Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže se změní v Diablo II? Nebo jak si mám vysvětlit ten artwork?!?
    • On je to Fanar *3*
      • Sakra, on je to fakt Artwork... moje chyba.
  • Mám pocit, že nějaký text u článku ani být nemusí. Stačí vytvořit nadpis Diablo III, místo textu třeba XxX a diskuze bude stejně narvaná příspěvkama. A pořád o tom stejným - musím být online, není skill tree, je to moc jednoduchý, má to WoW grafiku. Mno, divím se, že mě to ještě baví číst, i když je mi jasné, o čem diskuze bude :-)
    • Nemá to WoW grafiku, má to WoW engine.
      • Tudíž to musí mít WoW grafiku. Nemá cenu se tímhle ohánět, to nikdo stejně nechápe *7*
        • Tak rendering se dá upravit (viz zaklínač 1 což je licencovana Aurora, ale rendering je plně přepracovaný). I když Blizzard to zrovna moc neřešil no. Já jen popřel tvrzení o grafice a nahradil ho vyšším stupněm, který zahrnuje daleko více věcí :)
          • Jen je škoda že to tak moc lidí nedělá no. Ale blizz chápu alespoň proto, že chce mít všechny svoje hry stejně laděné, ikdyž diablu by možná podle old-school hráčů měla připadnout lepší/pestřejší/temnější především grafika.
            Ale u jiných her je ten stejný problém. Jistě se sem tam liší, ale většinou jde vidět, že (no spíš trochu dřív tak 2010) hry co visí na koupeném enginu (Unreal Engin 3) mají základní, trošku poupravený render a vypadá vše stejně. I sám Epic se diví, že všichni používají jejich "preview" render, když mají možnost si to upravit. Ale komu se do toho chce když si koupili licenci že *13*
    • walltar
      A co jiného bys tu chtěl řešit? Podle mě lepší diskuze plná trollů a fanboyů, kde to žije než mrtvo s jedním příspěvkem.
      • Jak kdy, někdy se zasměješ, třeba nad lidskou blbostí... ale někdy (konkrétně u někoho s nickem trol.diskusni) ti je k pláči a vyměnil bys i život za smrt. Navíc už trollové vymřeli nebo co.
    • Nj, kdyz ono ale clovek se snazi napsat neco konstruktivne a pak prijde fankiddo Tony a napise ti ze nemas pravdu pac milion milionu je miliarda. *7*
    • Pěkně řečeno, ať už jsi na jakékoliv straně barikády... +1
  • Tak jo, už se musím přiznat, už to v sobě neudržím. Jsem ve skutečnosti latentní homosexuál, kterej nemá holku ani žádné kamarády a jediným smyslem mého života je prudit a tapetovat na diskuzi na games.cz. Tak to prosím se mnou vydržte, já už jinej nebudu.
    • Vtipnej... To jsi ty, Amaroune? *3*
    • Cti: Jsem fanboy a strasne me stve ze si nekdo bere do ust mou momentalne fanboyovanou hru. Proto se vydavam za nekoho jinyho a snazim se ho pospinit, nemam totiz zadnej jinej argument. A vubec to neni obvious, ze to pise nekdo jinej.
  • ad pripojení: podle me to tam dali aby se ochranili pred piraty a ja je chapu a podporuju. Jiste tvrde to dopadlo na nas poctive hráče a proto jsem nastvanej . Ale ne na Blizzard ale na vas pirtay. Stači se kouknout do diskuze o piratech a je jasne ktera bije a jak to podporujete.
    • walltar
      Ta ochrana tam je hlavně kvůli tomu, že se mají itemy prodávat za RL peníze tím pádem je to jediná možnost jak kontrolovat cheatery co by si ty itemy dělali jak by se jim zachtělo. Ale mohla tu být možnost hrát offline s tím že by se té postavě úplně zamknulo nakupování itemů.

      BTW ... na emulátorech už se pracuje takže na piráty to zase nedopadlo. Ochrana je od toho aby vydržela alespoň měsíc pokud se to podaří tak je to úspěch a hru si tou dobou koupila většina lidí co by si ji koupila. Potom by ochranu mohli odstranit, ale proč by to dělali, je to přece práce navíc a zadarmo.
      • proč by se te postave melo zamknout nakupovani itemu? stačilo aby se ji zamklo prodavani itemu navic podle me technicky by to jiste nemel byt problem vyresit.
        • Myslis ze prachy nacheatovat nejdou?
      • Taky bych čekal jako krok k fanouškům/haterům patch, co umožní offline singl bez aukce. Nechci vidět, že začíná i Blizz kecat *10*. Doufám že alespoň vydají nějaký text s vysvětlením, proč to nejde.
        • walltar
          Možná třeba zavedou mikrotransakce offline mód za 10USD *1*
      • Mas pravdu s tim AH, a sam sis odpovedel. Singl postava by samozrejme nemela aukci. A MP postava by byla wow-style (stejne jak D3 ted) pekne na serveru.
    • Mnohem vetsi vliv na to ma podle me aukce a hlavne aukce za penize. Tohle reseni je jedine ktere dokaze vymytit vetsinu podvodu a navic je to o dost tezsi i pro cheatery.
      • Tohle, páč to není hra s aukcí ale aukce s hrou. *11*
    • Pethulla
      no jo, on se ten Blizzard dupal s ochranou jen kvůli pirátům, tak jo
    • Ringwraith
      Další typický argument. *7*
      • Tak ono je fajn, že existují i nějaké argumenty pro... S tou pirátskou ochranou se to pochopit dá, ale je to v reálu fakt totální buzerace - to už bych si radši koupil nějaký hardware klíč na to, protože tím bych se vyhnul tomu muset být pořád připojený na internet.

        Pro fanboye je to sice možná nepochopitelné, já však dost často hry hraju právě ve chvílích, kdy připojený k internetu být nemůžu a nebo jen omezeně... A Diablo 3 zajistí, že tohohle už si u moderních her ani náhodou neužiju.
        • V tomto s tebou úplně souhlasím, stejně mě naštval Skyrim... proč panebože musím být online?? No jo, ale to je prostě vývoj... A Diablo za to úplně tak nemůže, tento systém existuje přece už delší dobu... Navíc si nemyslím, že každé studio a každá hra si bude moct dovolit hradit servery pro tento systém, takže toho že to bude ve všem a pořád byc hse vůbec nebál... Blizz si tohle v tomto případě ošetřil procentem z prodávaných předmětů... ale kdo říká, že to bude vážně fungovat...
          • walltar
            Počkat u skyrimu je potřeba být pořád online? *1*

            Ale vidím že pirátství má samé výhody ... hrajete zadarmo a ještě naštvete lidi co si to koupili a vadí jim protizákaznická ochrana. Prostě WIN - WIN
          • "Skyrim... proč panebože musím být online?"

            Nemusíš.
            • Nevím, jestli něco děláš "blbě", ale když si Steam předem připravím na offline mod, tak můžu hrát cokoliv (kromě třeba Fable 3, které vyžaduje GFWL, jako to Bethesda skoušela s Falloutem). No a pokud spadne připojení, Steam to nijak neregistruje, jen se odpojí ze Steamfriends sítě.
            • jak to že ne?? crack nechci, to bych si rovnou to rovnou mohl stáhnout... když dám hrát offline, tak mi to nefunguje... třeba něco dělám blbě *7*
  • Ale ten obrázek je z D2, že :)

    Hezké statistiky, ale ještě lepší by byla statistika užívaných "povolání" postav.
    • Jj, ten obrázek je to jediné, co mě na posledních 5 článcích o Diablu zaujalo. *4*
  • Aááá tučné úplatky od blizsr*če se postarali o to že budeme o této v uvozovkách hře číst často. PS ten artwork mě pobavil větší hnus sem neviděl
    • Tak jako když se k tomu pozitivně vyjadřoval i Grygar, tak to už doopravdy smrdí nějakým podkuřováním...
      • co jiného by se taky dalo čekat prvně od blioware ded blizsr*č co bude dál crytek *8*
  • Murdoc
    Myslím že o co se u blizzardu bát nemusíme jsou updaty.. =)
    • Nebudu nejak odhadovat predem, ale snad je bude nekdo jiny nez updaty na balanc wowka. Z horske drahy +100% tady -50% tady kazdej patch mi bylo docela nevolno.
  • Hru chcem hrať vo svojom volnom čase, nie keď má Blizz online okno.
    • Ringwraith
      Ne, prostě když jsou lagy, tak nehraješ. A basta, Tony promluvil.

      Tak si najdi život a neseď jen u PC!!
      (Tohle je častá odpověď Blizzdronů na podobnou větu.)
      • Mně se líbí ten jediný argument, který jsou fanboyové schopni vypotit - koupilo si to šest míčů lidí, takže jsi píčus, když se vůbec opovážíš proti tomu něco říct... LID PROMLUVIL, KLIĎ SE Z CESTY, OTRAPO!!! *5*
        • Spolceni hlupcu...
          • Jj, tak to na diskuzích pod hrami od Blizzardu často chodívá... Holt wowkaři. *5*
            • To je knizka, doporucuju precist.

              BTW. Argumentu tu padlo na vsech diskuzich pod clanky o Diablu 3 asi tak pul bilionu ale nekteri jsou k nim proste hlusi...
        • Ringwraith
          Vox populi, vox Dei!
  • Ano, Diablo hraju... a kupodivu se u něj bavím... a ano, taky mě štve, že musím být pořád online, ale dost mě mrzí, že většina příspěvků v diskuzi vůbec není o hře... lidi, jetli máte nějaký osobní problémy (nedokážu si typnout věkový průměr přispěvatelů), jako že vás třeba rodiče bijí nebo že máte problémy se šikanou a potřebujete se někde anonymně vypovídat... zkuste linku důvěry jo? a nepruďte pořád dokola s tím jak je vše na h**vno...
    • Ringwraith
      Prostě nekomu se nelíbí jak nějaká společnost zametá se svými zákazníky a tak má problémy s šikanou a bijí ho?

      Jo, já vždycky říkal, že na samotné hře mi nic nevadí. Vadí mi praktiky Activision-Blizzardu. A pokud ty si na tu hlavu necháš sr*t rád, tak se zacpi uši a zpívej si lalalala Diablo 3 je nejlepší lalalalala.

      Jo, chápu, že by jsi asi jen četl o tom jak je Diablo 3 super, ale ignorace problému není jeho řešení.

      Edit: Odstraněny zbytečný pindy kolem a nepřístojnosti.
      • A jako že si tu budete ty a tobě podobní stěžovat na praktiky Blizzardu tak si myslite že se něco změní nebo co ? To už je fakt směšné nevim co čekáte je to tak jak to je a to vaše pi*ování u každé novinky ohledně toho jak je online připojení na nic a podobné žvásty nic nedokáže. Stejně jsou všichni pořád online když u každé novinky jsou jedni a ti sami schopni pořád dokola. viz Troll.diskuzni. brblat.
        • "Stejně jsou všichni pořád online když u každé novinky jsou jedni a ti sami schopni pořád dokola. viz Troll.diskuzni. brblat."

          +1.
      • .. ani se mi moc nechce reagovat... navíc nemám tušení co znamená Blizzdron... já hraju po práci, jediný problém s připojením jsem měl první den, kdy prostě byly přehlcený servery... a navíc, mě nevadí číst si názory ostatních o tom co se jim líbí/nelíbí... ale zrovna tvů případ je ten, že jakmile tu někdo něco napíše, hned mu musíš napálit jak je divnej a jak si může dovolit říct, že občas nehraje, když jsou lagy... a teď mi vlastně došlo, proč zrovna ty opět útočně reaguješ na mlj příspěvek... světe div se, ty si přesně ta skupina lidí so jí to muselo nasrat, jelikož jsem se trefil s tím co máš za problém.... no neva, třeba z toho vyrosteš *3* , už ode mě další reakci nečekej, protože ja nemám za potřebí omýlat každému to samé dokola....hawk, domluvil jsem
        • Blizzdron(e) = člověk, který by obhajoval kroky Blizzardu, i kdyby si kvůli tomu měl s nadsázkou nechat prohnat kulku hlavou a který nesnese byť jen pomyšlení na to, že by jeho modla mohla být někým kritizována.
          • Ringwraith
            Tak tak.

            V tomto případě jsem se unáhlil. Drumor se zdá není Blizzdrone, ale možná spíše ta druhá cílovka Diabla 3.

            Starší člověk, který asi moc nehraje, ale pro Diablo 3 zase začne. A někdo takovej asi má tolik vlastních otravných věcí jinde, že už ani nemá sílu poznat, jak s ním špatně Blizzard zachází.

            Nemám to těm lidem za zlé. Pro dospělého člověka jsou logicky hry nízko na žebříčku věcí, co musí nějak víc řešit. A tak stačí, že Diablo 3 je zábava a dál se v tom nešťourá.
            • Pravda, takových lidí je hodně - oni jsou zvyklí si zahrát po večerech doma, vůbec neřeší nějakou mobilitu, neboť jsou celý život zvyklí např. během cestování provozovat jiné činnosti... Nějaké lagy též neřeší, protože mají dost podstatnějších starostí a jejich manželky to jen ocenily, když si zrovna v ten nedělní večer nezahráli. A nějaké srovnávání je jim někde - prostě je to hra, co je dostatečně lehká a je tam v rámci bitev na co se dívat, takže je to cool. *4*
          • Díky... tak to naštěstí nejsem...
            • To trol.diskuzni - Mám dobrou přezdívku, že? *3*
            • z toho se blizzdrone nevykecáš! Běž si strčit dildo +5 do balrogovy díry
      • Jedinej kdo si tu sere na hlavu si ty, tak buď radši ticho. Myslim že reagoval na to, že diskuze, kde je 1000 komentu, a z toho 999 : proč nemůžou hrát offline singleplayer.
        • Docela dlouho uz jsem neslysel, ze byt porad online ma svoje vyhody. Nepovis nam o tom neco? *15*
        • Ringwraith
          Což je plně legotimní kritika praktik Blizzardu.

          Své hráče svázali a hru udělali tak, aby hráče co nejvíc nutila do nakupování itemů, a singleplayer hráč z toho má nemá nic pozitivního, jen problémy.

          Udělat to někdo jinej, tak je hráči sežerou...
          • tak to nekupuj a nehraj jednoduchý, a tím že budeš fňukat tady na foru se stejně nic nezmění, nebo si opravdu myslíš, že si to tu někdo od blizzardu přečte?
    • Podle me maj nejvetsi problemy ty, co se druhejm snazi problemy vnucovat ;)
  • Chápu, že se teď chlapci posnaží, když se doslechli o mé kritice té jejich MSORPG sratchky pro věrné ultracore-WoWečky, avšak mnou to rozhodne neotřásne -> furt je to nepovedený komerční derivát něčeho, co by se teoreticky dalo nazývat nástupcem Diablo 2! *5*
    • možna bys mohl nekdy prihodit argumenty jinak to beru jen jako trolling
      • (Nevim jestli budu taky troll, ale risknu to)
        Neni diferenciace mezi postavama, jedna 60tka DH muze to samy co druha 60tka DH (netvrdim ze je to nevyhoda, ale neni to navazujici na D2)
        Hra ma lvling fazi a endgame fazi (aspon me to tak prijde) = wow
        Linearni ziskavani skillu = wow
        Endgame je inferno, sklada se z aktu ktery hodne pripominaji jednotlivy tiery raidovani na wow (taky docela subjektivni)
        Tvrdilo se ze budou stovky ruznych buildu, ale stejne vetsina buildu na inferno barbara ma 4+ abilit stejnych. Za DH jsem to jeste moc nekoumal, ale typuju 2-3 budou dycky stejny.
        Grafika je subjektivni, to asi nema cenu srovnavat, ale myslim ze inspirace tam taky je.
        • Diference mezi postavou ? To se snad rozlišuje gearem ne.. (stejně jako u D2), dude you are again trolling :( -_-
          • Výbava ... postava. Postava ... výbava. Vidis ten rozdil? Rikam diferenciace postavy, ne vybavy. A to ze nesouhlasim = jsi troll uz je ohrany, snaz se vic.
            • Vzdyt build nejsou jenom skilly a ability, omg :/
            • Zajimave, nazve nekoho trollem ale sam neumi cist. *15* Netestoval jsem nic, bavim se o tom ze u barbara pouzivaji vsichni na inferno vicemene stejny build, protoze bez tech abilit jednodusse neprezijes (revenge, shout na resisty). DH jsem bliz nezkoumal, ale z cca 4 co mam ve friendech maji vsichni cca 3-4 ability stejny.
            • Takze ty si testoval 60 dh vs 60 dh bez gearu ? OK, np..
      • http://pc.hrej.cz/clanky/diablo-iii-nebezpecny-precedens-rozpracovano-4063/
        • neklikat je tam vir
      • Ty voe, klidně to ber jako post-bolševické spiknutí... *1* Je mi to u Blizzardu. *5* *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit