Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • klasický diablo moc se těšim
  • Hairy_Ass
    Proč by to měl měnit, když to bezvadně funguje?
  • first nebo third person pohled vic vtahne do prostredi, mas vic pocit ze tam opravdu jsi. Dnesni compy by to bez debat zvladly a času na to meli dost.
  • pro me je isometrickej pohled porad nejlepsi... nebo spis zalezi na tom co hrajes. treba zaklinac, to bych takhle hrat nemohl, ale diablo si bez toho nedokazu predstavit ;)
  • Nechapu jak nekdo v tretim tisicileti muze vydat hru s izometrickym pohledem, kdysi se to delalo kvuli omezeni techniky dnes je to prezitek. *7* (krome strategii). Ze to jde ukazal treba Hellgate london. Tohle je jen klasicka nadstavovana kaše od firmy ktera se boji inovace aby neprišla o zisk. To samy jako starcraft
  • jasny 60 lvl warrior :D:D:D
  • xixixao videl si niekedy WoW ?
  • ma betu a uz sem level 60 warrior, je to celkem dobry
  • Mmm, myslíš to vážně nebo to byl vtip? Já teď moc nerozumím totiž *4*
  • Co? ty jsi zapomel? Vyhlazovani hran se bude prodavat jako nová hra za rok za plnou cenu od vydání :-D
  • Witch Doctor?
  • Tobě to wow nedá spát, co? Hrál si ho někdy? Nebo jen slyšíš "Blizzard" a máš nutkavou potřebu napsat "WoW!!!!"? Já nevím, ty vole, jednou někde přečteš, že prej Diablo je podobný wow, případně jen přečteš, že blizzard dělá s nějakým wowkem nebo co...a hned musíš své vskutku geniální dedukce psát všude...a teď zpátky na zem - v čem tam vidíš to WoW? Co ti z toho WoW připomíná? TAK?! *7*
  • Nejlehci cast nejlehci obtiznosti. Ono to bude urcite pritvrzovat.
  • grafika je perfektna
  • Jedine co v D3 Beta sklamalo bola nizka obtiaznost - malo nepriatelov aj v MP hre. Cakal som zastupy ako v jednom z uvodnych videii, ale pravda bola taka, ze prvy bral vsetko a druhy nemal co robit. Toto sa vsak moze zmenit nastavenim obtiaznosti alebo v plnej hre. Uvidime.
    Ako uz niekto nizsie pisal, velmi nepekna je animacia zenskej verzie Demon Huntera. To aj mna neprijemne prekvapilo. Skakala tam ako jelen.
    Grafika inak vyzera velmi prijemne, sice ziadny hi-tech, ale pekna. Ale ovela viac sa tesim na pribeh.
  • skoda, ze se po najeti kurzoru mysi na obrazek nezmeni cela hra..
  • Mechwarrior_bw
    áno v D.S. bolo fajn ako zašuštalo lístie, rozhýbali sa listy a vynoril sa z nich protivník :) tiež by som uvítal viac vegetácie a interakcie s ňou nie len v hrách ako diablo ale v RPG všeobecne a takisto viac fauny - lesnú zver od najmenších po najväčšie, chcel by som vidieť v lese ako medveď chytí nejakú zver alebo ako medzi sebou bojuje vysoká, proste žíjúci svet kde by mal hráč pocit, že fungoval dávno pred jeho príchodom a žije si vlastným životom.

    No ale možno sa z nás definitívne staly herní snoby *1*
  • ,,Vyhlazování hran v betě podle všeho také v praxi nefunguje." Jedna z nefunkčních věcí a pochybuju že to takhle bude i v plné verzi hry a pokud nefunguje ani tohle tak je docela možné že je nefunkčních nastavení je trochu víc, nemyslíš?
  • Ja osobne som za to rad, vypada to ze to rozbehnem aj na svojom 2 roky starom notebooku (ktory ani vtedy nebol zrovna herny) a s tym som spokojny. A v pohybe to vobec nevypada zle, prave naopak (podla videi):

    atmosfericke - check (hlavne hudba, dabing (!!!))
    graficka stylizacia - super (niektorym ludom mozno nevyhovuje, mne ano)
    efekty spellov/abilit - vyborne (graficky, aj "fyzikalne" - ta fyzika je tak nejak vseobecne funky a imho trochu prehnana, ale mne sa proste paci ze ked zacastim spell of doom tak nepriatelia lietaju po celej miestnosti ^^)

    A vobec, naco vypisujem, radsej sa pozrite na playthrough za barbara s komentarom - http://www.youtube.com/user/ForceSC2strategy
  • xixixao
    WoW ze zhora, čím víc toho vidim, tim víc jsem z toho smutnej :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit