Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sorry EA-DICE, ale raději zakysnu o RO2 :) Možná někdy jindy.... *12*
  • Alebo si proste môžem zahrať nejakú inú (lepšiu) hru *2*
    • Znas nejakou ktera by nabizela to co BF4?
      • Renegade X?
        • Mno ja myslel neco vic soucasneho co jeste treba nekdo hraje nebo tak.
          To jsi klidne mohl napsat BF2 ale ja porad beru ze ta destrukce domu i kdyz silne skriptovana ty hre dava neco co BF2 nema. No nebude to asi nejpopularnejsi nazor. Vim kolik zarytych fandu BF2 sem chodi a jak moc vsichni BF3/4 hatujou ale ja porad nenasel jinou moderni FPS ktera by me tak bavila a to i pres vsechny ty chyby.
          • Amen brother.
      • Co je tohle zase za reakci, proboha.
        • No tak ptam se protoze me to zajima. Par takovejch her jsem zkousel viz treba zminovany Planetside ale BF to nesahalo co se zabavy tyce ani po kotnik.
      • Planetside 2 ? :D
  • deridon
    jelikož jsem původní BF a ani druhý díl moc nehrál, tak jsem byl poměrně spokojený se třetím dílem, i když ten jejich netcode, obchodní praktiky a nulový support na foru dost štval, tak jsem se bavil, ale čtyřka mě jen utrvdila časem, že prostě nechci znovu to stejné ve všech ohledech.. bojim se jak dopadne Battlefront v těchto ohledech, furt lákají na Frostbyte, grafické orgie, ale zbytek je bída
  • Nejlepší je že je to jenom pro Premium hráče, a už od včerejška nepřijímají žádný nový hráče :D
  • Miserius
    Hmm, dobrej nápad... Vydám hru World War II: Special Ops, ale bude to jen ikonka a poprosím hráče aby si jí udělali. 50 dolarů, prosím.
    • Vegen
      Když na to dáš razítko Valve a nebo nahodíš nápis Elder Scrolls, tak to půjde. Skyrim to taky táhne na fanoušcích, kteří tu hru museli dotáhnout do hratelného stavu :D
  • Už přes 5 let jsem si nekoupil žádnou hru ve které má pracky EA a vidím že vlastně o nic nepřicházím.
    • skús moh warfighter , parádna hra, neoľutuješ
    • Tak to jses velkej kluk! *3*
      • Osobností ano, vzrůstem bohužel moc ne.
        • njn , maly pero je smula *13*
  • Pepinator
    Nó to brzo... Tohle se mělo stát už u BF3.
    • Vždyť BF je velmi funkční produkt, kde jsem nezaznamenal nějaké chyby, které by mi zhoršovaly zážitek...Po všech stránkách je hra funkční...
      • Přesně. Naprosto souhlasim. Holt je tady spousta zakomplexovanejch lidí co radši zaujatě nadávaj a chovaj se jak deti, než aby objektivně hodnotili. Ale to je tady na těch diskuzích normální.
        • Pepinator
          Mám všechna DLC a nahráno přes 100 hodin. Ze začátku mě to bavilo, o tom žádná, ale že sem byl i po roce zabíjen za zdí díky špatnému netcodu? To už mě vážně vytáčelo.
  • Takze hrac zaplati za hru a este im ma zdarma robit betatest na polofunkcny produkt. Fasa.
    • Protože Early Acces na Steamu je úplně jiná věc, že? Ajo vlastně, nemá v tom pracky "zlá" EA, ale "hodné" Valve a další indie týmy, takže je to v pořádku...
      • davidBray
        vytáhni si hlavu z perdele
      • kriste pane ty si neuveritelný pablb, porovnávať steam early access s triple A hrou :D:D:D
      • Early acess produkty presne povedia, v akom stave hra je, čo môžeš očakávať a je na tebe, či si počkáš na finálny produkt. BF4 je hra už pol roka predávaná ako finálny hotový produkt za plnú cenu. Vážne nevidíš ten rozdiel? Haló!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit