Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hra je o tom jak se hraje, mne se hraje dobre a co je hlavni, bavi mne ji hrat. Dokonce se mi stalo, ze jsem schuti zacal hru znovu na vyssi obtiznost. nepamatuju u ktere jine kampanove hry se mi tohle v posledni dobe stalo. no a kooperace tu zabavnost jeste nasobi. Pravda je, ze hra je, na to jak dlouhym vyvojem prosla, po obsahove strance kratka, obvzlast ACT 4 pusobi znacne uspechanym a nedodelanym dojmem. coz je hodne zvlastni. Co se mi naopak libi je, ze se vzrustajici obtiznosti nepratelum pribyvaji utoky a ne ze by se jen zvedly zivoty a dps.
  • sidi
    :D tak presne to je s diablem !
    http://9gag.com/gag/4255986
    • Veskoslav
      To samé jde udělat s iPhone a cihlou atd.....
      • Ringwraith
        A nebude to pravdivé?
        • Bude, ale bude to naprosto jednostranné. Taky můžu takhle udělat článek, kde budou všechny věci co mne srali když jsem tak před rokem chtěl Diablo 2 začít hrát znova a většina z nich v Diablu 3 neni.
        • Bude a nebude... v tom je prave kouzlo demagogie...
    • Hanzales
      Já tam třeba minimálně s 6ti body absolutně nesouhlasím. Ve zbytku má pravdu, ale celkově to zase působí jen jako další idnividuální hate :o)
    • GlaDOS
      Tohle ti udělám s každou hrou ;)
      • no to je smutna pravda ze nove hry nestoji za nic
        • GlaDOS
          Napsal jsem s každou hrou. Ne s novou hrou.
          • Dej Wizardry 6 a 7, Ultimu 6 a 7, Gabriel knight 1,2,3 :) Pro zacatek staci.
          • skus system shock 1 a 2
            • a BG1 a BG2 :)
        • life28
          tak nekupuj, nehraj.
        • Veskoslav
          Jde spíše o to, že tyto účelové obrázky nic nedokazují a můžeš to takřka udělat s jakoukoliv hrou, věcí, jídlem atd.
  • Rád si přečtu. počkám si tu na to :) Tahle recenze prvými dojmy ze hry jest...
  • Běžte radši ven :D
    • Hanzales
      and I need to stay at work :o)
    • "The Sun is trying to kill me"
      • :D
  • Co to je v dnešní době za recenze, nebaví mě to číst. Vytratil se obsah a vtip. Zlatá éra časáků je pryč. Naštěstí zůstaly dobré hry a DIABLO III je po čertech dobrá hra.
    • Pro vsechny rypaly uryvek z jedne recenze:

      ,,....... Kdyby kolem Diabla nevzniklo tolik povyku už dlouho před jeho vydáním, zklamaných a rozčarovaných hráčů by možná nebylo tolik. Já osobně jsem od nového Diabla nic tak převratného neočekávala, a tak ho teď bez hořkosti můžu prohlásit za nadprůměrně dobrou hru, jež má ale tu smůlu, že se jí nepodařilo dohnat pověst, která ji předcházela. I přes to se však dá očekávat, že Diablo bude minimálně nejprodávanější hrou letošního léta.,,

      vtipne je, ze tohle je zaver recenze z roku 2000 a recenzovane Diablo je druhy dil serie.
    • ne všechny recenze jsou takové, napr. od vávry nebo smejkiho jsou dobre a vtipne, taky ta na max payna byla vytečna.
    • GlaDOS
      Přesně. Tohle je dost sterilní recenze.
      • Ringwraith
        Málo výrazů naznačujících bezvýhradné nadšení?

        Málo popisů extáze, kterou Diablo 3 recenzentovi přineslo?
        • GlaDOS
          Chceš vědět co mi v recenzi chybí? Těžko se to popisuje. Stačí si přečíst různé starší herní časáky. Jak jsem napsal, je to moc sterilní. V podstatě jsem se nedozvěděl, proč by hra neměla dostat třeba 9/10, když tu skoro žádný zápor nebyl vyjmnenován. S číselným hodnocením souhlasím ale text jsem čekal vzhledem k době psaní recenze o několik tříd lepší, než jen obecný výpis vlastností...
        • obsah a vtip != bezvýhradné nadšení

          Proč provokuješ a ještě k tomu takhle stupidně? To přece neni nutný.
          • Ringwraith
            To byl 100% legitimní dotaz.

            Už nevím, kdo je v kterém táboře, tak mě zajímalo, co mu v recenzi chybí.
            • Ringwraith
              Odulin: Moje LEVELy začínají na 97. Vím o čem mluvíš.
            • Odulin
              Nevim, možná mu chybí ten styl, kterým se kdysi psávaly recenze do časáků jako Score, Level apod. Tak schválně za 45 minut až přijdu domů, tak zkusím proštrachat archiv a jestli to číslo 77 najdu, tak to někam nafotím, abys věděl o čem možná mluví. *3*
            • To byla 100% čistá provokace :-D

              Kdyby ses chtěl zeptat co mu v recenzi chybí tak to tak napíšeš, nebudeš hned útočit. A taky je skvělý rozdělit hned všechny lidi na 2 tábory. To, že někoho hra baví ještě neznamená, že neuzná některé její chyby a že u ní nutně musel zažívat několik druhů extáze :-P
    • Odulin
      Jj souhlas. To byly recenze s osobním příběhem, humorem apod...Rybka, Bulíř, Andrej atd....joo to se to četlo.:)
      • zdeeneek
        Driv delali recenze nadseni parani, dnes hernim prumyslem znaveni profesionalove. Bohuzel.
  • RockStar
    Nechci se vnucovat, ale když jsem tady hanil kvalitu recenze myslím, že Veskoslav mi říkal ať se seberu a napíšu svojí recenzi. Už jsem jí sesmolil a poslal ke schválení, jsem zvědavej jak dlouho to bude trvat, ale pokud někdo bude mít zájem mohu mu jí zaslat na mail. Ani těch 10 000 znaků mi na ní nestačilo, takže je to solidní wall of text:)
    • Veskoslav
      Maximálně dva dny:)Těším se na ni:)
    • Všechno bude lepší než tohle preview, které tu kdosi sesmolil *3*
  • hele skoušel to nekdo na compu kterej je dost pod minimalni konfugiruci? *7*
    • Zkousel jsm na notebooku co by mel stacit, a je to nehrtelne.

      Core2duo 2,3 ghz
      4 gb ram
      Ati hd 4680
      Win 7 64bit

      Nechapu proc mi to i na minimalni detsily a hd rozliseni jede strasne
      • Veskoslav
        Já mám Core2duho 2,1 Ghz
        4 GB RAM
        Ati HD 5600 512
        WIN XP SP3

        A jede to na plný kotel.
    • http://www.ucebnice.com/barevna-cestina-pro-prvnacky
      • cely sem to procet a nic o Diablu tam nebilo *11*
  • Jazz
    Hm, kde je ta 3ka za problémy ?
    V hajzlu co *3*
    • Jazzi, ty seš takový K0K0T, že to snad ani není možný *1*
      • deridon
        no nadávky.. ale musim konstatovat, že on pindík doopravdy je
    • Ty mas problemy?
      • Jazz
        No, s tím chlapečkem pod tebou jo, ale s Dajeblem fakt ne, protože srajdy nehraju.
        • kostejnesmrtelny
          Ujišťuju tě, že se mnou problém nemáš. Jestli se někdy potkáme, tak ho budeš mít, ale my se nejspíš nepotkáme. Za což buď vděčnej. Chlapečku.
          • Jazz
            Chlapečku, s tebou se potkat vážně nechci.
            • kostejnesmrtelny
              To je hlas rozumu, chlapečku. Dobře pro tebe.
      • kostejnesmrtelny
        Ne. Je v hajzlu.
        • Přeně tak, dovolil jsi promluvit proti všemocnému Diablovi!

          Ať shoří!

          Jo, někteří lidi to s kritikou možná přehání, ale vy zastánci jste stejně švihlí a navíc agresivní. *3*

          Takže remíza a jdem dál?
          • co to plácáš? :-D vždyt si jen dělají legraci z jeho příspěvku a to hodně mírnou formou?! kde vidíš tu agresivitu?
  • Path of Exile versus Diablo III
    http://pathofexile.4fan.cz/articles.php?article_id=1
  • Completely free to download and play
    A persistent online world capable of supporting hundreds of thousands of players
    A dark and gritty game world rendered from a fixed 3D perspective
    Battle dozens of foes across a variety of unique areas
    Randomly generated levels and items for extreme replayability
    Online ranking and ladders for every game mode
    Visceral combat with dozens of combinable skills
    Battle in PVP tournaments for worldwide recognition

    http://www.pathofexile.com/
    • Also, as far as graphics are concerned, a complete copy of Diablo 2.
      State-of-the-art gameplay elements that comprise of every game you have ever played. Nothing added!
      Thousand-year-old approach. We do not want to ruin your thousand-year-old game experience!

      And for free!
    • No DIABLO in its name.

      Interest lost, get lost.
    • scesty prispevek jako vždy
      • Hra PC Diablo III
        1 594 Kč
        http://www.eberry.cz
        • Ji si byl koupit diablo 3 v czc v den vidani a stalo me 1250
        • a co jako? nejsi ty nahodou solxiger z oblivion fora? pamatuju si te mel si celkem rozumne prispevky kdysi, pak jsi se asi musel nekdy uderit do hlavy nic ve zlym, protože ted pises jen zcesty
          • To že som bol vždy proti Diablu sa dá nájsť aj tam, a tunaky viacmenej inde neprispievam len k DIII, je tu pár típkov, čo nevidia chyby Blizzu a aj sa pri tom človek pobaví. *1*
            • Ringwraith
              *11*
            • Vrook
              Já tu nic psát nebudu. Stejně by to byly perly sviním, takže nač plejtvat časem.
            • Ringwraith
              Těším se na tvůj koment nahoře, kde to rozsekneš, Vrooku. *5*
            • Vrook
              Hungarian rage.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší