Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tahle prehypovana megasra*ka si opravu nezaslouzi nosit titul Diablo, jelikoz tento paskvil jen nabada kup si vsechno v aukci a timpadem hra ztraci svoje kouzlo a opakovatelnost hrani je ta tam, a jeste k tomu vam za zacelou kratouckou hru 4 pidiakctu padne max tak ho*no, kdyz k tomu pripocitam celkovou delku hry, system skilu pro mentala, tak to je uz na zvraceni, jakou drzost si dovoli tihle nenazrani kumstyri z blizzardu vydavat. Ale co vsichni jsou spokojeni, stado je opet nazrano a my v blizzu vydelavam nekrestansky prachy a jen se smejeme nad tim, jak jsme zase toho cim dale vice hloupockeho zakaznika opet prevezli.
    Hnus, drzost, arognace a pohrdani hraci, takhle mel znit verdikt recenze teto splasky. A muzete me tady uminusovat jak chcete ,ale tahle zumpa uz letela pryc z meho PC , doufam, ze u Grim Down se tohle nestane.
    • S tymi vecami mas zrejme pravdu. Ano, posunulo sa to inde ako bola prva a druha cast. Ale s tym skracovanim mi to nepride take zle. Uz sa budem opakovat, ale podla mna ide pocit kratsej hry na vrub zmeneneho navrhu vychodov z kobiek a prepojeni jednodlivych map. Mne osobne vyhovovalo, ze sa nemusim vzdy vratit cez celu kobku (niekolko poschodi) k vychodu a mozem pouzit teleport pred vchod.
      • moc te nechapu, v diablu 1 byl po kazdem 3-4 poschodi přímý východ ven, zpet do města. Unlocknul se az po dosazeni toho poschodi samozrejmě. Takže žádný chození x poschodi atd., a samozřejmě taky town portal.

        takže řikáš že to v D3 není, nebo že to tam je "narozdíl" od starších diablos? (což je jasnej nesmysl) :D
    • A koho vlastně kritizuješ, resp. co se Ti nelíbí? Blizzard a Diablo III nebo spíš všichni hráči, co to hrají, a recenzenti, co dávají hře kladná hodnocení, díky nimž nové Diablo takové, jaké je, a vydělává Blizzardu peníze. A co si budem nalhávat, o to tady vlastně jde...
    • ok beru to je to jen a jen tvůj názor v tom přídě ti nebude dělat problém mi hru darovat s účtem že ? díky napiš mi na mjela chasm666@seznam.cz pokud seš teda tak nasranej a hru mi mužeš darovat děkuji :)
      • Milerad bych ti to daroval, ale mam hru pres anualpass, takze by ti to bylo k nicemu. A to jsem se na hru opravdu tesil.
    • sankuri
      Nevolil bych tak tvrda slova ale ve skrze souhlasim
    • Ty seš strašnej pokus o pokus o pokusu na trooolla..
      Jinak dobrej pokus.
      • kazdej komu se neco nelibi je trol ze ?
        • A kazdej komu se neco libi je tupa ovce a blbec co skocil tem nenazrancum z blizzardu na spek...
          • Kde se vzaly ty pluska? Koukám, že je tady dost trollů. No jo, všichni ostatní to hrajou... *1*
  • A kolik z těch 1,9% farmí na aktu 1 a okupuje AH protože nemohou udělat ani jeden Q v aktu 2
    • Jen melee charaktery, ranged si to vesele farmí v aktu 3 a 4 a pak veškerý dobrý loot dávají za přestřelené ceny do AH. Smutná realita.
    • tak minimálně 99,999% *1* a ten jeden je syn ruskeho magnata co mu zaplatil 4 profesionalni hrace ktery to snim chodi a umiraji aby jeho postava prezila
  • Tak ten nádhernej obrázek v titulku ukazuje, čím D3 mohlo být. Sbohem gotický feelingu. Sbohem hororový feelingu. Sbohem Blizzarde North. Buď vám země lehká.
    • přesně tak, je nádhernej, moh bych o něm vyprávět 10 minut... a je hodně podobnej oldskool RPG obrazkum, muzes nanej koukat, a domýšlet si "příběh" postav, atd.

      Samozřejmě, D3 je oproti tomuto feelingu hra absolutne plochá :( Narozdíl od Diabla 1.

      Jo taky řikám sbohem...


      Hodně lidí nato šlo přímo z WOWu, tem to ani neprijde a vyhovuje jim to.... neco jako wow dung to je... akčnější atd. Mě, jako fandovi serie, to přijde jednoduše upplně naprd. Duvody sou na další post, kterej se mi uz nechce ani psat :X
  • that awkward moment, when nobody gave any single fuck about diablo... budou to "vylepšovat" a tunit jako wow, do doby, kdy to získá společenskou úroveň středně rostlý pandy ve světě wowu... hráčskou základnu to mít bude, jistě to bude zábavný, co už samozřejmě je (předházím pár mínusům, ačkoliv i tak jich bude dost) ale jinak z toho bude zas jen supr titul, jehož možnej pokračovatel (nedejbože dlc) bude zas jen a pouze 6,5-7/10 (rozumným pohledem, recenze zcela jinde, jak jinak) *10*
    • ONi ale neustále updatovali i Diablo 2 své doby, takže nevím v čem je problém.
      D2 se taky " měnila před očima "

      BTW pan Drda to ve Fight CLubu vystihl krásně. DIablo 3 je dokonalej titul.
      • lol co to meleš, si tu realitu transformuješ za běhu aby ti to zapadalo to tvojeho vysněnýho obrazu, fakt je ale ten, že Drda to nazval nikoli dokonalým titulem, vole, ale dokonalým produktem, vole.
        • Ten titul je ten produkt, ale lidem s IQ tykve to nedojde. radši budou hledat rozdíly ve slovíčku, které jinak zní, ale ve finále je to to samé :), Ano v prvním příspěvku jsem zaměnil slova, ale význam je stejný.
          Tak co to tu meleš.. vole ...

          počkej.. ještě jednou..

          Vole
      • pan Drda povedal DOKONALY PRODUKT - to je trosku rozdiel
        • A ono to je rozdíl, jestli ty prachy a hráče jim přiláká produkt, nebo titul, který je tím produktem co ? Gz lumo ...

          Kdybys nebyl lumr z českých luhů a lumrů, tak bys to přešel a pochopil.
      • Měnilo se před očima jen, když sis stáhl patch a aplikoval ho. Když si ho nechtěl nemusel si ho mít.

        Dokonalý titul určitě, pro Blizzard. Už teď se jim 1000x zaplatil ten rok vývoje co na tom strávili.
        • Btw ty pluska sou fajne..

          Tak když vemu že D3 je taky pvp titul, až tam přidají ty areny či co. Tak je jedině dobře, že ten patch bude mít každej. Kvůli balanci. Kdyby sis mohl dát jakej patch se ti líbí , tak jak by to dopadlo ? špatně.. Furt bys hledal lidi se stejným patchem aby sis vůbec zahrál.. a to by platilo i pro ten váš vysněný offline titul..

          Místo aby lidi byli rádi, že na hře chtějí pracovat i po vydání, tak je tu zase hate..
          ale někdo tomu říká láska :)
        • Jinak ofc že pro Blizzard. D3 hrajou haeři i když v menšině :D , fanoušci a úplní jiní lidé.
          Je to hra pro všechny a o to blizzu jde. Já bejt Rob Pardo tak jsem na sebe pyšnej :)
          • Tak to se máš. To je osobnost vhodná k podnikání. Já bych se za sebe styděl, páč bych se cítil jako zloděj. Bohužel jako podnikatel bych neuspěl. :-)
            • Ty by ses styděl ? To říká každej kdo nedosáhne na to co ti druzí. A není to jen tady v herním segmentu. Tenhle výrok stydět se, je od zainteresovanýho člověka.
              Jakejkoliv jinej člověk, kterj by chtěl něco dokázat a vydělat prachy, mít úspešnou firmu atd, by na tohle byl pyšnej. Ty jsi " tvůrce a prodejce " A když to lidi kupují a kupují to lidi, kteří nemají žádnou zkušensot s Diablama tak ano.. byl bych pyšnej. Kolik her vydali Blizzard ? Když vemu ty, které se hrají skor dodnes.. máme to tři značky a každá z nich byla a je hit. Bohužel/bohudík. Pro podnikatele není lepší výsledek než tohle. A v životě bych neřekl proti blizzu že mi okrádá.. protože je čistě na tobě, jestli to hrát budeš a jestli budeš využívat real money. On ti dává možnost volby. Větší prasárna je Origin, kde abych mohl hrát jejich hry, musím je nechat šmejdit mi v PC.. Tak se trochu proberte a přestaňte hatovat věci úplně mimo mísu...
  • Tak teraz davam vsetkym DIII haterom za pravdu. Ten skur*eny blizzard. Pri pokuse nainstalovat novy patch sa DIII dostalo do nekonecnej slucky /vraj konflikt verzii US/EU - doteraz to bolo jedno/ a podla battlenet fora sa to da vyriesit len opatovnym stiahnutim klienta - okolo 8 GB. Mozem ich os.rat. Este stastie ze na tom nie som zavisly ako niektori chudaci. Takto si dam zopar piv a budem spat ako dudok. Gute Nacht.
    • to jako prave ted streda rano? kdyz je udrzba serveru? tak na tom neni nic divneho.... pockej az servery pojedou (dalsi "vyhoda" SP hry s nutnosti byt online *11* )
  • Presiel som obtiaznost 'normal' najprv s monk-om a potom s wizardom. Pri monkovi som sa poucil a s wizardom som pravidelne po par leveloch navstivil AH a za cca 10 - 25 tisic kupil co najlepsiu zbran, gem a pripadne vybavenie. Potom sa to s wizardom zdalo jednoduche, ale ku koncu je OP vcelku dobra vec. Je to tam prehustene silnymi nepriatelmi a odstup si treba udrzat. Ale aj tak to bol kombajn (nezakapl som ani raz). Taktika - kupit na AH co najlepsie vybavenie - fungovala dobre az do polovice posledneho aktu, ked som uz nedokazal najst nic lepsie ako som mal. Ak bolo nieco lepsie, tak pre postavy o par levelov vyssie. Aj to zacalo byt citit a uz som mal co robit, aby sa nedostali blizko. A vobec som si neuvedomil, ze s wizardom moze byt Diablo na konci vacsi problem ako s monk-om. Pri jeho teleportoch, sile a rychlosti som len utekal a casu na nejake ucinne kuzlo bolo malo.
    Napriek tomu, ze metoda nakupovania lepsieho vybavenia na AH sa moze zdat nefer a sposob cheatovania, odporucam ju pouzit. Evidentne sa s nou ratalo, lebo to co vypadavalo aj z tych najlepsich bossov bolo smiesne.
    • sankuri
      Mno nevim s wizardem jsem zacal mit problemy s dmg az nekde v druhem aktu inferna. Doporucuju vyhnat co nejvic dps a Magic Weapon vymenit az na Hell za Energy Armor. Vpodstate vsechny obtiznosti jsem jel stylem: Nabehnout/naagrovat velkou skupinu mobu (pokud bylo moc rangedu tak nahodit diamond skin), Frost Nova to vsechno zmrazit a Wave of Force to najednou zabit, pokud nahodou neco zbylo tak to dosmahnout desintegratem:-)
      • Pouzival som Electrocute a Disintegrate ako DPS skilly, k tomu Teleport, Wave of Force, Diamond Skin a Meteor. Az na finalnych bossov to islo dobre.
        • sankuri
          Ja jel vpodstate celou dobu (akorat jsem obmenoval runy za silnejsi) tento build:
          http://eu.battle.net/d3/en/calculator/wizard#miXdYS!bYW!ccaccZ
          Na Hell a Inferno jsem pak obmenil Magic Weapon za Energy Armor s Force Armor runou.
          • Zaujimavy je ten Archon na Mastery. Vyskusal som ho (na Azmodanovi), ale nepresvedcilo ma to. Ma to urcite silnejsie DPS, ale zdal sa mi zranitelny. Chyba potom pristup k defenzivnym skillom. Urcite zalezi na sposobe hrania. Viem si to ale predstavit.
            • Já jedu Monka na Inferno. Farmím první akt a druhej je mooc těžkej.
              Ještě nedávno jsem ale nedával ani první akt. Oká, trošku jsem si polepšil itemam, což je tu dost znát. A bohužel tady to AH potřebuješ, jinak by se mohlo stát, že inferno, nebo možná i hell budeš farmít stále dokola jen pro itemy.. to pak už je nuda, když random drop je rly random.

              JInak dost pomůže build. Na D3 forech je hodně rad pro Inferna. Bez niž bych byl někde .)
            • sankuri
              Archon je vyborny proti elitkam, zvlast kdyz jedes v parte jeste s nekym napr Barbarem ktery na sebe pouta pozornost a ty mas cas rozjet dmg.
    • Spíš se mi to zdá (nakupování nejlepších věcí v AH) demoralizující. A ze zkušeností u sebe vím, že jak začnu někde, kde je to možné, na úkor času a hledání kupovat ty nejlepší věci, začne to být rutina a vše se začne bortit a hra přestává bavit. To je celý problém nějakých připlácení za věci do hry, byť už jen za herní finance/materiály, chytne a nepustí, nechci vidět ty lidi po zpřístupnění real AH v D3. Stejně tak jak jsem jednou hrál Gladiatus s příplatky (vyšlo mě asi na 400,-, už nikdy nic takového proto neudělám) sem jen trávil čas v Aukci a hledal to nejlepší, k vůli ničemu jinému sjem tam nechodil. Ale nemůžu mluvit za ostatní, takže hodně štěstí, ať tě to nadále baví, já budu radši hledat alternativní možnosti se slabšími předměty, než nakupovat to nejlepší a o nic se nestarat. Je to sice dobrý pocit mít všechno nej, ale taky je to po čase hnusný problém.
      • Možno sa mýlim, ale ako som prešiel prvú obtiažnosť s dvomi postavami mám pocit, že pravdu majú tí čo hovoria, že celá hra je nastavená tak, aby bolo potrebné AH používať. Väčšina predmetov bola podľa vlastností úplne inde, ako som potreboval. Ak to poctivo hráš bez použitia AH, tak klobúk dole. Musí to byť oveľa ťažšie a zdĺhavejšie. :-)
        Ale určite máš pravdu, že to trochu mení (kazí) hru. Všetkého je všade veľa, nie je to žiadna vzácnosť. Ťažko možno volať predmet 'zriedkavým', ak je možnosť kúpiť ho na AH v počte desiatok kusov. Tiež sa kôli tomu vytráca možnosť niekomu taký predmet darovať, kedže je ich a lepších plný AH. Možno aj to bude predmetom úprav od Blizzu.
        • Prošel jsem D3 na NORMAL za barbara bez jediné smrti a vůbec nějaké krizovky a to včetně Diabla samotného. V AH jsem se ještě vůbec nebyl ani podívat, protože k tomu nebyl jediný důvod ani motivace. Je pravda, že toho nepadá nic moc, ale zase naopak se dají docela solidní věci nacraftit u kováře. Ani náhodou jsem neměl pocit, že by AH bylo potřeba používat...jak říkám, vlastně jsem tam ani nebyl a nevím proč bych tam chodil (to se může samozřejmě změnit v dalších obtížnostech). Blizzardi jsou právě dost chytří na to, aby z AH neudělali povinnost (a tím zkazili celou hru), ale spíš malou nepovinnou (ale o to víc návykovou) drogu....klidně bych se vsadil, že to jde celé projít i bez použití AH celkem bez problémů ;-)
  • FeebeEWN
    v pohodě :) ať si balancují. konečně můžu hrát za wizarda na 55 lvlu s dps 3200+ na hell normálně. včera sem ještě měl brutální problémy s každou elitou. teďka si je docela dávám a chcípání není na denním pořádku :)
    • Oni dneska neco delali z wizem?
      • FeebeEWN
        to já nevím, ale hraje se mi za něj znatelně líp. předtím sem už pomalu začal expit alta.
  • Kdyby udelali poradnou betu, klidne i pro o moc min lidi, ale za to az do konce, nebyl by to ted takovej prusvih
  • keby dali Blizzard moznost prejst na offline singleplayer bez aukcii a coop, idem bez vahania do toho. Ale to sa nestane.
    Ako pozeram, hra ma na disku 7,7 GB takze pocitam ze grafika, hudba a filmy su v PC. Lenze ked som skusal moege emulator na betu, tak ten si pravdepodobne tahal predmety a monstra zo suborov .mpq pretoze ich trebalo kopirovat do adresara s emulatorom. Takze to mohli spravit aj off ale kvoli aukcii je to tak ako to je.
  • Podobne balancuje DICE BF3 a patch od patche je mi z toho vic a vic blivno. *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit