Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.sirlin.net/blog/2012/5/3/diablo-3s-ability-system.html
    mluví mě z duše....
    • Odulin
      Sirlin = nejlepší karetní bojovka na světě= Yomi :))
    • Trol.diskuzni
      Je to velmi obratně napsané, bohužel však taky velmi jednostranné... V podstatě by se to dalo shrnout do jedné věty: "Nyní je to správně, v Diablo 2 to bylo špatně a tak to je, bez diskuze."
      • seš šikula, pochopils!....v D2 to bylo dobře do té doby než D3 ukázalo jak na to jít mnohem lépe... .)
        • Trol.diskuzni
          Je mi jasné, že v dnešní době už je i gameplay ve stylu D2 příliš hardcore... *7*
          • ten gameplay který byl založený na tom dostat skill na 20 level podpřit ho synergiema a pak už jen čekat až padle věc která dále zvedne level toho skillu - well, byl to gameplay, a to vskutku skvělý, vydrželo mě to léta a obrovské plus byly mody kterých sem se něco nahrál (Eastern sun, Zy-El, Median...) - diablo 3 rozhodně není dokonalé, nejvíc mě tam vadí právě to, že nepodporuje mody a že je tam až moc nachystaného místa na další datadisky....................ALE to, že schopnosti nejsou založené na číslech levelů je podle mě, jako fakt old skool hráče kterej rozhodně nemá rád zjednodušování, skvělý tah - sem zatím na Hellu s doctorem na 60lvl a celkově mám nahráno 72 hodin (strašný číslo :( ) a je mě zcala jasné že možnosti jsou mnohem větší než v D2 kde to omezovaly právě ty skillpointy - i když se to tak z prvu vůůůbec nezdá!!!
  • Tak se zase vsichni pohadame, ze 8 je malo, ze 8 je moc a zaklad unika. TOHLE JE JENOM RECENZE! Ja se na diablo tesil jako maly kluk, ted se od nej nemuzu odrthnout, opravdu se skvele bavim a jsem nadseny, takze pro me by to byla desitka. Ale jestli tomu nekdo v recenzi da 5 nebo 10 me uprimne zanechava v klidu. Pokud se recenze dokaze obhajit a nevyklada nesmysly. Myslim, ze tato recenze je tak akorat pro cloveka, ktery je vuci diablu neutralni, tudiz dobra prace.
  • s3wa
    Od tejto hry som čakal zásadne viac.
    • A to je právě ten problém, měli jste od hry přehnaný očekávání. Čekali jste, že to budete hrát roky jako diablo 2, jenže to se hrálo takovou dobu z jiných důvodů než jen proto, že to byla dobrá hra. Dneska je jiná doba, hry nebudou už tak HC jako dřív. Cím dřív si to uvědomíte, tím líp pro vás. Já od hry nečekal nic zvláštního a baví mě skvěle :) Až přestane prostě jí smažu jako každou jinou hru.
      • Stejne jako u crysis 2, ktera je pro me mnohem lepsi dil nez 1, kterou jsem jen probehl a nak to neresil, tim padem jsem neocekaval nic nez stríecku co zas probehnu, a to mi crysis 2 dalo mnohem lepsi nez 1. A to same u diabla, d1 ani d2 jsem nedohral, nebaviło me to, blo mi asi 8, ale ted je ti diablo 3 a ja si neumim predstavit nic lepsiho
        • crysis 1 si pamatuju i ted po letech co tam vse bylo, ale crysis 2 to je fakt hra na jedno probehnuti a uninstal. Ac jsem to hral nedavno ani uz nevim co tam bylo, nijak to nezapusobilo je to jak kdyz omylem zkouknete "C" film a druhej den uz si na nej nevzpomenete jen vite ze jste to videli a je to nicmoc
      • A k tomu ještě Bashiok říkal před vydaním, že od D3 nemáte čekat zázraky. Takže přilíšne očekávání od lidi, co od toho čekali přiliš.:) Jsou jen a jen jejich problém.
    • Zayl
      Nedá se, budeš muset počkat na 4ku.
      • BoB.2
        Obavám se že za 15 let už na to budu starej. *11*
        • Ale zase zahral by sis Diablo v DX11 (sic v te dobe uz bude DX15) *1*
      • Trol.diskuzni
        Fronta tady již je...
  • Souhlasim s recenzi temer bez vyhrad... osmicka je podle me ok. Po bete jsme byl totalne znechucen a hra se mi vubec nelibila, ale cim dele to hraju tim vic si na to zvykam a neni to vubec spatna hra... Souhlasim i s poznamkou, ze treti akt je fakt bajecny tam na planich pred pevnosti na me uplne dychl duch Lord of Destruktion...
    Mam k te hre samozrejme spoustu vyhrad, jakozto letity hc hrac... ale hrat se to da a neni to spatne...
  • Zdá se, že mnoho lidí nepochopilo ten systém skillu v Diablu 3. V čem je rozdíl oproti pridelování bodu? V ničem, akorát v tom úkonu, že pridelíte bod. A vtom, že kdybyste chteli zmenit skilly, tak ve vetšine ostatních her musíte navštívit nejake npc a zaplatit treba nejakou sumu, tady to mužete udelat prímo na bojišti. Teda principialne žádny rozdil. Vašim buildem je to, co mate na skill baru.
    Navíc Blizzard chce aby se hráči drželi jednoho buildu, k čemu ma sloužit nephalem valor buff pro max. lvl
    • Já s tímto systémem také problémy nemám, asi je to zjednodušení oproti předchozím dílům a v podstatě se nedá nic pokazit, ale pro mě je to ok.
  • Diablo 3 jde presne ve stopach 1ky a 2ky. Blizzard neumi udelat spatnou hru a D3 je toho dukazem. Banda ubrecenych trapaku s s falesnyma vzpominkama na to, jaxe tenkrat, kdyz jim bylo 12, u dvojky poprve udelali, na tom nic nezmeni. Pro vsechny hardcore i softcore fanousky Diabla, je D3 naprosta povinnost a nejzabavnejsi hra tohoto roku. PC herni scena noveho milenia = Blizzard, zbytek necht chcipne v pekle spolecne s diskuznima teplakama.
    • Zayl
      Neměl sis v 10 vzít prášky?
      • Veskoslav
        Ty se berou v 7, 11, 14, 17, 19, 21 nebo 22:) (Měl jsem praxi v nemocnici jako stavař:-D)
        • sankuri
          Jako osetrovatel nebo jako pacient?:-)
          • Veskoslav
            Vyměňovali jsme okna a bourali příčky:)A sestra vždycky řvala: "Prášky!" Podle toho se daly řídit hodinky:-D
            • Veskoslav
              Já na Jipce v 7,8, 10,11,13,14 a pak ve 4 ráno:-D
            • BoB.2
              Je to pravda tet sem byl ve špitále a bral jsem v 7 a v 22 *7*
    • Trol.diskuzni
      Diablo 3 rozhodně nejde ve stopách prvního a druhého dílu... Je to zjednodušená ptákovina pro WoWkaře a přílišné nostalgiky. Vždyť už to ani neudělal Blizzard North.
      • zakladni zasada trollingu je nepoužívat jeden nick, protože pak lidi odhalí že si protirečís a když i napíšeš neco vazne, nebudou vedet že to mysliš vazne. takže tohle beru taky jako trolling a myslím že se ti diablo 3 hodne líbí a jsi nadšenej
        • Trol.diskuzni
          Zásadní zásadou by pro tebe mělo být aspoň někdy vnímat mé příspěvky, když už je teda chceš komentovat - psal jsem již mnohokrát, že mi nezáleží na tom, co o mně zdejší přispěvatelé myslí. *4*
          • hahahahahaha
          • Zayl
            On tě zaškoluje příkladem, jelikož jeho vlastní příspěvěk je jeden velký bait. Nedává pořádně smysl, je napsaný jak kdyby ho psal někdo s rozdvojenou osobností a ke konci sám naznačuje že IQ moc nepobral.

            Já bych mu zatleskal, 6/10.
            • Zayl
              Jo, žádný argument. Protože to nemá smysl, zachvilku to zmízí na další straně a proč se obtěžovat. Já si jen rýpnul, snad to přežiješ. Pokud nejsi čech, pak se omlouvám. Já tak nějak předpokládám že sem chodí jen našinci a slováci.
            • takže žádny argument? nebo to byla narazka na gramatiku, slovosled... nejsem čech a snažim se psát česky jen ze slušnosti
            • Zayl
              Promiň, nejsem tady abych suploval práci učitele základní školy.

              Každopádně si z toho nic nedělej, je tady nějakých 600 komentářů a ani jeden nic hodnotného nepřinesl, prostě zabíjíme čas. Tak si užívej s námi.
            • co na tom nedává smysl prosím tě? je pravda, nejsem moc inteligentní ale podle me to co jsem napsal ma smysl a taky nevím čím jsem nazančil že jsem iq moc nepobral. schvalne by me to zajímalo, abych se poučil a do budoucna sem nepsal kraviny. diky
            • Trol.diskuzni
              Mno pokud ono "zaškolení" někomu pomůže ke štěstí, tak ať školí... *4*
  • blahorodie
    Diablo 3 rovnaka detska chujovina ako diablo 2 *11*
    Normalny clovek pozrie iba video a sa vybluje na LCD *1*
    • LCD? To už k vám na východ také dorazily?
      • Mozes kurovat hlavu autistovy GALBAVEMU *12*
      • Já myslim, že už asi jo .. tady už stejně teď všichni mají LEDky ;)
        • Jó LEDky. Myslíš ty blbce, co si je dávají na auta jako náhražku za denní svícení? A jsou schopni s tím jezdit i v mlze nebo k večeru za šera? *1*
    • Vrook
      >normální člověk
      >maďar
    • Trol.diskuzni
      Normální člověk stihne odskočit na toaletu... *3*
    • Veskoslav
      No není to tvůj typ hraní, tak to neber ostatním.
  • Zeptám se,kdo vše máte momentálně problémy s kolísáním frameratu, micro stutteringem a lagama? Po posledním patchi mi začlo diablo blbnout, že se zakousává a zpomaluje při loadování nových zvuků, nových skupin příšer a tak podobně. V actu 3 to kvůli tomu bylo téměř nehratelné.Zdá se to být celkem globální problém o kterém Blizzard zatím mlčí ... nepřišel na forech s jedinym vyjádřením, krom jejich otřepaného "zkontrolujte si zda máte nejnovější ovladače". Někde tam mají problém, protože na to nemá vliv žádná úprava nastavení, snad jen změna harwareclass v d3prefs, ale to problémy stejně úplně neodstraní, jen se to trochu zlepší. Každopádně podle postů na offi forech má ten problém tisíce lidí.
    • sankuri
      Mam podobny problem.
    • taky mam obcas tento problem :) neco podobne me delaji i 25 man raidy ve wowku, kde i vypnute zvuky, nizke rozliseni a low detaily moc nepomahaji a zatim sem neprisel co je u me v pc spatne
      • Já bych moc neřekl že to bude v PC, spíš engine má nějaký problém s konfigurací daného PC. Já mám Intel core i5 2,4ghz, geforce mx540 2gb a 6gb ram a přítelkyně konfigurace je Intel core i5 2,4ghz, geforce 520mx 1gb a 4gb ram a jí běhá vše v naprosté pohodě, žádné kolísaní frameratu, žádný stuttering ani v těch největších bitvách a ve více lidech a mě se to zpomaluje že je to téměř nehratelné. Pročítal jsem už opravdu velké množství témat na offi foru a ještě mi zbývá pár nápadů ketré jsem nezkoušel. Třebas teorii, že to dělá když máte hru na disku se systémem (přítelkyně má 2 disky ... já pouze jeden), že kvůli tomu že se načítají systémové věci se načíta diablo z disku pomaleji. A druhá teorie je, že nějak špatně využívá CPU což by mělo jít vyřešit pomocí programu Throttlestop. Tyhle dvě varianty budu testovat dnes až přijdu z práce. Jinak jsem už skusil vše ... povypínat úplně všechny grafická nastavení co jsou, přidat do nvidia control panelu vyjímku pro diablo a ručně mu nastavit aby využívalo správné GPU (bralo integrovanou kartu na místo geforce), upravit přednačítání snímků v nvidia control panelu. Změnit výše zmiňovanou harware class v d3prefs, vypnout tam i trilinear filtering. Prostě kromě těchto 2 věcí jsem zkoušel již vše co se na forech probíralo. Tak doufám, že něco z toho zbývajícího pomůže, jinak budu muset počkat na fix od blizzu, čehož bychom se nemuseli dočkat, pokud je problém přímo v enginu.
  • Jasnej dukaz upadku pc hrani. Jestli je teda tohle to nej co bylo touzebne ocekavany, tak je cas prejit na konzole. Od doby Diabla 1 se to zmenilo jenom kosmeticky, zaklad je porad stejnej: nelogicky pribeh, nulova AI, ktera ma jen 2 faze(v klidu/jdu ponem), miliarda kliknuti. Ted si navic lamky muzou nakoupit skvelej gear-cheatovani.
    • Prej jasnej úpadek PC hraní *15* Jako bys řekl "jasnej úpadek automobilovýho průmyslu" po tom, co Čína vydala své další auto. Prostě s mrkni po jiných hrách/autech, který to tvrzení vyvrací.
      • Automobilový příklad? Třeba takový Volvo už je dneska taky čínský... a co to bylo za poctivý vozy. Povzdechnutí je na místě...
        • Možná je Diablo III stejný jako Volvo, i když Volvo je nejspíš bezpečnější, to ale neznamená, že nejsou jiný hry, který drží PC nad vodou. Strategie, adventury, Zaklínač...
          • O tom žádná. Dokud není na konzole série Total War včetně modů, tak je nevnímám jako zařízení, na kterých lze rozumně hrát *1*
            • Ale hlavně - budeme mít Company of Heroes 2!!! *14*
        • Veskoslav
          Proto Volvo pořád patří k technické špičce, v bezpečnosti získali všechny její auta 5/5?:)
    • Zayl
      Ghh ... teda jestli sis myslel že Diablo je nějaký benchmark PC hraní, tak jsi nejspíš z marsu. PC je akorát tak poslední baštou strategií, protože s těma si controller neporadí ani kdyby se podělal. Všechno ostatní je dávno doupadnuté.
      • BoB.2
        To je fakt s trochou praxe se ta i FPS hrát Gamepadem obstojně. *4*
        • Veskoslav
          Tak vypni si všechny pomocné prográmky, co jsou zabudované v FPS hrách a pak si povíme, co je to obstojné hraní:)
          • Zayl
            Jaké pomocné prográmky? Auto-aim a aim smoothing je zabudovaný a nic externího nepotřebuješ.
            • Odulin
              Jo, proti tomu samozřejmě nemůžu nic mít, ale to už mluvíš o něčem jiném..Srovnání gamepad vs k+m. Mě jen trochu popudilo to předchozí obecné tvrzení, že FPS+gamepad=nehratelné. Nic v pohodě, jdeme dál.;)
            • Veskoslav
              Tak ale bez těch programů nikdy nedokážeš porazit někoho s myí a klávesnicí:)Nikdy ten nelepší s gamepadem nedokáže porazit toho nejlepšího s myší. Reakční doba je totiž mnohem menší. Jako TPS, o ještě zvládám na Xboxu, Halo sérii taktéž (s vypnutím blbůstek), ale tím to asi končí. Ostatní hry jdou na "vrub" pc.
            • Odulin
              Veskoslav: Nesmysl...nejsou nehratelné. Chce to jen zvyk a cvik, nic víc. Samozřejmě asistenty a podobný věci vždycky vypínám. Kámoš z baráku taky u mě vždycky říkal, že na gamepadu si FPSku nikdy nědá, že je to strašný apod...pak koupil Xko a po tejdnu už to slušně mrskal i na gamepadu. Hodnotit co je na co lepší apod. to je něco jinýho, ale ať mi prosím nikdo netvrdí, že FPS jsou na gamepadu nehratelné, tak to není. *3*
            • Zayl
              No myslím že pointa ani tak není to že si musíš pomáhat šidítkem, ale spíš to že je to ve finále funkční a tím pádem vhodné na konzole. Jako gamepad bez aimů bys podělal i s kuličkovou myší za 50 korun.
            • Veskoslav
              No tyhle zabudované blbosti jsem myslel. Bez nich je FPS naprosto nehratelná s gamepadem:)
    • Veskoslav
      Na konzole? Myslíš ty konzole které pokřivili např. žánr FPS?
      • FPS pokřivilo hlavně COD a né konzole, konzole s tím nemají nic společného. Aneb, jak udělat co nejvíc casual hru, aby jí hráli i matky na mateřské, abysme na tom co nejvíc vytřískaly ... nemůžou za to konzole, ale chtivost vydavatelských domů.
        • Zayl
          Jo, konzole za to vůbec nemůžou. A teď tu o Karkulce.
          • no konzole jako takova ne ale zakaznici kteri je kupiji k hrani se proste dostali uplne jini typy lidi nez "technicti nadsenci" a je jasne ze takova skupina si nebude libovat ve slozitych hrach chce se bavit a nepremyslet u toho. Co je ale problem ze ta skupina je mnohem vetsi a tim padem "diktuje" herni scene(marketingu) jak maji hry vypadat...
        • Veskoslav
          CoD rozhodně ne. Vem si třeba CoD II, to patří doteď mezi nejlepší FPS.
          • Hairy_Ass
            Ale začal se v něm používat auto-heal.
            • Zayl
              Já myslel že to je další z neřestí Halo.
            • Veskoslav
              Pravda no. Ale tam se to dalo ještě snést. Tam mi na nejtěžší nepomohlo se schovat za krabici jako v posledních dílech.
  • ... hre ktorá je klon WoW a tvári sa ako rodná sestra diabla
    • Veskoslav
      Co Tě tak čtu, tak ty jsi tu hru kriizoval ještě před vydáním. Proč sis ji tedy ksakru koupil?
      • Ja som z organizácie NNNP /nekupovať, nehrať, nepirátiť pi*oviny/, ale chceš link na betu? *2*
        • Vele, vele ti si *urák:
          http://www.youtube.com/watch?v=wgRJeD2IkNs
          a betu som nesťahoval ja som z NNNP
          • Vrook
            >maďaři
          • Veskoslav
            Ne ty jsi z DCNAT (debill, co neumí ani trolit)
            • Veskoslav
              Slovo LOL povětšinou používají lidé bez "fantazie", slovní zásoby či malé děcka. Nebo jsi myslel League of Legends? To se pak omlouvám. Doufám, že se díváš doma na obrázky jídla a nejíš je. Je to v podstatě to samé.
            • LOL, čo je na hraní iné od toho videa? To že si klikneš?
              *1*
        • Veskoslav
          Ty hru hodnotíš podle Bety? No to o něčem vypovídá......
          • Tak já tu hru hodnotil také podle bety, hrál jsem ji asi 30 minut (ani jsem ji nedohrál) a hned jsem si řekl, že to určitě koupím *2*
            • A hlavně musím dodat, že mě to baví a v podstatě jediná věc, která mě opravdu štve, je to tragické generování ještě tragičtějšího lootu.
      • Veleslav ty si iný úlet však?
        • Veskoslav
          Tak určitě. Denně kupuji hry, co kritizuji měsíce, abych i po zakoupení v tom mohl pokračovat a říct, jak jsem vyhodil peníze.
          • Nevěř tomu že ji koupil :)
            • Veskoslav
              Teď přiznal, že hrál jenom betu....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit