Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jo tohle asi nevychytali, end game diabla tvori vlastne jenom farmeni a pokud si ty itemy mužete koupit na aukci, tak to postrada smysl a vlastne tam žadny end game není. Možna to mohli udelat podobne jako ve wow, že nektery (ty nejlepší) predmety jsou vazany jen na jednu postavu
    • Ale to by pak nešly dát na aukci, tzn. nešel by používat ten hlavní produkt.
      • (+) *15*
    • v diablu jsou mnohem mnohem mensi pravdepodobnosti na drop vzacnych itemu, kdyby byly SB tak samotny clovek temer nema sanci neco takoveho ziskat
  • Pojde si na chvili podat ruce a mit se radi! Udelame ohynek, zazpivame si tu nasi (This was a triumph i'm making a note here huge success...) chytneme se za ruce, dame si nejakou lehkou drogu a budeme zit v harmonii s vesmirem.
    • Sis ukák, ne? *1* To by tu pak byla nuda. *2*
  • Preed
    Mne sa na vas skurvenych trolloch najviac paci to,ze tu furt pisete tie iste hov*a ale ked vam niekto napise komentare,ktore tie vase hov*a vyvracaju ako o par postov dole napisal Shania o grafike,talent tree a skill bodoch,tak mu na to nikto nekomentuje pretoze mu na to nemate co napisat,lebo ma pravdu,ludia mu daju +1 a to je vsetko a zas si len pisete tie vase hov*a a neda sa ta diskusia citat.
    • Myslím, že ty jsi tady trolled nejvíc, když si myslíš, že se něco z toho dá vyvrátit.

      Názor na grafiku tady Troll píše jako jeho vlastní názor. Názor, který může mít každý jiný. A Trollův názor je, že je grafika WoWkoidně vyblitá. Hmm, tím názorem nikoho konkrétního neuráží, ani nenadává, prostě komentuje, co vidí.

      Ale lidem jako jsi ty z toho rupne cévka a musí mu to "vyvracet".

      V tomto ohledu je Troll velmi úspěšný, když je jeho osobnost vybudovaná tak, že pouhé jeho osobní názory stačí, aby se z vás staly nadávající opice a povýšenci jako ten Bob nademnou.
      • Preed
        Troll je len kvapka v mori,tych prispevkov je bohuzial daleko viac a ano grafika je subjektivna ale tiez rozdiel napisat ''hnusna wowkova grafika'' alebo to napisat nejak normalne,ze sa to da citat pripade reagovat na to,ale skor som tym myslel,ze tie reci tych dlhorocnych hracov diabla,trollov a kadekoho kto to pise,ako je ta hra zjednodusena,na prvy pohlad je zjednodusena zakrici fanboy diabla 2 ''omg zrusili talent trees,je to zjednodusene'',pri tom kazdy kto hral diablo 2 vie,ze tie uzasne talent tress boli o tom,ze clovek !!!!!20x!!!! daval body do jedneho spellu a furt pouzival to iste a cely ten build v 99% pripadov este okopiroval z netu lebo to nechcel pokazit,NESKUTOCNA variabilita a PRESNE to iste co sa tyka atributov,bud to okopirujes z netu alebo to dojebes a ja tomu proste nerozumiem,nech mi niekto normalne napise preco boli talent trees lepsie ako je to teraz lebo som sa to zatial nedozvedel,za to napriklad uzivatel Shania v prispevkoch na ktore som odkazoval jasne napisal preco lepsie neboli.
      • Ringwraith
        To máš jistě pravdu, já bez přihlášení, ale když se nad tím zamyslíme, tak je nám snad jasné, že lidi zase štve to, jak to Troll silně prosazuje.

        A tím pádem jim skutečně "rupne cévka", jak už jsme řekli, a pak ani nepřemýšlí nad tím, co píše. Pouze se jim zatínají pěstičky z toho, že má odvahu tím diskuzi tapetovat.
    • A teď si představ toho člověka co sedí na druhý straně a ťuká každých 30 sekund na aktualizaci této stránky. Všimnout si tejhle patologickej závislosti na reakce druhých je docela easy. Jak si ho představuješ? *1* To je asi jedno. Je asi všem jasné, že je to nemocný člověk.
    • kostejnesmrtelny
      Na normálních webech se o takový attention whores jako Troll.Diskuzni staraj cenzoři a dopřávaj jim přesně ten jedinej druh pozornosti, kterej si zaslouží. Tady holt nikdo, no. Je to škoda myslím pro obě strany (čtenáře i redakci), nemoderovaný diskuze jsou víceméně jedinej důvod proč jsem utnul "předplatný".
      • Díky bohu za to, že tu ta trapná cenzura není. Když si představím, jaká je cenzura např. na iDnes...

        Já si rád přečtu i negativní příspěvky. Někdy jsou dost mimo, jindy se u nich i zasměju, někdy kroutím hlavou a jindy zase začnu přemýšlet, proč ten dotyčný to či ono napsal.

        Ne všechny negativní příspěvky jsou totiž úplně mimo a snad i úplný hlupák pozná jasného trolla a takové příspěvky prostě přeskočí.
        • kostejnesmrtelny
          Máš samozřejmě pravdu, a pámbu chraň, že já bych chtěl někomu bránit ve vyjádření jeho názoru (i když s ním třeba nesouhlasím), ale projdi si tu diskuzi a fakt mi pak napiš, jestli to co tady ten pazneht předvádí je normální. To není diskuze, to je massturbace nad tím, že si ho někdo všímá(proč je to slovo vedený jako vulgarita?).
          EDIT: Sjeď si jenom tuhle jednu stránku odshora až dolů. Růžový je tu pomalu víc než černý a tmavý šedý...
          • Veskoslav
            Vulgární je tu pedofillie, svinně, porrno a další. Ale kurvadrát, vymrdat, šukna, rozmrdat. Ty jdou....
            • Ringwraith
              Pokud jde o word filter, tak ten bych tu neřešil.

              Ten si dělá, co chce. Párkrát mi něco pustí a pak někdy zase to samé ne.
    • Trol.diskuzni
      To víš, internetová pravda... ta je pravdivá!
  • nevím proč autor přejmenoval skilly na komba :-), to že autor hrál evidentně jenom první obtížnost jsem u tak velkého magazínu taky nečekal(hlavně, že recenze vyšla po týdnu a dle autora je první obtížnost krátká). Těšil jsem se na barvité vyprávění zážitků z vyšších obtížností atd....a hodnocení??? *1* *1* podle toho už se ani nedá řídit, prostě pokud dostane hopsačka, kterou máte dohranou za 3 hodiny 9/10 pak je to trošku....skyrim ani vytahovat snad nebudu(super hra mimochodem).

    PS: monk lvl 58 hell 3act tady už člověk spíš přemýšlí jak by přežil než aby dělal nějaký to dps(pokud hraje solo)

    peace
    • A to Ti neprijde nic divneho na tom ze mas za tyden temer max. level? Co budes delat potom? Prochazet hru porad dokola a nakupovat itemy na aukci?
      • pocitam, ze s HC postavou inferno obtiznost jen tak nedas
        • Otázkou je, proč to vlastně dělat? Povýší mě pak v práci? Budu mít více kamarádů? Holky budou padat na kolena protože jsem dohrál D3 Inferno na HC? Budu žít o 10 let déle?

          Někdo má rád výzvu a bude ho to bavit, fajn, takových lidí je z těch 3M+ lidí co to koupili 0,5-1,%.
          • Jestli holky budou padat na kolena netusim, vic kamaradu diky tomu teoreticky mit muzes a v praci te spis propusti nez povysi (ikdyz pokud budes hrat d3 se svym sefem jako jeden muj znamy, tak i to povyseni muze nastat) kazdopadne tyhle otazky si muzes klast skoro u kazde cinnosti a herni system diabla je uz notoricky znamy, a lide se muzou rozhodnout jestli jim vyhovuje nebo ne
            • Herni system Diabla 2 ano, ovsem ne Diabla 3. Ten je zalozeny na itemech a na aukcich.
      • Veskoslav
        Týden na hru je slušný záhul. Znáš takových více?
        • Znám...ale stačí jmenovat jednu Diablo 2. :-D
          • No jooo to se nedá srovnávat, protože Diablo 3 se modovat nedá....
          • Trol.diskuzni
            D3 dohraju za cca 20 hodin... Jen párkrát zvýším obtížnost a přidám mulťák a mám z toho 10 let. Logika jak blázen.
            • Trol.diskuzni
              Samozřejmě, že nemám... D2 mám sice hodně rád, na nostalgii se však uhrát nenechám.
            • GlaDOS
              Ty D3 nedohraješ za 20 hodin, protože ho nemáš.
          • Veskoslav
            Super. A současné?
            • Veskoslav
              Ano Stalker dohraji za 20-25 hodin, s mody tam stravím klidně i dva roky......Fakt logika.
            • Ale je to hraní. Ano dojedeš ho +- Jako Diablo, a pak si ho oMODuješ a hraješ vesele dál.

              Záleží jak hraješ že. Zaklínač 2 se na dva průchody dá hrát klidně 3 týdny....STO sem hrál dlouho než sem se dostal na nejvyšší rank...
            • Veskoslav
              Bože. Minecraft je snad úplně jiný styl hraní. Skyrim dojedeš +- stejně jako Diablo.
            • Trol.diskuzni
              Skyrim leda s black screenem... *2*
            • Minecraft .... Skyrim? :-D
    • jj, souhlas...vcera jsme se prodirali 3.aktem na hell a je to mazec
    • Trol.diskuzni
      Raději ten Skyrim nevytahuj (není to super hra ani náhodou). *5*
      • Tobě by měli vydat ten Gayrim a byl by si spokojený. Na 4 % menšinu se pravda příliš ve hrách nemyslí a na tobě je vyloženě vidět, že tě to velmi mrzí. *3*
        • Trol.diskuzni
          Crying and slowly dying... *9*
      • ten skyrim jsem tam uvedl jenom kvůli tobě *1* *1*
  • Trol.diskuzni
    PATH OF EXILE -> "looks like what diablo 3 should have looked like , not a cartoon wc 3 hero mode" *14*
    • kostejnesmrtelny
      Prosimtě, tys tu hru ani nehrál, přitom toho tvýho píčování je plná diskuze. Drž už laskavě hubu, jsi otravnej jak svítiplyn...
      • JJ, souhlas, nejvtipnejsi byly od nej vypsany negativa Diabla 3... Takovy mam nejradsi, co si udelaji nazor z cizich reakci a diskuzi (zumpa) a samotna zkusenost zadna. Halt Diablo 3 neni k upirateni, tak se nemuze oprit o warez zkusenost jako se Skyrimem.
        • Trol.diskuzni
          Já si udělal názor z gameplay videí na youtube a oficiálních recenzí (mimochodem i z té na zdejším webu). Těch nedostatků je v té hře tolik (a další stále objevuju), že bych byl sebevrah, kdybych se jen snažil o to si to dobrovolně zahrát...
          • Ty provokujes uz jen svoji existenci.
          • Veskoslav
            No ale vyjadřovat se k tomu 300 příspěvky musíš.
            • Trol.diskuzni
              Tak Veskoslav je vyhlášený tím, že když s někým nesouhlasí, tak přiostří... *3*
            • Veskoslav
              No myslím, že tímto končím, číst neustále sr*čky o D3 či Skyrimu, to už je pomalu lepší ten Jejdáskův blog.....
            • Hairy_Ass
              Ježíšku na křížku, Troll ostatní obviňuje z provokací! Nová doba! *15*
            • Trol.diskuzni
              Mimochodem 200 z nich vzniklo po tvých reakcích a provokacích... *3*
      • Trol.diskuzni
        Proč bych měl hrát zjednodušenou krávovinu pro amíky od Activisionu?
        • A proc se o ni tolik zajimas? Ty mas fakt dost.
          • Trol.diskuzni
            Já se o ní zas tak moc nezajímal... V podstatě jsem dosud napsal příspěvek do jedné, do dvou diskuzí z možná desítek článků, které na D3 vyšly. Ale tahle recenze mě v podstatě donutila si projít nějaká videa a texty, abych se utvrdil ve svém původním názoru na hru.
        • Veskoslav
          On myslel to, že se rozplýváš nad hrou, kterou jsi ty šašku opět viděl jenom na videích.
          • Trol.diskuzni
            Já jsem pouze zkopíroval komentář jiné osoby... A napsal jsem, že to vypadá skvěle. Je v tom snad nějaký problém? *4*
            • Trol.diskuzni
              Smajl znamená, že to vypadá skvěle, což vypadá... Grafika se mi velmi líbí. *4*
            • Veskoslav
              A smail se srdíčky značí co? Že s tím souhlasíš. Tudíž jsi šašek, co opět usoudil z videa, že je to skvělé.
            • Trol.diskuzni
              ?
            • Nezapírej sám sebe.
  • ja navrhuju zabanovat trolla, veskoslava a hairy asse, tahle diskuze nikam nevede, je to jen tapetovani a spam
    • Veskoslav
      Co to meleš? A diskuzní trol je asi co? Panenka na hraní? Nehrál vůbec Diablo III? večekéré své dojmy a pocity má z netu, vsadím se, že ani betu nehrál, tak te tu může vesele tapetovat?
      • Trol.diskuzni
        Proč bych měl hrát hru, u které je mi zcela zřejmé, že by to při myšlenkách na předchozí Diablo velmi, velmi bolelo?
        • Veskoslav
          No když se musíš ptát, tak je opravdu zřejmé, že s trolem máš nejenom nick společný. Už Tě nabavil Skyrim, přešel si na D3 a další půl rok budeme muset u každého 2. článku číst ty tvoje moudra....
          • @troll: http://www.gamearena.com.au/pc/games/title/diablo-3/reviews.php
            • Jo aha, sry, já jsem ztratil niť a neuvědomil sem si že je řeč o Skyrimu :(
            • Trol.diskuzni
              No jo, ale to Diablo 3... Skyrim opět 10. *9*
          • Trol.diskuzni
            Ani ne - Diablo 3 dostalo podle mě docela střízlivé hodnocení... Skyrim ani náhodou.
            • Trol.diskuzni
              Kdyby to mělo průměrné hodnocení 45 - 55 %, pak by to odpovídalo... Tu hordu desítek si pamatuju velmi dobře a přehlížení naprosto neoddiskutovatelných nedostatků taktéž.

              To avp8 - Který????!!!! *8*
            • Veskoslav
              Tak jsem si projel a Skyrim má průměrné hodnocení 85-95% ve světě. Kde bereš ty svoje čísla? Zbožné přání? A jinak jsi to samé tvrdil i u ME3, jak může dostat takové hodnocení.
            • Všude ne, na metacritic je jeden magazin, ktery tou dal 65!!! Nemohl sem uverit. :-)
            • Trol.diskuzni
              Nepamatuju si na hru, která by měla VŠUDE na světě absolutní hodnocení a přitom si zasloužila max 7/10...
            • Veskoslav
              Znám tolik her, co by měli či neměli dostat takové a onaké hodnocení. Ale abych to psal půl roku pořád dokola.....
    • Trol.diskuzni
      LOL, zaBANovat vždy poctivého a k věci rozpravujícího Hairy_asse?! To by byla tragédie! *1*
      • Hairy_Ass
        A nezapomeň dodat ctihodného, když už v tom jsi. *4*
  • Co takhle si uvedomit ze od doby puvodnich D. jiz ubehlo vice jak 10 let, v te dobe byly totalne jine naroky.... totalne odlisna hracska scena, totalne odlisne zamery vydavatelu. Nikdo tehda neuvazoval jen nad tim jak vydelat miliardu dolaru... Vubec nechapu co kdo cekal za zazraky. Nechapu ani naivni predstavy nekterych tady. Ja v D3 vidim spoustu prace a splnuje presne moje "neocekavani niceho dalsiho" pro chvilky odreagovani. Samozrejme bych si taky pral pochmurnejsi atmosferu 18+, vice krve a nechutností. Ale byl bych hodne velka naivka myslet si ze to dostanu .)
    • Mne spise vadi, ze zatimco D2 se mohla nechat predelat od fans (mody Zy-el a dalsi), tak trojka tohle diky one icovske blbince, ze vse pobezi na serveru, umoznovat nebude. U D2 jsem travil hodiny casu, D3 si ani nekoupim. Az nekdo udela kopii D2 s moznosti levelovat az do aleluja, tak vydela balik. Zatim tady zadny takovy titul neni.
    • to je paradox, myslim ze diablo 3 je 18+ a krve je tam az moc, stejne je takovy mix s libivou veselou disneyovkou, trochu schizofreidni koncept
      • a prave to z myho pohledu zabiji tu vaznost.. skoda ale i tak jsem spokojenej..
        Celkově už dnes nečekám žádnej zázrak.
    • Trol.diskuzni
      No vidíš to - a stačilo vzít D2, udělat to 1:1 v HD grafice a vznikla by z toho opět vynikající hra (za dva roky vývoje max)...

      Jenže to by náctiletí amíci v dnešní době nepřekousli, neb by to pro ně bylo too much hardcore!
      • jo, to je celý.
      • Obavam se, ze to by se v dnesni dobe opravdu neujalo. Dnes je doba zjednodusovani vseho jak to jde a lidi to proste chteji. A popravde, kdyz se nad tim zamyslite, opravdu nekomu chybi town portal a identify svitky ci miliarda potionu?
      • Tak tohle nás čeká s BG2... Uvidíme jak to dopadne. Jestli to nepodělaj tak mám rozhodně v létě co dělat :-D
      • Veskoslav
        No ano a pak by zrovna takoví jako ty prebtali, že je to naprosto stejné, jenom v HD.
        • Trol.diskuzni
          To rozhodně ne - Já včera rozjel D2 znova se screen resolution patchem a říkám si, že přesně takhle mělo vypadat D3, akorát mělo mít lepší grafiku (což nemá).
          • Pro tebe je Path of Exile:).
            http://www.youtube.com/watch?v=6mjrpNrxOAQ
            http://www.youtube.com/watch?v=qBNFmQYKzo4
            • vypada to fakt hodne dobre, jdu do toho :)
            • Vypadá to pěkně, ale ty generovaný lokace jsou dost placatý, prázdný a postrádaj šmrnc a zajímavý momenty. Třeba Torchlight 2 je na tom v tomhle ohledu výrazně líp (ačkoli tam mi zase nesedí ten výtvarnej styl).
            • Trol.diskuzni
              "looks like what diablo 3 should have looked like , not a cartoon wc 3 hero mode "

              *1* *1* *1*

              Mimochodem to vypadá skvěle! *14* *14* *14*
          • @Trol.diskuzni@tiscali.cz: ta grafika se dá přežít, násilí a krev tam pořád jsou, jen se chtěli graficky odlišit od stylu Diabla, aby to nebylo stejné, nemohli vědět že D3 půjde v jejich stopách :-D

            Jinak stále hraji "víkendovou" betu, která neustále běží..což mě nijak nevadí. A žádné omezení lahviček a svitků tam není. Fakt je to 1:1 vůči D2. I hudba místy má stejný základ na pozadí. Co se změnilo je svět, povolání a v určitých věcech je to modernější. Ale baví mě to neuvěřitelně.

            Hrál jsem betu D3 i betu T2 ... a D3 jsem po dvou hodinách vypínal protože mě to nudilo. T2 hraju už 5 den v kuse. :)
            • No, jak říkám spousta věcí je vylepšených, aby šla z dobou, ale základ je stejný. Za největší a nejhorší rozdíl momentálně považuji to že v inventáři zabírá vše stejně místa. :/
            • Trol.diskuzni
              Tak jestli je to fakt tak, jak říkáš (1:1 D2), zkusím to...
          • Když přežiješ komiksovou grafiku tak si dej Torchlight 2, je to v zakladu Diablo 2 :) ... take od stejnych lidi.
            • Trol.diskuzni
              Aha, takže nejdříve je to subjektivní, a pak najednou jsem zralý na lékaře? *3*
            • Veskoslav
              No jestli T II je pro 10ti leté děti, D3 je podle Tebe omalovánka, tak doporučuji navštívit lékaře a pak očního.
            • Trol.diskuzni
              Grafika... Navíc jsem tady četl, že lahvičky či teleporty budou stejně zjednodušené (ale samozřejmě to nedokážu potvrdit, nehrál jsem).
            • 2troll: Skill tree přes celou obrazovku je pro desetiletý děti? :-D
            • Trol.diskuzni
              No já se na to díval... Ale vypadá to jak pro desetiletý děti.
          • Veskoslav
            Je to pouze subjektivní, jak to mělo být. Osobně se rád vracím k D2, ale všechno má své meze. A vydávat stejnou hru jenom v HD mi přijde docela divné. Existují filtry na D3, které ti smažou tu tvoji "omalovánku" a budeš to mít jako D3. Ale to by jsi veděl, kdyby jsi to vůbec hrál.
            • Trol.diskuzni
              Vzhledem k tomu, že to jsou věci, které si člověk může sám ověřit na gameplay videích na youtube a vzhledem k tomu, že to ještě nikdo nevyvrátil (a objevuje se to i v ofiko recenzích), tak bez problému...
            • Veskoslav
              Počkej. tudíž ty jsi tu hru ani nezkoušel a čerpáš ze zkušeností lidí, kteří můžou na netu napsat naprosto cokoliv? Tak to potěš.
            • Trol.diskuzni
              Jen o grafice to přece není - já jsem tady psal příspěvky o věcech, které mi vadí... Existuje patch na to, aby se to všechno vrátilo do starých kolejí? Pak si to koupím.
  • Cahir
    Hairy:V ME3 to vnímám jako velice dobrý nápad a další důkaz toho, že v Bioware jsou lidé kreativní, nikoliv fosílie. Je to úžasný nápad. Představ si koncept, který má potenciál z jedné a té samé hry učinit dva odlišné žánry. Chceš-li hrát RPG, necháš to v RPG modu a jedeš klasiku. Chceš-li hrát akci, změnou modu se ti ME3 v podstatě přetaví ve střílečku s výborným příběhem. Dost jsem na tím přemýšlel a ideálně bych si to představoval takto: Uděláš plnohodnotné RPG (které však předpokládá střílečkoidní soubojový systém) Vezmeš ho, nastavíš v něm defaultní příběh, odstraníš rozhodování, odstraníš části, kde hrdina běhá po městě, případně jiné lokaci, kde sbírá úkoly a máš tu plnohodnotnou střílečku s výborným příběhem, která v podstatě nemá "hluchá" místa. Vzhledem k tomu, že jde jen a pouze o redukci, nepředpokládám, že by to bylo obzvlášť náročné na vývoj.

    Podle mě je to geniální myšlenka, která hru v podstatě rozděluje na dvě, cílí na odlišné typy hráčů a v podstatě s sebou nenese žádná omezení. BW to nedotáhlo úplně do konce, ale ta idea tam je.

    EDIT: Sorry, double post.

    EDIT: Je to v podstatě to samé jako "dvouúrovňový" typ hry, s kterým uvnitř žánru přišel Sawyer. Ten zachoval návykový, střílečkoidní, primitivní a tupý gameplay z Falloutu 3 (jedna z nejpočetnějších skupin v množině casual hráčů je ta, kterou baví běhat po otevřeném světě, sbírat itemy a vraždit potvory - onen "gamble", o němž mluvil Vávra - na ostatní aspekty hry tento typ hráčů příliš náročný není) a jakožto "druhou úroveň" se svým týmem vytvořil nadprůměrný příběh, zápletky, postavy, prostě všechen ten filosofický, psychologický a podobný přesah, v kterém se my yntelechtuálové tak rádi brodíme. A tím nakrmil všechny; gambleří mají svůj obrovský prostor k tomu, aby se mohli vyřádit, náročnější hráči mají prostor k nějaké reflexi. Všichni se nažrali, nikdo neutrpěl a hra vydělala 6 míčů.

    Takovýto koncept her by měli začít razit v BW i Obsidianů a určitě začnou vydělávat velký prachy. Myslím, že Muzyka už na něco podobného přišel, a proto začal kvákat o inspiraci Skyrimem pro DA3...
    • ja skor cakam, ako dopadne Wastelands, keby ze mal velke predaje, mam aj ja sancu konecne nieco poriadne hrat, nielen dookola 10 rocne pecky :)
    • Jj FNV má parádní "dvouúrovňový" koncept a jsem tomu rád... Jediný co vybočuje je Hardcore Dead money (ale tomu jsem moc taky rád. U mne je to jeden z nejsilnějších příběhů co jsem hrál)...

      Uvidíme jak se tím poperou v DA3... Pokud dokážou nastavit ty dvě úrovně dobře a přijdou s neotřelím příběhem, tak taky budu rád...*1*

      Největší napětí je ale kolem Falloutu 4. Bohužel Bethesda asi nemá potenciál vytvořit hlubší intelektuálnější příběh. *13*
      • Hairy_Ass
        Nemá, páč prodeje jejich her mluví jasně - hlubší příběh nemá smysl dělat, když jsou hráči zjevně spokojeni i bez něho. *4*
        • Hmm asi se podívám po nějakých srovnání co se týče prodejnosti Fallout 3 a FNV... Osobně mně ten koncept u Elder Scrolls a Skyrimu nevadí, ale Fallout to je jiná

          Btw jen takový malý off-topic. Hraji Brotherhood a chtěl jsem se tě zeptat jestli je historicky potvrzené že Lucrezia Borgia a Cesare měli nějaký románek..
          • Hairy_Ass
            Teď se z toho Troll.diskusni asi zjeví, ale abych popravdě odpověděl, tak se jedná jen o dohady. Spíš šlo jen o pomluvy, ale kdo ví... *3*
            • Hairy_Ass
              Trol.diskuzni@tiscali.cz: No, tvůj rozhodně ne. *1*
            • Hmm Targaryeni... Jestli se jimi neinspiroval Martin při vytváření Cersei a Jaimeho *1*
            • Trol.diskuzni
              "...kdo ví...", ale jinak by naše životy bez toho rozhodně nebyly úplné, že? *5*
        • Cahir
          Že by na to mohla mít ukazuje Morrowind. Ale teď netuším, jestli při vývoji na klíčových pozicích seděli tehdy ti samé lidé jako teď.

          A máš samozřejmě pravdu, kdysi jsem sledoval Sawyerův Twitter a tam mu někdo napsal, že mu velice děkuje za promakané postavy typu chief Hanlon, Joshua Graham atd. a pozadí kolem nich. A Sawyer trpce odpověděl, že sice děkuje, ale že většina hráčů na to stejně kašle. Vyznělo to celkem zoufale. Tehdy jsem se bál, aby ho to nějak nezlomilo. *1*
    • Hairy_Ass
      Jako marketingový tah to beru. Ostatně, kdo by nechtěl, aby se jeho hra líbila všem typům hráčů, ale osobně tohle hatla matla se mi nelíbí. Když si budu chtít zahrát střílečku bez hluchých míst, tak si pořídím třeba nového Max Payne. Koupit si ME3 a chtít ho hrát jako střílečku bez dialogů je pro mě stejně logické, abychom se vrátili k tématu, jako kdybych si pořídil Diablo 3, ale nelíbilo se mi násilí v něm zobrazované a jen bych si chtěl s těmi postavami pokecat - tedy přesný opak. *4*
      • Cahir
        A není to tím, že už existuje ME a ME2? Tedy , že jde v podstatě o "narušení" (adekvátně spíš navýšení, protože RPG mód ME3 implementací akčního modu nijak neutrpěl) konceptu již existující série? Představ si novou sérii, v níž by s tím byl od začátku obeznámen. Navíc to, že můžeš tu redukci vypnout v podstatě vyvrací veškerá potenciální negativa.
        • Hairy_Ass
          No jasně, že jde celou dobu o to, že před tím byly ME1 a 2. *4*
        • Ale představ si, jak těžký je tohle dobře udělat. Udělat to tak aby při action modu nebyly hluchy mista a pri story modu to nebyly jen kecy o nicem. To proste vyzaduje dalsi spoustu casu na vyvoj a jak se ukazalo u ME3, tak ho Bioware při vývoji nemělo zrovna na rozdávání.
          • Hairy_Ass
            Trol.diskuzni@tiscali.cz: Ty seš dobrej vtipálek. Tvoje cca půl roční tažení s cílem do každé druhé diskuse tady na Games.cz napsat něco negativního o Skyrimu považuješ za psaní k tématu? *1* *1* *1*
            • Hairy_Ass
              Trol.diskuzni@tiscali.cz: Ale notáák, k čemu ty hanlivé výrazy? Diskuse byla o tom, jak Vávrovo studio pracuje na té jejich "husitské" hře. Že se diskuse trochu přesunula k tomu, na jaké období se to zaměří, je i v celku pochopitelné. Zvlášť, když se k tomu přesunula i diskuse v podcastu s Vávrou. *14*
            • Trol.diskuzni
              Rozhodně je to aktuálnější téma než nějaký hypotetický blbeček z XY. st (jehož činy jsou v podstatě jen nedoloženou spekulací)... *3*
          • Cahir
            T-Opel: "Ale představ si, jak těžký je tohle dobře udělat." - Tohle není pravda.
          • Cahir
            To není pravda a sám bys to měl vědět, jestli jsi ME3 hrál pečlivě. Konec se možná nezařadí mezi nejrozvětvenější v rámci RPG žánru, ale oba víme, že v rámci jednotlivých misí bylo těch proměnných spousta. Jen se podívej, jak diametrálně odlišně může probíhat/skončit Tuchanka, Rannoch, vztahy atd. Akční mód by udělal pouze jednu věc: vybral by jednu cestu, která by se stala kánonem a ostatní by uzamkl. Nejsem žádný vývojář, ale tohle prostě nemůže být nijak zvlášť náročné.
            • Co neni pravda, že neměli dost času na vývoj? To teda pravda je a řikala to spousta lidí co na ME3 pracovala. Spousta věcí se vynechala protože prostě nezbyl čas, třeba situace s Rachni měla mít daleko větší důsledky a ne jen že tam bude Hybrid/Queen. Zkusím najít na ten rozhovor link kdyžtak.
              Pokud by akční mod fugnoval jen takhle, tak to samozřejmě složitý neni. Me jen prijde, že tohle musíš zahrnout i při designu, že to někdo bude hrát jen jako CoD, někdo se bude spíš dívat na film a někdo bude hrát akční RPG se všim všudy. :-)
            • Trol.diskuzni
              Pravda, ale narozdíl od vás alespoň k věci - to jsem ti však již jednou říkal, že? *3*
            • Hairy_Ass
              Trol.diskuzni@tiscali.cz: No, určitě by to byla jen jehla v kupce sena tvých komentářů na téma, jak je D3 horší než D2. *14*
            • Trol.diskuzni
              Hlavně se zas začněte dohadovat o tom, co kterej blbeček z kterého století udělal nebo neudělal... *7*
            • Hairy_Ass
              Dobře, ale dále bych diskusi o ME3 do tohohle tématu nezatahoval, ta už měla svůj prostor jinde. *3*
  • Grafika je nahodou pekna, len pretoze nepotrebuje DX20 nemusi byt hnusna.
    To ste vsetci taky rozmaznany s Crysis?
    • tak jiste kdyz je crysis uz 5 let starej
    • Trol.diskuzni
      Grafika je hnusná, protože je to typická omalovánkovaná jako ve WoWku... (a nejde jen o barvy, celkově to vypadá s nadsázkou jako rozpohybovaný komix)
      • ty si Uxylak? Diablo vobec neni ako wow.Ma to sice komixovy look, ale mne sa to paci.Ty chod pozerat filmy pre pamatnikov onanisto.
      • nesmysl, grrafika ma lepsi a horsi mista, ale treba leorikovo sidlo je graficky nadherne, zvlast kdyz je venku bourka a blesky skrz okna prosvetluji mistnosti
        • Trol.diskuzni
          Ještě jsem neviděl hezký screen nebo video z D3... Rád se nechám zasvětit. *3*
          • tak ono malo kdo cpe nekam high ress videa nebo screeny
          • Veskoslav
            Takže jsi to ani nehrál a bereš to podle screenu? No prostě trolí šašek.
            • Trol.diskuzni
              Ano, grafiku považuju z videí a ze screenů...
      • Mě by strašně zajímalo, jak velkou krabici od bot si předal místním redaktorům, že tě tady na fóru vůbec ještě trpí *7*
        • Trol.diskuzni
          To víš, ne každý musí mít nutkání utlačovat jakýkoliv názor, který je odlišný od toho jeho...
  • Stejně tak obhajoba talent tree, kde nikdy nebyl nějaká výrazná možnost volby. Talenty jsou fine, pokud postava leveluje, máte pocit, že si můžete vzít co chcete, ale jakmile se dostanete na těžší obtížnost, tak buď zjistíte, že vaše postava je k ničemu, nebo máte dobrý bulit, ale ta abilita, kterou jste nuceni používat vás absolutně nebaví, tohle všechno zjistíte po desítkách hodin hraní, super zábava. Systém z D3 vám nejenže umožnuje si vyzkoušet všech 130 +- skillů co vaše postava má, ale navíc je i valná z nich použitelná ve všech obtížnostech a to D2 rozhodně nemělo.
    Telent tree je přes deset let starý systém, který se jasně ukázal jako hodně špatný v endgame a nabízí jen minimální volbu, dokonce i teoreticky obrovské možnosti stromu v Riftu se smrskli jen na pár použitelných buildů.
    Ti co tvrdí, že v D3 budou všechny postavy stejné si neuvědomují, že hráči konečně mají možnost najít si konečně build, co jim bude vyhovovat, ne to co jsou nuceni používat. Je možnost, že všichni opět okopírují něčí build ,ale rozhodně bude daleko větší variabilita něž co byla v D2 v endgame.
    • Jenže je to dáno tím, že se do akce alá Diablo nehodí skill tree a nikoliv, že by muselo jít nutně o zastaralý systém. Chápejte, že v RPG hrubšího zrna vycházíte z tvorby postavy jakožto avatara v herním světě. To vlastně opisuje reálný život, kde prostě špatná volba, byť odhalená po nějaké době zamrzí, ale hráč s ní musí hrát a pokud je hra dobře udělána (ryzí RPGéčka), lze to dohrát i s touto rádoby nevýhodou, naopak jiná vlastnost vám otevře novou cestu/možnost řešení. Proto nelze než nesouhlasit, že nový systém se hodí více o porovnání variability by se dalo polemizovat - opět tím myslím, že nový systém je velmi variabilní v množství možných možností je i více, ale to je dáno tím, že můžeme ,,mít všechno". Neřekl bych, že postavy nebudou stejné, pokud budeme hledat něco nejvýhodnějšího dobereme se k tomu také a hráč si spíš zvolí to co ho baví (tím pádem každý jiný, alespoň z pohledu těch kteří nehledají tu nejlepší/nejuniverzálnější variantu) a to je také plus. Celé to nakonec ale stojí právě na výbavě, které silně ovlivňuje celou hru nehledě na nějaké buildy, protože ta hra byla vyvíjena za tímto účelem. Takže abych to shrnul nový systém je skutečně lepší do H&S akcí, neznamená vyšší nutně vyšší variabilitu, skills tree není přežitý prvek a ve výsledku stejně jde o to, jak se u hry budeme bavit :) nakonec všechny ústupky byly právě s ohledem na zvýšení akce a té pověstné návykovosti, včetně aukce, kde si přijde i Blizz na své
      • nelze než souhlasit + sry za chyby a duplu slov...
    • Hanzales
      Díky za komentáře jako je tento. Já se k tomu radši nevyjadřoval, neb bych to takto krásně nedovedl podat/vysvětlit. Navíc bych právě ještě vyzdvihl ten systém gemů, kdy vás to motivuje napříč všemi obtížnostmi získat dostatek co možná nejsilnějších kamenů a atributy si tak naboostovat podle svých potřeb a podle toho, jaké skily využíváte. O tom taky v recenzi nepadlo ani slovo a jestli ano, tak jen hodně okrajově :/
    • Přesně, ted jsem začal hrát Monka na Hell a změnil jsem skoro všechny skilly místo těch co jsem měl na Nightmare.
    • Pekne povedané..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší