RVA DOPICI
    • čéče po desetihodinový nonstop pařbě,kurňa si mě rosesmál.Dej si studenou sprchu a možná to bude lepší *1*
      Divný, nalognul jsem napoprvé, ze hry mě to nevyhodilo ani jednou, nepřeháníš takhle náhodou?Nebo že bych byl takovej haluzák? *1*
  • hra koupena, rozblena, nainstalovana a Error 37, haha. No nic, tak doufam, ze kdyz to oprasim za pul roku, az to vsichni dohrajou, tak reknou, ze uz se nevyplati provozovat servery pro tuto hru, haha. No paradni neni nad to koupit si hru :oD
    • error 37 neznamená nic jiného než to, že server je víceméně plnej.Na offi stránkách píšou zkusit se přihlásit víckrát za sebou (funguje,někdy se to chytne na 2-3 pokusy,někdy na 10 no).Tím to nechci omlouvat, tohle si měl Blizzard ošetřit dřív.Ale hrát se dá, jen to někdy chce trochu trpělivost.
  • Tak diablo 3 je uz celosvetove hodnocene lepe nez d2 ! At zije novy kral
    • Bezvadný král: Error37
  • Sem si vic nez jistej ze 90% hateru jsou pirati a nadavaj na nej jen protoze nejde stahnout a musi se platit, mam par takovych ve svem okoli, kdyz hra nejde spiratit, je to sr*ka

    Uzasna logika
  • Sehnat dnes krabicovku v ČR je nadlidský výkon. Všude vyprodáno, další várka snad v červnu.... připadal sem si jak za komunistů. A stejně jsem si připadal když jsem tu podpultovku sehnal a přivezl domů *4* Tohle je fakt pravý hell.
    • A tos neviděl jak těžký je sehnat zběratelskou edici.
    • Osobne jsem nazoru ze poslat do prodeje tak "malo" kusu byl reklamni zamer, co je lepsi reklama nez ohromne zpravy o tom jak je hra beznadejne vyprodana. Pridava ji to neskutecne na atraktivite

      I ja sem rad ze mam diablo 3 uz jen kvuli tomu ze je ted vyprodane :-d

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit