Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odulin
    Jj jsem rád, baví mě to, tak jen ať ladí a ladí. Hlavně na PvP arenu jsem fakt zvědavej. Jinak obdivuju nervy všech těch co si založili HC postavu....na to bych při neustále hrozbě lagu neměl koule...ale o tom by možná mohlo vyparávět těch posledně zmiňovaných 35 %. *1*
    • Alespoň se nevidí cheaty a tyhle ostatní zhovadilosti.. Lagy ještě vyladěj ;)
    • ja si založil ale pak me to prestalo bavit, nizsi obtiznosti by meli byt v pohode, proste kdyz hra laguje nehrajes. Inferno bych šel s nejakym znamym v parte.
      • A co to pomuze? Jasne ze je to trochu lepsi, ale neni to tak ze kdyz jdou 2 jsou nepratele 2x silnejsi kdyz jdou 3 tak 3x?
        • jo jsou silnejší ale když hrajou dva tak se mužou doplnovat, treba jeden jim dava cc nebo je nejak oslabuje, a druhy dela dps
        • Ve dvou lidech to neni uplne dvojnasobek. To by tankove neustali. Navic hodne casto se mi stava, ze kdyz soluju inferno a na champ mobech chcipnu tak se bugnou a okamzite doplni hp do plna (ne jejich hp regen, ale okamzite). Kdyz jsou dva hraci, tak se to nestava.
          • heartless_cz
            Ono to není 2x ale dokonce více jak 2x resp 3x při třech lidech. Záleží to i na hrané obtížnosti. Na netu se válí tabulka s hp a damage nárůsty za každého člověka a obtížnost. Na infernu to je, co si pamatuju 440% na hp a 15% + za KAŽDÉHO hráče.

            tady:
            http://gaming.stackexchange.com/questions/69047/diablo-3-difficulty-scaling-per-added-player
            • Tak to jsem docela neznaly, beru zpet. Tech hp ve dvou hracich bude vic jak dvojnasobek. Ale s dmg jsem to uhodl, to by fakt nikdo neustal. *5*
          • na tohle používaní výrazu z wowka jsem trochu alergickej, nevim o tom že by v diable byli nejaci tanci
            • heartless_cz
              no tak slova jako tank nebo carry nejsou z wow...asi jsi mladší ročník
            • 2Rys - no proste monk se support buildem
            • Za to se tedy omlouvam. Muzes mi teda doporucit nazev pro treba monka nebo barbara, kterej ma stit (a nebo nema) a snazi se stunovat vsechny moby, chytat od nich dmg a dela spis supporta nez dmg? Treba barbar v tom byl docela dobrej.
              Kdyz jsme hrali druhej akt tri DH tak jsme kitovali jako sefove ale stejne, bez toho "supportera" to stalo za prd.
      • Ringwraith
        Posloucháš se?

        Ty jsi zaplatil peníze za hru, kterou někdy nejde hrát kvůli lagům a jediný co na to řekneš je :"proste kdyz hra laguje nehrajes".

        Koupíš auto, co občas nejde nastartovat... no tak prostě nejedeš.
        Máš práci a občas není na výplaty... tak prostě děláš zadarmo.
        Koupíš si dovolenou s plnou penzí, ale občas není snídaně... tak prostě nejíš.

        Jestli "proste kdyz hra laguje nehrajes" není nechávání si sr*t na hlavu, tak už teda nevím co.......
        • Hairy_Ass
          Třeba je to extrémní flegmatik. *3*
        • PreidaQ, Amaroun: Ringwraith kritizuje to, ze nekdo je schopnej rict ze je to dobre ze to laguje, pac to nejde upiratit.
          • Ringwraith
            Jo, to je taky fakt. Takoví by se asi našli.
            • To Robotron - Jo, ty tvoje příspěvky vyvolaly dobrý flame... To chválím! *1*
            • Dneska je uz Troll kazdej, kdo ma jiny nazor, s kterym nesouhlasi. Sem vcera pod clankem o Minecraftu napsal, ze by se mi libila v adventure modu fyzika a byl jsem hnedka jasnej Troll :)
            • Takovi uz tu samozrejme jsou. Kazdy kdo si dovolil byt jedno negativni slovo na D3 byl troll a hlasita mensina. Sami vsak neprekonali nutkani kazdyho takovyho "trolla" komentovat a snazit se ho banishnout. *15*
        • A ty se s toho můžeš pos*at? Je to jeho věc ne? Třeba čeká na odladění...
          • Ringwraith
            Jo, můžu se z toho pos*at.

            Když ani Blizzard neumí zajistit 100% fungování svých serverů, tak co teprve jiní, kteří se můžou prodeji Diabla 3 inspirovat a taky začnou cpát always-online do svých her.

            Kdybych měl 100% jistotu, always-online zůstane jen u Blizzardu, tak je mi fuk. Ať se s tím Diablo 3 hráči vypořádají jak chtějí. Ale tu jistotu nemám.
            • Skoda ze hrajes single. Ja hraju MP a je to super.
            • Ringwraith
              Já řvu jak by mi mohlo být ublíženo.

              Tím, že bych musel trpět kokotský singleplayer lagy ve většině her. Chceš to? Já ne. A proto chci, aby si to "nebezpečí" uvědomovali i ostatní.
            • Ale proč takový nářky ihned.. Pragmaticky si počkej až opadne hlavní zájem, a až autoři budou mít nějaký čas na opravu za sebou... Praxe je vždy jiná než teorie a prostě nový věci nefungují ihned 100%. Nejsou to snad ani dva týdny od spuštění a vy tu řvete na okolí jak je vám ublíženo...
        • PreidaQ
          A to má hrát s lagy jenom proto, aby tím vyjadřoval nesouhlas s tím, že mu to laguje?
          • Ringwraith
            Ne. Má jít na Blizzard fórum a říct jim, že se mu ty lagy nelíbí.
            • 2: RIngwraith
              A ty se posloucháš ?
              TOhle jako sorry totální geeky nerd nasazení 2 ! !! Srovnávat "přiblblou" hru s reálnýma starostma. Jako fakt tohle srovnávat může jen totální nerd a závislák.

              A teď k věci. Taky mi to laguje.. ale jen prvnch 20 vteřin po nalogování do hry a v prvním combatu. A jestli tohle neumíš přejit s nadhledem, tak ti nezbývá než tu brečet, že 30 vteřin ti zakzilo život !!

              BTW hra mi spadla od vydání jen jednou a nikdy mi lagy nezabili, nebo tak něco podobného. A to mám stupidní ADSL, žádnej 100mb/s kabel či tak.

              A stejně většina lidí co tu brečí, tak brečej protože si to nestáhnou a necracknou chudinky .... Kolik z vás tu má hry od EA z Originu ? Brečeli jste tam stejně ? Ne ? Jakto ?!! když je to větší smetiště crapu ...
            • zdeeneek
              A proc tam nejdes ty i spolu s ostatnima trolama, kteri tu neustale dokola opakuji to stejny - bla bla bla, lagy, bla bla bla ... Tak bezte brecet na Blizzard fora vy a neplnte svyma narkama diskuze tady na games.
            • PreidaQ
              V tomhle případě už bude konstruktivnější, když si zajde postěžovat si na nejbližší nádraží.
            • PreidaQ
              V tomhle případě už bude konstruktivnější, když si zajde postěžovat si na nejbližší nádraží.
        • Blizzard to ma lehky. By me zajimalo, jak se jim podarilo vychovat takovyhle lidi, kterejm nic u jejich produktu nevadi, i kdyz hra nefunguje, nebo laguje. To je silnejsi vira a uctivani, nez ma kdejaka cirkev, nebo sekta :)
    • Lagy jsou prostě další nebezpečí, které děla hardcore víc drsný. Deal with it.
      • Myslis jako cim vic ztizeny hrani, tim vic hardcore? Pak je nejvic hardcore tu hru vubec nehrat :))
  • supr statistiky, ale tato veta nedava smysl:-)

    - většina hráčů si v průměru vytvořila 3 postavy
  • nevim jak vas ale me na normal obriznosti dokazali nekteri sampioni zabit na dve rany. je pravda ze jsem nevenoval pozornost vybave ale proc bych to mel delat? v kombinaci s mnozstvim fearu, stunu a knocbacku jsme pak jako melee char umiral docela často *13*
    • Normal obtiznost s meele charem je uplne easy peasy prave diky ten stunum fearum a knockbacku...
    • Odulin
      S Monkem jsem vyloženě problémy neměl, ale přiznám, že jsem během normalu stihnul tak minimálně 10x chcípnout...někdy kvůli lagům ale častěji kvůli své nepozornosti nebo stylem "na co láhvičku, toho už dosekám";) Později jsem ještě rozjel Demon Hunterku a nevim co se děje, ale občas chcípám i u komoňů (bílý potvory). Buď ji mám nějakou slabou a nebo jsem si na ní ještě pořádně nezvyknul.
      • Barbar s mnichem dostavaji myslim v zakladu o 30% mensi zraneni, ale tez to muze byt nezvyk. Obecne mi taky vic chcipaji sorcka nebo DH nez barbar s mnichem, ale to je i vybavou, prece jenom u ranged postav vic kaslu na HP a chci poradnou dmg.
        Na druhou stranu se sorckou na infernu jakz takz prezivam, s barbarem si to nedokazu predstavit.
      • Ja zkusil Barbara a Witch Doctora ale zkusenost mam dost podobnou jenom za baraba je to diky cleave a rupture rune jeste lehci :D
  • Me by se libilo, kdyby se mi zmenila co nejdriv cena pred ocima. Tak za 399Kc bych si to i koupil. Ze zvedavosti :)
    • Za kvalitu si holt musíš připlatit, Blizzard hry neztrácí hodnotu ani po letech (viz apple produkty).
      • To jsou ty přístroje, které pomalu ani nejdou reklamovat, když se něco pokazí...jo párkrát jsem se s tou kvalitou setkal. Navíc mi přijde že spíš Blizz jména neztrácejí hodnotu.
      • :D
      • Co apple produkty? A za jakou kvalitu, kdyz vsude ctu, ze hru kterou delali sedum let, teprve ted po spusteni musi upravovat a ladit :)
      • Opravdu dobrý vtip.
  • "pouze 1,9 % postav má zatím odemknutou inferno obtížnost" preco asi? nenajde sa vela casual hracov hrat to iste dokola
    • no spis se nenajde vic magoru co si kvuli hrani berou dovolenou a za dva tydny po 2-3 h hrani denne se na na inferno rozhodne nedostanes
      • Asi 12h expeni na 60tku, potrebujes nejakyho hi-lvl kamarada co ti 3x killne diabla.
  • sankuri
    Mno balanc podle Blizzardu, to jsou pak vzdycky slabe chary nerfnuty a silne boostnuty:-D Jesteze me uz D3 prestalo uplne bavit asi bych ted byl nastvany:-)
  • Na troli, troli
    • Dobrý *1*
  • bez offline patche tu hru nikdy nekoupim
    • To je asi Blizzardu jedno, podle me si nejmin 50% lidi tu hru koupilo jen kvuli tomu, ze nejde zwarezit. Tech co si ji nekoupi, kvuli tomu ze je online bude proti tomu zlomek. Je jasny, ktera varianta je pro ne ekonomicky vyhodnejsi.
      • Nesouhlasim, koupili si ji jen ti co si ji koupit chteli, sice jsou prodeje velke,ale taky na tu hru cekalo hodne lidi. Ale jinak nejak super zazracne ty prodeje nejsou proste ty desitky milionu hracu co by to zwarezili kdyby to slo, si to nebezeli koupit!
  • PreidaQ
    Tak dlouhý vývoj a stejně ta hra není doladěná?
    • přesně, měla by být dokonalá ve všech směrech
      • Ta hra mala zastaviť hladomor a konflikty vo svete.Take naroky co sa vytvorili sa nedalo splnit
  • Je zajímavý tady pokaždý čist jak prej tahle hra neuvěřitelně jednoduchá i na infermo a pak číst tento článek...
    • No jo, protoze veskera "obtiznost" inferna je dana obrovskyma cislama hp,dmg mobu a tim padem pozadavkama na gear.
      Treba prechod A1-A2 na inferno je uplne mimo. Mam na barbarovi gear za milion milionu (dobre, asi dva miliony), 50k hp 800+ resisty a stejne me to v aktu 2 onehituje.
      Tohle neni obtiznost. Tohle je jednoduchej gearcheck. S DH a gearem za 100k z aukce jsem to projel k magde celkem v pohode, vsechno se ukituje.
      Inferno je a) nesmyslne tezky kdyz nemas gear a za b) zacina byt srandovne lehky kdyz gear mas. Jedinej prechod mezi timhle je nafarmit par milionu goldu a nakoupit veci v aukci a podle me takhle se "hra" fakt hrat nema.
      e: Ti co si nafarmili truhly nez to blizz nerfnul si v pohode davaji 2+ akt. V prvnim aktu nedropujou (aspon ne s realnou sanci) itemy tieru 16-18 (snad se nepletu) ktery jsou napr. za barbara nutny k preziti druhyho aktu.

      TLDR: to ze me neco onehitne dokud nevyfarmim desitky hodin na gear podle me neni obtiznost
      • milion milionu se rekne miliarda a rekne se oneshot ne onehit
        • Miliarda je tisic milionu, a one hit kill se za nas normalne rikavalo. Jak se rekne reagovat k veci?
          • jo mas pravdu sekl jsem se *13* no tak teda bilion
      • Přesně tak se to hrát má. Jak jinak myslíš, že blizzard maximalizuje zisky?
        • Chapu, a docela me to mrzi. D2 nikdy nebylo o placeni 15% blizzardu za kazdej vymenenej item. Z pohledu blizzardu se to tak delat ma, maji z toho prachy. Z pohledu hrace je ale "hrat abych mohl hrat" a nebo proste vytahnout kreditku nesmysl. (aspon dle me)
          ps: I kdyz jsem to mohl tusit (RMAH, wow style) nikdy me nenapadlo ze D3 bude dalsi grindovacka. Ale ne grindovacka na styl D2, kde muzu hrat a zaroven farmit gear, ale grindovacka na styl MMO, kde farmim porad dokola neco, abych si vydelal na gear, kterej dropuje tam kam nemuzu, protoze nemam gear...
          • Tak proč má hra všude devítky? Proč si ji koupily miliony hráčů? Proč tolik hráčů baví?
            • devítky má protože je to diablo (DIABLO!!), miliony hráčů si jí koupili protože jí udělal blizzard (hráli wowko :D), baví je to protože to má všude devítky a koupili si to miliony hráčů *15* a dle zdejších diskuzí stejně spousta lidí ani nechápe že dohrát to na normál neznamená dohrát diablo..

              PS: mě diablo 3 přijde jako fajn gamesa.. dobrá bezduchá mlátička na odreagování a hlavně o tom moc nepřemejšlet.. což sem od toho chtěl.... abys neřek že sem jen nějákej kiddo hater
            • Proc ma justin bieber na youtube klip s nejvice shlednutima? Protoze lidi chcou konzum. A konzum s kvalitnim jmenem chytne dvojnasob. Vzdyt ten clovek co psal recenzi snad ani nemel 60tku.
              Fans se chvastaji (a tohle jim ted neberu, maji pravdu) ze vetsina contentu a srandy ze az v pozdejsich castech hry. Jak muze hodnotit hru nekdo kdo tam nebyl? Kdyby tam byl tak by zjistil ze to neni tak uzasny a ze ten system ma znacny nedostatky, viz ten prechod A1-A2 za melee classy.
              Nebudu tvrdit ze ta hra je odpad nebo tak neco. Libi se mi umeleckej styl grafiky, nektery lokace vypadaji perfektne. Klasicky Blizz umi udelat hru uzivatelsky prijemnou, vypracovat nejmensi detaily. Ma svoje kvality atd. Ale to co udelali s item dropem kvuli RMAH, to co udelali s legendarkama a setovkama, ktery jsou vetsinou horsi jak zluty veci. To co udelali s endgame ve jmenu "farmi nebo chcipni". Ma to daleko k dotazene hre.
            • Tak proč kritizujete hru, která lidi baví?
            • bavit te to muze, znamena to i ze je to tezke ?
    • Je jednoduchá tím, že na Inferno prostě zdechneš na ranku, takže neděláš nic jinýho než kituješ.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit