Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cr8gg
    mno hlavne ze patch co sliboval opravit "one shot kill" neopravil nic :) .. snad jen to rozmazavani obrazu co zpusoboval commander, jinak je vse pri starem, buggy, spatny hit boxy, spatnej net code... vsechno :)
    • Instant kill do hlavy už opravený je.
    • BF4 je prostě kouzelné :)
      http://www.youtube.com/watch?v=ai656sdq8rc
      • Já na tom klipu vidím KH 2002 na pozadí, hned v první minutě. Další ze zbraní z trojky, co mi ve hře chybí. By mě zajímalo, jaký s tím maj plány, protože tohle není prvně, co jsem si něčeho podobnýho všimul.
        • To není KH2002 ale Type-95B-1
          • Je to možný. Momentálně jsem na mobilním připojení, takže na základě 240p videa se hádat rozhodně nebudu.
            • Hele já nemám iluze o tom, co by si EA mohlo v rámci pozitivní PR kampaně dovolit dát "zadarmo" a ještě na tom vydělat, ale soudím podle obsahu, kterej dostanu. Za 11 stovek jsem dostal obsah, kterej jsem ani po 60 hodinách nevyčerpal, takže se tu nečertím jak někteří, že se mnou vyje*ávají. Ano i ne, záleží z jakýho pohledu to soudíš.
            • Snad sis nemyslel, že by nás EA chtělo ojebat, že by ořezali hotový obsah a pak se ho snažili prodat jako DLC nebo tak něco :D
  • BF4 přišlo hlavně prostě podle mě úplně nesmyslně brzo. Řekl bych, že trojka získavala víc a víc na oblibě, spousta věcí se vychytala a najednou prásk 4, tenhle krok fakt nechápu
  • Jsem rád, že ten paskvil nehraju a svůj čas věnuju raději normálním hrám. To je jako si koupit auto s vyskleným čelním sklem a platit za vítr, který mi fackuje ksicht.
  • eStar
    Jsem rád že se s tím snaží něco dělat, což ovšem nic nemění na tom že v tomhle stavu hra neměla vůbec vyjít. Každý si teď dvakrát rozmyslí jestli jim dá znovu peníze. Abych byl upřímný nepamatuji se že by nějaká hra měla někdy tak mizerný launch.
    • V podstate hociktora hra od BI ? rozbite a polohratelene verzie Arma 1,2 vydali v pohode...
    • Todle už asi bude jako tradice u Battlefield her uspěchat BETU rychle vydat hru a pak DLC a další hru. Hoši z Dice by podle mě Battlefield 4 asi nevydali v tomhle stavu nejspíš EA hodně tlačila kvůli tomu datu vydání, ale proč to dělat když jsou problémy ve hře proč neprodloužit BETU nebo si najmout víc testerů s různými sestavami? Problém není ve hře ale v lidech prostě se snaží to vyhodit na pult co nejrychleji i když to není připravené a pak se to snažej takhle hasit nepochopíš.
      • EA tlačili datum vydání aby měli nějakou konkurenci pro Call Of Dutty:Ghost a nepřišli až bude pozdě.
        • Call of Duty stagnuje už 5-6 her takže to už asi moc konkurence není.
        • Jack1947
          Nefunkcni konkurence mmm, sen vsech Vyvojaru. *4*
    • Rome II
    • BF3 treba?
    • Sim City 5 přijde na mysl
  • Hlavne nechapem ze sa nikto nestazuje na fyziku vozidiel, ved je otrasna. Tank poskakuje jak z splaseny ked prejde nerovnost, alebo nejaku prekazku. To ze ostavaju po vybuchoch diery je sice fajn, ale vsak sa z pol metrovej jamy ani AAcko nevyhrabe. Z nostalgie som si nahodil BF2 a "cuduj" sa svete, vozidla tam maju hmotnost, takze tank po naraze do budovy neodskoci jak gumeny.
  • vobec nejsom prekvapeny take veci ze do niekoho strielate cely zasobnik a on k vam pribehne a da vas nozom , to sa dialo uz v bf bc 2 , o sniperkach ani nehovorim , nvm kolko penazi do toho vrazaju a zarabaju na tom ale tie kurvvvy by to uz mohli opravit hajzli spinavy , to chcem len ferovu hru... a to ze sa hento stava nieje fer
  • ohladom umierania za rohom je to z velkej casti chyba enginu, nedavno to rozoberali na bfblogu, bugy su momentalne trademark serie ako vozidla, velke mapy a destrukcia:D, k BF4 som sa este poriadne nedostal kedze na minime to ide na 30fps( realne to vyzera na 10)+ minimalna grafika vyzera akO horsie ako minimum na bf3:) PS: ak by mali dodržat svoj slub a opravit všetky chyby tak uz nič nikdy nevydaju kedze pri opravovani vytvoria 3dalsie, pred vydanim slubovali este finalny patch pre bf3 *10*
  • No a je to tady proč by jsme prodlužovali betu aby se ty bugy spravily, ale to né radši připravme další DLC a rychle to tlačte do obchodů!
  • prave me zamrzl BF4...
  • Tak to mně nejede BF4 od posledního patche, vždy najede na 10 sekund a pak spadne bez erroru. Teď po "instalaci" China Rising DLC mi to spadne hned, jakmile se hra zapne a jakmile se chci připojit do hry, kde je nová mapa, tak mi to nabídne koupi. Mé trpké zkušenosti. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit