Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Air - já se ptal ohledně Path of exile : )
  • Ono je to těžké když GGG (grinding gear games), kteří dělají PoE mají tým o 10 lidech :) O to víc si jejich práce cením, protože to co dokázali navíc v takovém počtu je geniální
  • Ataker
    Si trefený?
  • AA bude dostupný až s vydáním hry. Jinak ve hře je v options, akorát ještě nefunkční...
  • Mám své výhrady, ale rozhodně neputují ke stylizaci, ta se naopak líbí, v pohybu to vypadá prostě diablovsky a ten, kdo tvrdí opak, toho nechápu. Jen, co oznámí datum vydání, hru objednávám...
  • To víš, že říká, ale už ta beta by měla mít grafiku na úrovni.
  • kostejnesmrtelny
    Hehehe, WoWříny jsou fakt super *1* *1*, byť s tím co jsi napsal úplně nesouhlasim. Mám v živý paměti, že když vyšlo D2, spousta lidí žehralo na nízký rozlišení 640*480. Blizzardí hry byly vždycky technologicky pozadu...

    Ono v tom fofru při likvidaci všech těch démonů nebudeš mít moc času na obdivování dokonale ostrejch hran, řekl bych *3*
  • Na DIII to nema grafika snad jeste horsi (hrajou to v okne ?)
    DIII to neprekona zijes v realnem svete?
    A oproti path of exit *11* bude hratelnsot na 100%
    No Flame *7*
  • udajne posledni obtiznosti by mely byt opravdu perly :)
    kazdopadne "no brain to play" aplikujou AAA tituly uz tak 10 let
  • PoE ani D3 nebude/neni zamerena na SP.
  • Skilltree není šílenej, jen funguje na nových principech (vyzkoušej na stránkách D3). Města jsou statická, dungeony jsou generované ze segmentů (jako když hraješ tetris). Beta obsahuje pouze 30% prvního aktu, neměl jsem možnost více otestovat.
  • Slovo BETA, říka vám něco to slovo?? *7*
  • Větší sranda by byla, kdyby stejné "rozdíly" byly i mezi minimální a maximální obtížností aneb další hra postavané na úspěšném modelu "no brain to play" *1* *1* *1*
  • Ale Mlho, vzdyt o tom tady uz dobrou pulhodinu mluvíme...
  • Mechwarrior_bw
    poe má evidentne lepší engine, lepšie shadery, pôsobý realistickejšie ale nemajú až tak dobrých level dizajnérov ako Blizzardi. Naneštastie blizzard skutočne asi zaspal na "wowrínoch" a technologický vlak mu ušiel niekolko rokov dozadu.

    Ako spomýnal Slayerer napríklad s tienmi - postava stojí vedla ohňa a tien smeruje k nemu atď. -niečo také nepatrí do roku 2011. Súčasný HW vrátane konzol by dokázal utiahnuť 3x lepšiu grafiku ako to čo predvádzajú blizzardi.
  • Do posledního písmene s tebou souhlasím, jsem stejného názoru... ale na zdejších fórech tu za takovýhle výrok dostaneš leda tak přes tlamu :D Ten kdo miluje Blizzard a Apple je nepřítel státu.
  • To je teda srovnání, vždyť na tom není co srovnávat! Obrázky v rozlišení 600x400 odhadem...
  • No nekterym vseumelum a vsevedum se nezavdeci nikdo jenom blbe reci aby si pripadali zajimavi Diablo 3 je jasna volba na 200% jsem presvedceny ze to bude opet spicka u ktere opet zakysnu na 5 let jako u kazde blizzard hry nikdo jiny hry jako blizzard neumi.... o kazdou hru se staraji jak o male batole porad neco pridavaji vylepsuji i kdyz uz to ani neni potreba jsou to herni bohove
  • To je pravda, ale v některých věcech bych čekal, že už bude nějaký standard, např animace, stínování, když už inovace v hratelnosti nejsou co bývaly a je těžké něco nového udělat tak aspoň ať se ta grafika někam pohne, tedy dopředu.
  • No fuj ta grafika je děs i na max detaily. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit