Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nebojte se, vždyť brzy určitě vyjde nový díl :D tak proč se starat o staré.
  • tohle kolo každoročního duelu o krále stříleček vyhrálo Call of Duty *5*
    • kral strilecek a rozhoduje se mezi cod a bf... tak to je hodne velky epic fail
    • GGG dostal banána tak bleje na jiným účtu?
      • to netušim co GGG zrovna dělá
  • na starom kompe mi to po vydani islo na minime na 25fps ale bolo to viac menej nehratelne(bf3na medium-high 40-45fps) po par mesiacoch to uz islo stabilne, kupil som nove pc (i5440, r9270x) a hra mi pada pre problemy s ram ...low memory problem(8gb)..nikdy viac...
    • Clovjeku, BF4 by ti vypisoval jednu zo svojich VELMI OBLUNENYCH hlasok tykajucich sa tzv. "LOW MEMORY", aj keby si tam mal narvanych 16 GB RAM... Ja mam sice stale len 4 GB, ale viem presne o com pises a musel som robit pomerne SLUSNU optimalizaciu, kym som BF4 pri 4 GB RAM dostal konecne aspon ako-tak pod kontrolu... Kazdopadne: tvrdim to stale a aj to tvrdit budem... Co sa mna tyka, tak cca od roku 1992, kedy sa mi pod hnaty prvy raz dostala 286ka, az po dnesnu dobu, som v podstate NIKDY nezazil prisernejsie optimalizaovanu, resp. povedzme si to rovno, ze skratka NEOPTIMALILOZVANU hru, akou je BF4, pricom BF3 bol este uplne v pohode...
      Ja mam sice zatial komplet BF4 + postupne zakupene vsetky 3 DLC, ktore doteraz vysli (tesil som sa primarne len na Naval Strike), no to nic nemeni na tom, ze stale kazdeho jedinca, ktory uvazuje nad kupoou BF4, rovno varujem, ze ak nechce prist komplet o nervy, tak nech na BF4 radsej preventivne zabudne... To uz ked tak skor BF3, ten bol na tom s celkovou optimalizaciou + betatestingom na rozhodne 100x lepsej urovni. *7*
  • Pete.palis
    jako podtácek pod lahváč dobrá věc....
  • Připadám si teď jako d*bil, když jsem si tu hru koupil, abych se mohl potom dívat na tyhle blbosti, ale dokáži ocenit tu ironii. Lidé budou testovat hru, kterou si vlastně koupili jako finální produkt. Se mnou ať nepočítají. Já jsem se hry už hodně dlouho ani nedotkl a tak to i zůstane.
    • Cece, ja som si BF4 taktiez zakupil hoci som jasne videl, ze cely betatest dopadol absolutne priserne... a v podstate EA sa zrejme spoliehali prave na beta verziu, ktoru uvolnili a dufali, ze uz vtedy im hraci dodaju dostatok podnetov na to, aby hru komplet opravili. Nestalo sa tak... Ak by teraz po mne chceli, aby som im nebodaj "pomahal" dalej testovat ich VELEDIELO, tak na to mozu rovno zabudnut...
      Ono, keby vlastne nasledne videli vysledky mojich postrehov z BF4 (t.j. zoznam chyb a pod.), tak by sa zrejme okamzite zacali tvarit, ze ved oni nic, oni su muzikanti... Hruza, des a bjes....

      Du blejt, velebnosti (a zrejme nie len raz) *11*
  • a dnes už se nezamestnavaji beta testeri? to jako vydaji hru ani si ji po sobe nezkontroluji a tady mate hráči hledejte chyby? ubohe.
  • Dice by se meli docela probrat z ty diskoteky. Jesteze jsem tenhle polotovar nekoupil, a ani uz nekoupim, to bych musel bejt asi padlej na hlavu, kdyz vidim od zacatku co predvadeji.
  • jindra.veliky
    a trojka je už opravená?
    • To těžko... v BF3 si ani nechtějí přiznat, že tam stále je bug v net code... Co je, ale na tom smutný je, že v BF4 jsou na tom ještě hůře!
  • Člověk by řekl, že hra s hodnocením 8/10 bude po půl roce bez chyby a ono ne ? *1*
  • Magister_Peditum
    Takže přiznávají, že se jim Betafield 4 nepodařilo opravit ani po víc než půl roce od vydání? *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit