Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to je u singleplayer hry opravdu to nejdulezitejsi :p
  • eh...kempy samozřejmě : )
  • Aha, tak to je fajn : ) Jestli se můžu zeptat, je ten skilltree fakt tak šílenej? Na první pohled to tak vypadá, ale něco mi řiká, že je to jen zdání a v praxi to bude fajn. Jak je to s generováním prostředí? Generuje se nebo to más svá omezení? (nepočítám pevné lokace jako kampy, města atd.)
  • a počtu hráčů :D
  • Sakra ta grafika je na zbliti... Vazne se tesim na Path of Exile, znici Diablo ve vsem, krome asi te atmosfery.
  • Já měl to štěstí :D , že už jsem se do Bety PoE dostal a je to skvělé. Jedno z nejchytlavějších a nejzábavnějších hack'n'slash RPG za poměrně dlouhou dobu. Na D3 se sice pořád taky těším, ale mám silně tušení, že PoE budu mít raději, je to vážně úžasné. Takhle bych si já představoval D3.
  • Jj, znám, vypadá to slibně, to ano, všechna čest co dokázali.
  • Dufam, ze to graficky este trochu vyladia. Popripade nech potom dodaju nejaky "high resolution" patch/addon. Ale inak sa mi Diablo III celkom paci.
  • qq graficka,zubky,oranzova trava facku
  • No jo, Blizzard se holt nemůže zavděčit všem :(
  • Tak mrkni na Path of Exile, podle toho co píšeš, by ti to mohlo vyvhovovat více. Mnoho lidí se na to těší i o trochu více než na D3 a to už je co říct. http://youtu.be/Zc5DBIe8eJw
  • posila
    SC2 hraju v multiplayeru na low a v kampani na medium (tam mi moc nevadi, kdyz FPS klesne pod 30, kdyz se toho na mape hodne deje) :)
  • Mechwarrior_bw
    link http://www.pcgames.de/Diablo-3-PC-27763/News/Diablo-3-Beta-Interaktiver-Grafikvergleich-mit-minimalen-und-maximalen-Settings-845867/

    tie rozdiely sú naozaj minimálne...
  • trolo
    je tam vobec AA? ved to je furt zubate a vyzera to uplne rovnako akurat chyba tien u hlavnej postavy + neni tam bloom/hdr/color toning a podobne..... to bude zase dalsia hra co ma nastavenie grafiky
    LOW - 30fps
    MAX - 28fps
    ....
  • Beta odzkoušena, nedá se tam tedy nic dělat, ale ta grafika je pro mě opravdu špatná, tím nemyslím jen technickou stránku ale i tu "uměleckou" Oranžová tráva podél cesty vypadá jak plivance nebo blitky atd. neni to pro mě zrovna pěkně koukatelný s tim, že se mám do toho vžít a nasávat amosféru Diabla. Jediné co navozuje určitou atmosféru je skvělá hudba a sem tam nějaká mlha. Na tenhle kreslenej styl mám už alergii. Zarazily mě i stíny, je jedno kde je světlo, stín je pořád stejný, jen se zesvětluje nebo ztmavuje, ale ať je zdroj světla kde chce, pořád je stín stejně dlouhý a na stejnym místě, docela úlet, ale možná je to betou. Animace Demon Huntera, který je jediný hratelný je dost komická, běží v předklonu ohnutej jak paregraf. Co se týče grafiky obecně, je to podle mého špatné jak jsem si myslel a jak bylo vidět, jestli to zachrání po stránce hratelnosti si jist nejsem, z těch všech úprav a zjednodušení dobrý pocit nemám a pochybuju, ale svět se nezboří samozřejmě, je to jen hra a kvůli rozdílu mezi tím jak jsem si pokračování Diabla představoval a mezi skutečností už jsem nad tím dávno zlomil hůl, nadvakrát.
  • Core
    Tomu se říká postřeh!
  • Nie je dobrým znamením, že na low detaily majú textúry rovnaké rozlíšenie ako na high detaly.
    Mení sa len tieňovanie, prípadne nasvietenie scény.
    Modely a textúry zostávajú nedetailné, akési rozostrené.
  • Prave zacla Beta Diabla 3!!!
    The Diablo III Beta Is Now Live
    by Blizzard Entertainment 21 Sep 2011 10:00 UTC
    Kouknete se na jejich officialni stranky.
  • Pokud ulítáváš na retru tak... *1*
  • pro Burana

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit