Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • climatizer
    Nema niekto pls quest pass?
    • si ho kup na aukru zebraku
  • som rad ze sa vzdy najdu ludia co tu hru nehrali, nevlastnia, nepoznaju alebo colkolvek ine pretoze by som nemal co citat v diskusiach :D...ked sa mi nieco nepaci tak to ignorujem...ale su ludia ktori musia za kazdu cenu verejne naplut na vsetko co sa im nepaci :) ja som si hru kupil a kupil by som si znova a vobec ma nezaujimaju kecy o lagoch a neustalom pripojeni na net...v dnesnej dobe ma snad uz kazdy neobmedzeny internet...ak nie tak smola no...ved nikto ta nenuti si hru kupit...ja som mal za cely cas co hram lag asi tak 5x a to tak maly ze mi to nevadilo...mne sa d3 paci ci uz po vyzualnej stranke tak po hratelnosti ;)
  • Trol.diskuzni
    Pro všechny D3 fanboye doporučuji -> http://diskuse.tiscali.cz/games/clanek/diablo-iii-je-pod-utokem-piratu-vykradajicich-ucty-59479/
    • Ach toto už tu bylo tolikrát. Zvláštní že mě nikdo nikdy nic nevzal :D
    • Ze te to bavi porad si stezovat. To se tak nudis ? Zkus si najit zenskou pak nebudes mti cas na takove kraviny jako sledovat vse o diablu a porad dokola si stezovat. Vim ze te bavi byt za trolla asi. Chapu... Diablo III nesnasis ale tak kdyz nejakou hru nenavidim tak se o ni vubec nezajimam a kaslu na ni prece ne ? Nejde mi o to ze plives na diablo je mi to fuk je to tvuj nazor jen mi nejde do hlavy proc to delas porad dokola tak jsem se nad tim pozastavil.
      • Protože je to člověk, který nemá co dělat a nic ho nebaví. A tudíž ho štve, že se u her baví někdo jiný, když on to nedokáže. A teď pravděpodobně (pokud sem ještě zavítá, tahle diskuze už není "in") by sem napsal o svém bohulibém poslání bojkotovat ty hrůzy Blizzardu, aby neprosákly dál:-D Nám jen zbývá obrnit se a nenechat si hraní otrávit, protože pak bychom dopadli jako on...
        • Mas pravdu ovsem cekam nejaky koment ve stylu vy jste decka nerozumite tomu my duchodci co jsme hravali Diablo 1, Wizardry 8 atd. atd. To byly super hry to uz vy nepamatujete protoze jste mladi a nicemu nerozumite. My stari jsme nejlepsi konzervativni nedokazeme se naucit novým mechanizmum proto na hru nadavame. Nemam nic proti starsim hracum ale pokud se tu zacnou objevovat a trollovat o tom jak to kdysi bylo lepsi to me dokaze urvat(nekdo takovy tu byl procital jsem diskuzi). Doba sla dal a pokud to starsi hraci nedokazi respektovat tak by nemeli uz hrat hry ale radsi se ucit pleteni nebo lepit modely letadel ci jit ven krmit holuby do parku.
    • A co jako? Tohle se stalo i u WoW. Já ti člověče nevím jak je ta hra stará a kolik mega lidí to pořád hraje, ale neřekl bych, že to mělo nějaký větší vliv na odchod hráčů. Navíc jsou tu bezpečné služby na ochranu accountu (Authetificatior a SMS Protector).

      Meh.
      • Trol.diskuzni
        To já jen, jak fanboyové básní o "bezproblémovém online singleplayeru, na který si přece nikdo nemůže ani za mák stěžovat, protože vše je krásné".

        Mimochodem: Authenticator tě neochrání stoprocentně, už i takové případy tady jsou... A mimochodem to je za příplatek (jak tady někteří hovoří o tom, že Diablo 3 je v podstatě za lidovku oproti D2) = D3 + mobilní stálé připojení k internetu + authenticator nerovná se stoprocentně spolehlivé a komfortní jako tomu bylo za D2.
        • "nerovná se stoprocentně spolehlivé a komfortní jako tomu bylo za D2"

          Aha. Ty se bavíš o Diablu 2, kde BYL singleplayer. Kdo by se ti proboha do singleplayeru hackoval. Nice one bro. 10/10.
          • @Hmmm: Nebav se s nima brácho, nemá to význam - oni tu nediskutují kvůli tomu, že by je hry bavily:-)
          • Trol.diskuzni
            Diablo 2 mělo zcela regulérní single player, s onlinem jsem nemusel mít pranic společného čili to bylo koncipováno jako single player s dodatečným battlenet mulťákem...

            Co se Diablo 3 týče - ano, je to nová hra... je to WC 3 Hero mode, ale rozhodně ne nástupce série Diablo. Po Diablu se tahle fraška jenom jmenuje.
            • Ono vlastne trestat nekoho kdo si koupi hru tim, ze mu lagujou servery a nezahraje si bez netu je vlastne v poradku, protoze pirati (kteri budou stejne hrat na nejakym freecku a bude jim zadek ze to stoji za prd) si to nemuzou zwarezit. To by jsme mohli vsechny lidi zavrit do vezeni, pak by se prestalo krast ne? Muj pozersky bro.
              Taky se mi libi to jak kazdej kdo ma jinej nazor je tro(t)l. Takovy postoj je znamkou velke inteligence, zvlast od nekoho kdo si mysli ze znat kod serveru = byt schopnej ho hacknout.
            • "single player s dodatečným"

              To je Tvoje definice koncepce D2. Historická fakta ti to bohužel vyvracejíjí, protože dlouhověkost a sláva Diablo 2 byla zaručena hlavně díky multiplayeru plus PvP atd. To, že "to mělo" singleplayer neznamená, že to bylo primárně koncipované jako singleplayer.

              Už jen to, že tam byly skilly, které byly dělané více pro partu (nebo pro PvP) než pro solo. Nebo to, že Blizzard v patchích balancoval PvP. Ukládání čistě jen postavy a respawn mobů (V SINGLU), což je podobný koncept jako v MMO RPG (fan nepochopil, ale k tomuto tro(t)lovi už se nehodlám vracet).

              Máš pravdu, že tam singl byl a hodně lidí ho hrálo včetně mě, ale hra inklinovala spíš k multiplayeru - obchodování s itemy, PvP. Bylo logickým a předvídávým krokem, že Blizzard tohle více rozvine/zabezpečí. Má z toho prachy (AH), ale to mě netrápí. Nejsem anti-kapitalista a už vůbec ne zloděj. Každý slušnější pokus o ochranu proti pirátům vítám a server side systém bezpochyby je dobrým systémem. Kéž by bylo víc takových her. PC scéna by šla nahoru. Piráti dolů.
          • Trol.diskuzni
            No a v Diablu 3 je singleplayer, kde musíš být neustále připojený k internetu, aby Activision mohl rejžovat na aukcích, hurá sláva! *5*
            • MMO maji save a pak respawn mobu? Ty tomu dneska davas.

              Ale diky za to priznani, ze D3 neni to co bylo D2. Ostatne i blizzard to psal. Nic necekejte ale hlavne si to kupte. *15*
            • "WoW je od začátku stavěné jako MMORPG, je to onlineovka... Diablo bylo odjakživa single player hrou, pro tvoji informaci."

              Nemáš pravdu. Diablo i Diablo 2 bylo koncipované jako singleplayer & multiplayerová hra. V Diablu 2 už hra dokonce nešla klasicky ukládat. Jen save postavy a exit plus respawn mobů (tento systém mají prakticky všechny MMO). Dále tu bylo PvP (i když hra byl primárně zaměřená na PvM).

              I kdyby si pravdu měl, tak je tady ještě ten detail, že co BYLO už není a Diablo 3 je nová hra.
            • Ne vo.le tro.le fanoboi rekl ze je to multiplayerovka a je to lepsi. *5*
            • Trol.diskuzni
              WoW je od začátku stavěné jako MMORPG, je to onlineovka... Diablo bylo odjakživa single player hrou, pro tvoji informaci. A single player tam je, přestože je, bohužel, zprzněn do jakési online formy. Mno jo, MSORPG. *7*

              I proto považuju D3 za velký fail... To není nástupce D2, ale nová platforma pro wowkaře.
            • "No a v Diablu 3 je singleplayer."

              Co? Diablo 3 má singleplayer? Já v Diablu 3 žádnou takovou volbu ve hře nevidím. Uh? No jo vlastně, já zapomněl. Můžeš hrát solo, takže to musí být singleplayer. Potom má tedy singleplayer i WoW, protože tam můžeš hrát taky solo a obě hry jsou technicky STEJNĚ řešené (client-server).

              "aby Activision mohl rejžovat"

              Stopped reading there... *7*
        • To je ale prece chyba hrace, ze si neprecetl na krabici ze server bude lag, oh wait vlastne jeho pripojeni bude lagovat.
          • "Psal jsi ze D3 by bylo zahackovany kdyby melo singl, coz je samozrejme blbost. Singl nema nic spolecnyho s tim co se deje na online serverech."

            Nevíš, o čem mluvíš. Jakmile je hra offline singl (nebo client side), tak je k dispozici kompletní kód hry. Lze hackovat (na serverech i na LAN). Jakmile je hra server side (WoW a D3), tak to vylučuje uvolnění celého kódu hry, protože část běží ze serveru a ty jí nikdy mít nebudeš. Závěr? Udělám to za tebe, protože ty by si to asi nezvládl.

            Server side systém vylučuje možnost offline singlu. Ledaže by Blizzard definitivně vypl servery a dal lidem celý kód k dispozici. Pak by mohl každý hrát offline. Mám pochopení pro idioty, ale ne pro trolly, takže bye.
            • A kde mas ty argumenty? Proc nekdo kdo pise jenom troll, nemas pravdu, nerozumis tomu, ty bys to nezvladl atd. chce argumenty? Sam si zadny nepredvedl.

              Jo btw, proc pises ze v SC2 se "ale cheatuje lolku"... ja nekde napsal ze ne?

              Zrovna od tebe, kterej napise Diablo 3 ale neni singl hra a zakonci to /thread s pocitem ze vyhral diskuzi tim ze rekl "ja mam pravdu je konec" to perfektne sedi.

              Jo a jestli sis nevsiml, s tim idiotem jsi zacal ty, tak co se vztekas. *7*
            • Ve Starcraftu 2 se ale cheatuje lolíku. Už to fakt nehul. Co tu máme dál? Aha, 5 řádek urážek a rozebírání mého fanboyismu, kšiltovky a broování. Tímhle si fakt na váze svého postu nepřidáš. Nějaké argumenty tam nemáš? Hm. To nemůžeš jenom napsat, že sem idiot? Ušetřil by sis čas. I když mám dojem, že to asi líp neumíš. Meh on you.
            • Aha zajimave, takze treba Starcraft 2 vlastne nemuze existovat, protoze singl je offline a mp je pres bnet. Ale hlavne ze tomu rozumis "idiote". *15*
              A jinak se mi docela libi tvuj styl fanboyizace teda argumentace. Ja mam pravdu, ja ja ty tomu nerozumis. *12*
              Ono vlastne nejlepsi je nekomu nadavat a sam pouzivat bro. To je nejaka poza? Jsi nejaky wannabe cernoskej hoper? *15*
          • Pokud potřebuješ na krabici u online hry upozornění, že hra může lagovat, tak máš serióznmí problém s porozuměním fungování internetu.
            • Gratuluju, nepochopil jsi co jsi sam napsal. Jinak "bro" je to co si rikaji 13 husti typci s rovnyma ksiltama?

              Jinak kdyz to nechapes, tak ti to napisu znova a polopate. Psal jsi ze D3 by bylo zahackovany kdyby melo singl, coz je samozrejme blbost. Singl nema nic spolecnyho s tim co se deje na online serverech. Jinak to ze mp je online a nejde hacknout jsem tam psal, nemusis to opakovat "bro".
            • Tak teď si to zabil bro. Diablo 3 funguje technicky na stejném principu (server side) jako WoW, proto potřebuje k fungování internet a proto nikdy nepůjde hacknout (jen emulovaný server jako u WoW). Věděl sem, že si troll, ale takle dobrý? Congratz. 10/10.
            • Aha, jenze kdybys o tom neco vedel, tak bys nerekl takovou piczovinu. D2 bylo pocheatovany ne proto, ze melo singl, ale proto, ze vetsina veci byla client side. U D3 by mohlo byt stejne jak ve wowku vsechno server side. A videls pocheatovany wowko? Tak priste se snaz trochu vic.
            • Kdyby hra měla singl, tak dopadne jako Diablo 2. Prohackovaná a procheatovaná až na kost. No, thx bro.
            • Ne, fanboyove maji problem pochopit, ze kdyby hra mela singl jako singl tak nic nemuze lagovat.
  • Jsem rad, ze D3 splnilo vsechny me ocekavani. *5* Slysel jsem, ze v D4 zavedou prevratnou novinku, ktera potrapi mozky hracu, ehm. teda to co z nich zbylo po hrani D3 - moznost vyberu v skill tree a nutnost pridelovani bodu do vlastnosti, aby i mainstream mel pocit, ze hraje RPG *1*
    • Protože STR na gear, DEX na max block a zbytek do VIT mi totálně zavařilo mozek... *5*
      • Pubertacku, v normalnich RPG ziskani skillu je odvisle na vysi jednotlivych statistik postavy. Ziskani nekterych skilu drive, pak muze vyrazne usnadnit postup ve hre. Dale statistiky ovlivnuji nosnost postavy, rychlost, pravdepodobnost vykryti utoku, pocet kouzel, ktere se ziskaji pri prestupu na vyssi level atd. Ale to se asi detem, ktere hraji D3 spatne vysvetluje. Takze sup vymackni si bedarka a utikaj si uklikat dalsich tisic bestii.
  • mne ta recenzia pripada ako cela strana textu ktory obhajuje slabu hru, ale preto ze je to taka znacka a bol okolo tej hry taky hype, tak sa nasilu autor snazi ospravedlnovat chyby a zjednoduseny dizajn hry.
  • Přišli už někomu výhry z Diablo III soutěže? Nebo nevíte kdy výhry odesílají?
    • Jo vyhrál jsem diablo III a pak jsem ho zapálil protože to je jen další dětinská klik klik trapárna od blizsrá*če. Omalovánky z rádoby fantasy ne díky
      • A co hraješ ty? Já bych se chtěl cítit jako ty (dospělý), tak poraď něco plz.
        • Tak si dite zahraj Drakensanga nebo FNV, pokud to mentalne jsi schopen zvladnout.
          • Nechápu, proč mícháš jablka a hrušky. Nepochybuji o kvalitách Fallouta, ale nabízet sci-fi openworld RPG jako alternativu k fantasy klikfestu? To už jsi rovnou mohl navrhnout NFS: Most Wanted. Jako jinou možnost ze stejného žapnru bych zmínil Nox nebo Titan Quest.
            A proč by měla kvalita názorů souviset s věkem? To byla doména minulého režimu, upřednostňovat gerontokracii...
            • Hele promin, ale tady se neda souhlasit. D3 vyvolava pocit obtiznosti tim, ze se na tebe vali tisice priser – porad stejna nuda. Navic se neda zvysit obtiznost na normalni uroven, protoze Te nuti hru projit a protrpet si ji nekolikrat. Ve starych RPG bylo priser mene, ale obtiznost dodavala nutnost pocitat napr. s jidlem -> nedalo se porad spat, moznost prepadeni ve spanku, regenerace pouze ve spanku – ne jako v DAu, a moznost smrti atd. coz cini hru variabilnejsi. Jinak snad krome Robinson Requiem se mi nikdy nepodarilo zemrit hlady a kvalitni automaping mela i UW1 a 2 z 91 a 92 roku (asi tak stokrat lepsi nez v Gothicu). Jinak D3 po praci na hodku proc ne. 4-5 hodin v kuse je za trest. Navic o hubu je pristup Blizardu – autoleveling je i v Drakensangu, ale je volitelny, v D3 je povinny. Blizard proste kasle na hrace a zameruje se pouze na segment, kde se da nejvice vydelat.
            • To Pierre: Tvé argumenty, kterými podporuješ svůj názor jsou kvalitní. To ale pořád neznamená, že Tvé přesvědčení je v něčem lepší než to jeho. Já jsem hrál staré dungeony i další RPG typu Ultima, Wizardry nebo Might and Magic, přesto mě Diablo 3 baví víc. Nevyhledávám totiž ve hrách reálné prvky, ale odreagování. Nebaví mě čarovat každých pět minut chléb s vodou nebo si kreslit mapy na čtverečkovaný papír. Proč by to on nemohl mít zrovna tak? Se zkušenostmi máš pravdu, ale ty najdou uplatnění spíš v životě (práce, vztahy atd.) než v zábavě. Mně se třeba taky nelíbil Avatar, protože jsem tvrdil, že je to vykradený Albion, ale nemám nic proti tomu, když se to mladé generaci líbí...
            • Jeste jedna vec k tomu veku, pokud clovek zacal hrat hry pred 20 lety, mel sanci videt, jakym smerem se hry v dnesni dobe vydavaji -> a to je totalni zjednoduseni, tak aby clovek nemusel pouzivat sedou kuru mozkovou. Kdysi v RPG byla nutnost jist, pit, omezena nosnost, do pytle nesel narvat mec, opotrebovani zbrani, brneni, moznost zemrit, nutnost spat, prepady ve spanku atd. Pak se z nich zacaly jednotlive prvky v ramci zjednodusovani vytracet - napr. z BG a Gothicu - opotrebeni zbrani, nutnost pit a jist; v ramci dalsiho zjednoduseni, pak vypadlo nutnost spat, moznost zemrit, tzn. zrusili clerika - DAO. No a ted prisli v D3 s tim, ze je automaticke prerozdeleni statistik a skilu. Pry at ma hrac moznost poznat vsechny varianty. A ja rikam bezte do ( ).( ) s tim zjednodusovanim *16*
            • Drahy Abele, jses trochu mimo - ten typek, se svym detskym sarkasmem, chtel vedet jakou kvalitni hru si ma zahrat, aby se citil "dospely". Jak Drakensang - fantasy, tak FNV - sci-fi, tyto podminky splnuji. Zadnou restrikci na zanr hry, ani zda to ma byt fantasy, nedal.
              Jinak kvalita nazoru, bohuzel docela souvisi s vekem, protoze vyssi vek znamena vetsinou vetsi zkusenosti. Kdyz D3 bude tva prvni odehrana, tak ji budes mozna povazovat za bozi. Kdyz to bude tva 150 hra a mas moznost srovnat D3 s ostatnimi, tak vidis, ze hodnoceni je naprosto nezaslouzene, stejne jako oznaceni "akcni RPG". Jeste jedna malickost - vetsina lidi, nebude nikdy hrat hru starsi nez 4-5 let, coz znamena, ze nikdy nemohli hrat pecky jako UW2, Wizardry 8, BG 1,2, Planescape torment atd.
  • http://9gag.com/gag/4255986 bohuzel pravdivy Diablo 3 5/10 fail
    • smejki
      kolikrát sem tenhle objev ameriky ještě někdo postne? *7*
      • Tak měsíc. Něco trollíci postovat musí.
      • Trol.diskuzni
        Ten "objev ameriky" mi připadá velmi trefný, své místo zde určitě má...
        • smejki
          not influenced by WoW - a) logické, když v době D2 wow nebylo. jenže wow je influeced by diablo, takže diablo 3 musí být logicky influenced by WoW. jinak jde o vágní formulaci, která jen přepokládá, že WoW je špatné, ve všem.
          spawned installation - úplně jsem nepochopil, co to vůbec je.
          good battle.net iface - nemůžu sloužit, ale podle zkušeností z SC2 je interface bnetu přehledný, pěkný, intuitivní, přesto plný informací
          is actually dificult - ano D1 je jediné defauůtně těžké diablo. ale protože ty glorifikuješ dvojku, dovol mi připomenout, že normal D2 je lehké jako prase, možná až na pouštního bosse.
          inventory management necessary - inventory puzzle is boring as fuck! not challenging yet time consuming *2* je to pravda, ale nelze považovat za zápor.
          pay to win - trochu ano, ale jen pouze na základě vlastní volby - nelze považovat za zápor
          DRM infested - Diablo mělo taky ochranu proti kopírování. primitivní, ale mělo -> neplatné
          retarded writing - všechna diabla jsou napsaná pateticky objektivně "méněcenně"
          in dev for 11 yrs - neplatné. D3 se dělá asi 5-6 let. D1 je navíc obsahově velmi chudá hra.
          Suma sumárum jsou v celém tom obrázku platné dvě věci - lepší hudba (a to ignoruju, že v obrázku je D1 a ne D2) a Off-single.
          • Ještě bych doplnil. Diablo 3 není singleplayer hra.

            /thread
            • "Btw jde hrat jenom singl coop a public."

              "single coop"

              Tady si zapomněl čárku, nebo se jedná o nelogický blábol?
            • Tohle je ale problém u každé online hry. Lagy ze strany serveru a údržba. Pláčeš na špatném hrobě.

              LANka a offline singl je mrtvá záležitost. Na nahackované itemy a cheatery nikdo není zvědavý. I když ty možná ano, nevím. Pak mi klidně říkej fanboy, mám to víš kde.
            • Jak zmena providera ovlivni lagy jejich serveru? *8*
              Predpokladam ze kdyz je vyply server tak taky pomuze zmena providera. Mozna mam taky spatny tricko, tim by to mohlo byt taky. Lidem v D3 tricku to evidentne nelaguje.

              Ale ta logika se mi libi, takova krasne demagogicka.

              Btw jde hrat jenom singl coop a public. Takze evidentne kdyz hraje public malo lidi, zbytek je singl a nebo coop chapeme?
            • fan:

              Ty máš lagy? To je mi líto. Zkus jiného providera. Já prakticky žádné nemám (a to mám mikrovlnu). I s pingem 150-250 se hra hraje jako víno. Openworld, ne-openworld, D3 je pořád client-server hra. Technicky je to MMO. Ty si nevěděl, že D3 vyžaduje internet? Pokud ne, tak je mi líto. Pokud ano, tak nevím proč sis tu hru kupoval.

              Btw, máš nějaké statistiky kdo hraje sám a kdo v kooperaci? Public sem nepleť prosím, ten LOGICKY moc lidí nehraje, protože v kooperaci je samozřejmě lepší hrát s lidma, který znám. Thx.
            • boy
              jako omlouvat lagy ve hre, ktera online ani nepotrebuje protoze nema open world ale instance tim ze to neni singl hra...
              btw podivej se kolik lidi hrava public game
              zbytek hraje singl nebo coop s friendama, ani na jedno by ten uzasnej online lag system nepotrebovali
        • smejki
          no, trefný...
          popořadě:
          PvP - pokud nejsem pomýlen, v D3 bude
          Off single - pravda
          LAN - pravda, ale herní LAN je dnes imho mrtvý asi jako PS/2 a battle.net to plně vynahrazuje. Sice je battle.net mírný overshoot, když chce člověk hrát se spollubydlou z koleje, ale globálně je to plnohodnotná náhrada. A na chatě v horách bez netu se LAN párty zs tak často nedělají *1*
          stable servers - stabilizaci serverů v čase si můžeš představit jako jednoduchý PID regulátor -> irelevantní v nynějším čase, neplatné v dlouhodobém horizontu
          distributable atribute points and skills - nelze považovat za negativum. je to odlišný systém s rozdílnými klady a zápory. čistě věc osobních preferencí
          takes longer than few hours to beat - co tak koukám, tak speedrun u D2 i D3 je skoro stejný 4-5 hodin. D1 na to nebude jinak.
          appropriate atmosphere - diablo2 tu vede maximálně v lepší hudbě. D2 není ani děsivé, ani temné. jediné trochu temné bylo diablo 1.
          good music - good? u obojího. better? imho u dvojky, takže trochu pravda. D1 mělo má geniální tristamskou znělku. tím ale taky končí.
          • Nejrychlejší speedrun D1 je asi za nějaký 4 minuty a D2 asi hoďku.
    • to je trapně postavený.. v podstatě princip "mě se nelíbí, že je modrá barva modrá" *3*
  • Tak sem po dlouhé bohužel zavítal na tříscali.cz. Musím říct že po přečtení tohoto "článku" sem se zhrozil. Jak je možné že autor naprosto ignoroval tak podstatné informace jako že Blizz naprosto nezvládl první den spuštění Diabla? Absence slibovaných featur jako je PVP a Auction house? Neustálý server maintance který ačkoliv uživatel má funkční přístup k internetu mu brání v hraní produktu za který zaplatil. To je novinařina jak prase! Když si člověk uvědomí jaký precedent tím Blizz ustavuje v kontextu herního průmyslu mi příde neuvěřitelné že se o tom autor nezmínil. Na druhou stranu se asi nemám čemu divit, protože kvalita celé recenze se tváří jako by to psal pisatel časopisu o pletení a hru ani jinou hack n slash pařbu nikdy nehrál. WAY TO GO TISCALI....ur are jokes...
    • Nemůžu úplně tak souhlasit.. to co popisujete jako "naprosto podstatné informace" jsou pro mě pouze bulvární plky nepatřící do seriózní novinařiny, které nemají ani vliv na koncovou kvalitu produktu (ať je jakákoliv) což je přímou podstatou recenze. Zjistěte si více např. o nedělní EU odstávce, mrknětě na práci komunitního manažera, technického... Běžte si přečíst nějaké inteligentní časopisy typu Blesk nebo Super.. tam možná nějaký bombastický článek typu Blizzard zkrachuje, všichni chtějí vrátit peníze za D3 určitě najdete. Jsem rád, že tyhle kraviny tu číst nemusím.. i když občas nějaká kachna tady taky zakváká *3*
      • Ano pro tebe jsou možná nepodstatné, ale relevanci mají. Jinak pokud by problémy přetrvaly, tak budou mít na koncovou kvalitu produktu vliv, byť nepřímý, protože se ti i výborná hra nebude hrát nejlépe. Nezmiňuje se o pravidelné údržbě nebo, že by problémy byly napořád. A ty hnedka taháš nějaký Blesk a Super a něco o krachujícím Blizzu... to je spíš nepodstatná informace v tvé reakci. A recenze slouží k popisu produktu a měla by být kritického rázu (i když to je sporné), proč by tam tedy nemohla být o tom zmínka viz můj příspěvek nahoře. Nově je vyžadováno internetové připojení a je to změna proti předešlým dílům.
    • to je věc autora, jestli ho něco takového naštvalo tolik, aby mu to kazilo pocit ze hry ...
      což se mě teda nestalo DIABLO 3 jsem si užil i přes ten první den a nestabilitu servrů, které mimo jiné po pár týdnych už stabilní budou

      a svůj tiscali.games.cz HATE si nechej pro sebe... nikdo tu na to není zvědavej
      • Eště dobře že můj HATE se týká games.tiscali.cz ;-) Ten si pro sebe nenechám...try harder fanboy.
      • jsou velké faily a malé faily, a opomíjet největší faily vydání hry je sám o sobě velký fail :) a "zaměstnávání" lidí, kteří toto dělají, je poněkud....no je to taky fail :)

        a ano pokud mi to chceš naznačit...napsal bych o tom a zvládl bych to :)
    • Probuh a jaky vliv ma na kvalitu hry jeji nefunkcnost o pulnoci v den vydani? Bez urazky ale normalniho cloveka, co ma i real life a chodi do prace, se toto naprosto nedotkne a dovi se o tom akorat z fora. :)
      • Pokud si nekdo uz kua !!!zaplatil!!! tak muze hrat klidne ve 4 rano, to je jeho vec a jeho pravo. naopak, to ze mu to nefunguje je naprosto legalni duvod k vraceni hry (a pozor, podotykam, ze i ze zakona je to mozne!!!) a samozrejme pozadovani penez za nefunkcni produkt. Je to absolutne totez, jako kdyby sis koupil auto a mel ho obden v servisu - to prece nemuze nikoho rozhazet ze jeho novy auto je kazdej druhej den nepojizdny, ze ...
      • Kdyby jenom o pulnoci, co například několikahodinový downtime v neděli odpoledne pro celou Evropu? A to není osamocený incident, nejenom že podobná záležitost u firmy jako je Blizz mi příde směšná, (Mají jak finanční tak technický prostředky jak to řešit) ale pro mě to je prostě nepřijatelné. BTW sem ten normální člověk co má real life a chodí do práce, tak si představ jak to nasere když v neděli nejde hrát. Nehledě když se jedná o SP!!! Ale to co provádí Blizz je na dýl, můj post byl spíš o tom jak mizerný ten celý článek je, nejenom vzhledem k praktikám Blizz ale i co se týče celkové informační hodnoty ;-)
        • U firmy jako je Blizz ci jakekoliv jine firmy provozujici online hry je naprosto normalni stav, ze server obcas nejede. Zejmena v prvnich par tydnech po vydani se toto vyskytuje casteji. Kdo hral kdykoliv cokoliv online, tak je s timto davno ztotoznen. Ano v nedeli odpoledne to nasere, ale to je asi tak vse, co s tim lze delat. Jak rikam, kdo hral jakoukoliv online hru od Blizzardu vcetne, tak s tim musi pocitat a nevymysli takove nesmysle veci jako jit pro hru o pulnoci do obchodu.
          • To co bysme měli očekávat od produktu který sme zaplatili je věc diskuze. Stále to nic nemění na tom že autor článku tenhle fakt naprosto opomenul. Já osobně sem si hru nainstalil několik dní po releasu a i tak sem se setkal s disconnectem, ztrtátou progresu a lootu či dokonce nemožností se vůbec do hry dostat. U hry jako je BF3 se dá pochopit že když je server maintnance či podobně že si člověk nezahraje. U D3 už to tolik smysl nedává, vše stojí a padá na rozhodnutí blizzu "mergnout" SP a MP prvek dohromady. Podle mě to uživatele poškozuje. Ať si kdo myslí co chce autor článku o tom nenapsal ani popel ani to je chyba.
      • Pokud se mění přístup k vydávání her, a je to prostě obchod, tak by i recenze (herní novinařina) mohla mít odstaveček týkající se těchto záležitostí. Koupil jsi a hru a k jejímu hraní (i single) je vyžadováno připojení -> nastane problém -> nezahraješ si -> nemůžeš usuzovat na její kvality. Jenom se zmínit bokem, nebo odkazem na samostatnou bleskovku. Plně souhlasím s tím co jsi napsal, ale nevidím jediný důvod toho, proč by se tohle zmínit také nemohlo/nemělo?
        • recenze není žádnej Technical suport a forum, aby ti radil jestli zrovna tobě hra pojede
          • Kde píšu o nějaké radě? Proč do toho pletete technickou podporu? Vůbec Vám nerozumím... Já jsem jasně napsal, že by mohla být zmínka o tom, že hra měla tyto problémy při startu. Např.: Další novinkou oproti minulému dílu je nutnost stálého internetového připojení, jelikož herní obsah je ukládán na serveru, protože.... s tímto se samozřejmě vystává otázka latence, která by mohla být nepříjemným překvapením pro hráče hrající dobře známý HC mód. Jisté je, že Blizzard však nenechá nic náhodě a porodní bolesti, které se objevily (a o kterých jsme informovali zde - link) budou během pár příštích dní vyřešeny pro spokojenost všech hráčů (zákazníků).
    • Souhlas, dobře napsáno a navíc konstruktivní kritika, se kterou přes další mnohé klady nelze než souhlasit!
  • Upřímně, ze začátku jsem z Diabla 3 seděl na zadku pomalu s otevřenou pusou a hltal každou vteřinu ingame. Bylo to super, prošel jsem normal, pak za trochu dýl nightmare a teď jsem na začátku Hellu. Po počátečním úžasu (když pominu problémy s připojením) ale musím říct, že má hra dost nedomyšlených věcí. Např. legendary itemy jsou uplně k ničemu, za celou dobu mi padl JEDEN legendary item a to ještě na normal někdy ke startu, takže jsem ho za pár hodin stejně prodal, protože jsem našel lepší modrej. Vypadávat jich víc a s o dost lepšíma statama by to řešilo. Pak mě celkem štve loot z bossů. Žlutý věci vypadnou na normal a potom už jen tři useless modrý srance? Proč ne žlutý věci po poražení bosse na každou obtížnost? Nějak mi uniká pointa opětovných bitek s bossama, když loot k ničemu. Nehledě o to, že potom z nějakejch elite potvor padá MNOHEM lepší loot. Uniká mi i pointa aukční síně, která podle mě hru zkazila nejvíc, protože teď tam běhá každej OP jako prase díky itemům, co by správně mít ještě neměl. Co je ale asi nejvíc na hlavu tak rozdělení a zakázání zbraní pro určitý classy. Třeba wizardovi stačí koupit dobrej štít a meč a je obrovsky OP dmg dealer... wizard s mečem? Stejně tak wizard s těžkou zbrojí? Witch doctor s obouruční sekerou? WTF? Myslím si, že je to teď možná nejhranější hra, ale chci vidět, kolik lidí to bude hrát za tři měsíce, až budou mít všichni 60 a nebude tam žádná motivace hrát dál, protože každej bude mít full equip z aukce nakoupenej buď za real!!!! (což je asi největší prasečina) prachy a nebo za goldy. Podle mě by s tím měl Blizz něco dělat, sice to teď může hrát každej Casual hráč, ale po dosažení lvl 60 má hra správně teprve začít a ne končit. Kdo to dočetl, má u mě malý bezvýznamný plus :D
    • zkus tohodle týpka :D
      http://www.youtube.com/watch?v=7eIJ8owyaWg
    • jak tě tak čtu.. tak tobě uniklo teda spousta věcí *3*
    • No je fajn, že jsi napsal polovzdělanej komentář, protože jsi ještě nedal 60lvl, kde skutečně hra teprve začíná...Až se tam dostaneš, tak dej vědět a třeba přestaneš fňukat jako malá čubička :-DDD
      • No ty budeš inteligent.
      • Víš, někteří lidi chodí třeba do práce a mají i sociální život, takže 60 level jim trvá trochu dýl. Ovšem je to pod moji úroveň se tu hádat s někým, kdo napíše první komentář bez pádných argumentů a zakončí ho slovem čubička. Děti jsou dnes všude.
    • Ta hra je postavená na itemech a jejich nakupování, jde právě o to, aby bylo dostatek hráčů, kteří si budou předměty kupovat na aukci. Ano, nejsi sám kdo píše, že pokud si dokoupíte item v průběhu hry často si hru ulehčíte, ale tak to hrát nemusíš, když nechceš. Omezení padání věcí z bossů je dáno tím, aby byla těžší farma a tím i líp fungoval aukční systém, který pak některé itemy vyžene do velkých sum a Blizz se bude pakovat. Myslet si, že ta firma to dělá z jiných důvodů než zisk je lichá a navíc je na D3 vidět snaha o dlouhodobé vydělávání, protože dojná kráwa (mg to je omezený slovník) Wow slábne a tady se nabízí to zkusit jinak a možná ještě efektivněji.
      • True... ovšem aukce za reálný prachy ještě neběží, tak mě napadá, co má Blizz z goldů ve hře? *8*
        • Nic to je pro ty, kteří nechtějí investovat, tak i ta možnost je a ocením ji... ale stejně si tam pak nenakoupíš tak dobře jako za ty reálné kačky. Takhle to funguje ve spoustě hrách založených na mikrotransakcích.
          • jojo, jsem rád, že tam ta aukce je, občas se něco hodí. Ale nelíbí se mi pay to win... achjo, že to potká zrovna Diablo jsem nečekal :(
            • Tak nadávat asi budou, proti ochraně jako takové nic nemám (oproti tomu jít přes ty mrtvoly). Navíc třeba soft se krade ve velkém a jako člověka, který má představu o jeho vývoji by mě to také netěšilo. Nicméně ožehavá je ta ochrana, kde to dobrým úmyslem začíná a zlými pravidly končí (např. povinné e-občanky). To už bychom se ale dostali silně do OT
            • pay to win a pay to be the best... to je v podstatě to stejný, když se to tak vezme, prostě si díky real penězům můžeš honit ego a velikost svýho e-penisu. Ale s tím nic neuděláme, dneska chce každej jen vydělat a šel by přes mrtvoly. Stejně ale by mě zajímalo, jak po Diablu 3 budou lidi nadávat na pirátství na PC, když se prodalo tolik milionů kusů :)
            • možná spíš pay to be the best, takové to krmení ega :-/ Jinak je to logický krok ze strany Blizzu. Jenže za tohle nemůžeme nadávat ani na D3 ani na Blizz, to je otázkou řešení na zcela jiných místech, zvláště u sebe, aby se to konečně změnilo a svět začal být o něčem jiném, než je v současností... ano, taky mě to mrzí, že se to už promítá i do toho herního průmyslu :( ale patří mezi ty nejsilnější chleby (film, hudba, hry...)
    • Co se týče lootu z bossů. Někde jsem četl že Blizzard nechtěl aby se chodily akorát boss runy jako ve dvojice. Takže na 60 lvl přidali takovou fičurku. Čím víc zabiješ elitek nebo modrých tím lepší loot máš z bossů. Buff se zruší po leavnutí hry nebo pokud si předěláš skilly. A taky má myslím omezený počet stacků. Ještě nevím jak buff přesně funguje 60 lvl jsem dal až dnes večer.
      K tvému komentu o legendary věcech. Mám nahráno asi 60 hodin a ještě mi nepadla ani jedna legendary nebo setová věc. A jsem rád kdyby to padalo z každé elitky tak by teprve ve hře nebylo za chvíly co dělat.
      A když říkáš že každý může nosit téměř vše. Vzpomínáš si jak to bylo ve dvojice ? Já bych řekl že dost podobně taky jsi za kouzelnici mohl nosit plát meč a štít.
      • Pokud vim, tak tam wizard nemohl mit tezkou zbroj. S tema lootama bossu je to naprd i s tim buffem, to jako kdyz nebudu hrat 12 hodin v kuse, tak me budou padat srance? A co kdyz me odpoji server? :-D a ty legendary jsou fajn, ze padaji malo casto, ale vetsinou jsou stejne k nicemu, protoze uz mas lepsi...
        • brneni bylo odvisle od sily postavy
        • tak kdyz ti shodi server, tak budes hrat dalsich 12 hodin... diablo se prece hraje roky..ta vzdycky si muzes super predmet koupit v aukci..( a blizz bude jeste stastnejsi) .. kdyz se ti nechce hrat, tak si to zaplat.. to je fer
          • toho se ale právě bojím, že když se člověk dostane na 60 za takovou chvilku, tak pak bude málo věcí co dělat. Že to nebude hra na roky, ale na měsíce max. Protože na 60 itemy lootovat nemusíš, vše si koupíš... budeš mít full equip, tunu goldů, maximální level a Inferno projetý. A co budeš dělat pak? Zahraješ si za alta, uděláš to stejný... a za 3 měsíce nemáš co dělat vůbec, protože budeš mít hrdiny na 60kách a motivace dál nula. Mohli dát max. level 80 s tím, že od 60tky se ti už nedávají spelly, ale jen leveluješ a jde to strašně pomalu... pak bych to viděl aspoň nějak motivačně.
            • mozno ak bude nejaka velka nespokojnost vyjde patch, a bude aj level 80 :D
            • Bošťo +1
            • to Trny: Souhlasím s tebou, samozřejmě chápu, že je to zcela jiný zážitek (HC mod) třeba na ten mulťák, kdy musíš spoléhat na zkušenosti spoluhráče a není to už pak ani dvakrát lehké. O tom lagu jsem spekulovat také, ale dokud to ty lidi nepotká, tak jim to bude fuk. Kámoš s první HC postavou skapal na vybité baterce u myši... ale kvůli lagu by ho to určitě vytočilo. Spousta lidí to nehraje nejspíš jako ty nebo jako já, tedy v tom singlu a pomalé piplání postavy, oni vylítnou ty postavy co nejdřív a pak chodí jen do oblastí na farmu... viz příspěvek úplně dole, že hra začíná až se získaným lvl stropem. Spousta fanoušků stejně časem otočí, třeba pokud někoho bavil souboj v aréně, musí být vytočený, protože aukce (mikrotransakce) mění gameplay a to je většinou na... Jak jsem, ale naznačil ta hra má stejné jméno, žánr, návykovost, ale změnila se s ohledem na dobu - klasický konzumní produkt
            • Bošťo - podle mě HC mod největší blbost, jako pokud si chceš zahrát jen z hecu, tak proč ne, ale pokud bych to bral vážně, jako že se budu snažit... Už několikrát se mi stalo, že mi uprostřed bitky přišel obrovskej lag, díky kterýmu jsem díky serveru umřel... Při představě, že hraju HC a umřu díky tomuto bych počítač asi vyhodil z okna a soudil se s Blizzem o ublížení na psychickým zdraví... Takže HC mod je sice super jako takovej adrenalinovej přídavek, ale některý ty Achievy jsou vážně směšný :D třeba kill Diablo on Inferno Difficulty on Hardcore mode :D impossibru!
            • Tady by ti HC fanoušek řekl, že máš hrát HC mode :) vlastně není ani důvod to rozjet se stejnym charem, protože nový systém umožňuje vyzkoušet všechno (a to se do H&S hodí více, ale tu znovuhratelnost to také nepatrně snižuje)
      • Problem Nephalem Valor buff je ale ten, ze je az od sedesatky, na nightmare tedy nepada z bossu (nejen) naprosto nic. Jako sorry, ale hrat hru nekolikrat, abych si ji mohl poradne uzit? no kde to jsme? blizzard vymejslel, vymejslel, az vymyslel uplnout hovadinu (muj nazor).
        • Ano taky nechápu proč to nedali dřív. Ale Trny nademnou si stěžoval na znovuhratelnost.
  • ,,Diablo 3 je hra designovana pro masy a vydelavani penez. V tomto smeru je dokonala, bude ji hrat hodne hracu a bude vydelavat." .... ,,Je to typicky predstavitel komercniho konzumniho dila."

    Je to výňatek z jednoho příspěvku v diskuzi. Zajímá mě, názor těch, co tento koment negují (vyjmul jsem jen tu část, která je podle mě pravdivá, ať se to někomu líbí nebo ne). Díky za odpovědi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit