Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MARTASLJ19
    Takže nabrali konečne odvahu a uznali, že vydali nedorobené hovno...Hmmm ja si žiadam aby mi vrátili peniaze za hrozný produkt. Ja im v ničom pomáhať určite nebudem, na to mali myslieť skôr než ma okradli o peniaze. Od Dice už nikdy žiadny Battlefield.
  • tonnymontana
    BF3 jsem dostal zadarmo a tak spatnou hru jsem dlouho nehral asi je to tim ze jsem predtim hral hry jako CS1.6 a UT popripade quake kazdopadne natolik rozhazene hitbox kde te protihrac zabije za zeleznou prekazkou jelikoz tvuj hitbox je jeste vedle ni tu hru dela v podstate nehratelnou. I kdyz se pres to clovek prenese tak neustala zmena balancu te tuny zbrani je spise k placi. ale fajn rekl jsem si ze to nekoho bavi ok. Kdyz EA vyrukovala s hromadou placenych DLC a jeste premium uctem tzn donutila si lidi koupit hru nekolikrat rekl jsem si ok hold nekdo to chce mit komplet. ale to ze hned zatim je dalsi dil a cele se to opakuje:D to uz jsem se neudrzel a poradne se zasmal:)
    EA bych to vubec nevycital kdyz jsou lidi takove ovce a kupuji to tak proc ne?.. hold v posledni dobe firmy zjistuji ze nejvetsi vejvar je z deti 12-15 nasledovany 16-20. Dospelej clovek to nekoupi ale kdyz mu dve mladata stahuji kalhoty tak pro klid jim to vezme i s konzolkou/pc a ma svatej pokoj alespon na fotbal:D
    • Lotr
      Ou ou
      "hitbox kde te protihrac zabije za zeleznou prekazkou jelikoz tvuj hitbox je jeste vedle ni tu hru dela v podstate nehratelnou."
      To není chyba hitboxu. Ten na rozdíl od B3 už je udělaný celkem slušně. Asi na úrovni začínajícího modera. Za to může netcode. Je v něm tolik chyb že to už je až směšný.
  • Ristoro
    Pochopil bych, kdyby to udělali před vydáním a snažili by se to prezentovat jako betu/demo a dali by tam nějaký formulář, kde by hráči vypsali chyby. Ale teď po roce, když za to všichni vysolili peníze? :D.
    • Pro Tebe jsou hry zabava. Pro nekoho jineho je to bussines. A ten nekdo hleda zpusob jak svuj bussines vylepsit. Rozumej vydelt vice za mene. Nic jineho v tom neni. Pokud se najde dost medialne zmasirovatelnych prumeraku, je treba prave na ne se zamerit jako cilovku. :-)

      Hry uz definitivne nejsou tovrene geeky pro geeky. Hry jsou produkt vyrabeny bussinemany pro whithe trash.
    • mysleni ea: rychle udelat hru at na tom vydelame a pak nabidnout hracum at nam zjisti chyby a me si dame volno my sme si svoje udelali
  • Zayl
    No a co z toho budou mít hráči? Stabilní a funkční hru? Za to snad platí.

    Neuvěřitelné.
  • :-D na to kolik tam pracuje lidi tak chteji pomoc od hracu. to je tim ze skoro kazdy rok vydavaj bf tak nemaj cas na testovani
  • Hral som BF1942, BF2, BF:BC2, BF3, BF4, takze poznam zabugovany stav pri vydani tychto hier, ale co predvadzaju v stvorke to je naproste zufalstvo. Najviac ma stve, ze ak hra funguje, tak je to fajn zabava. Ale uz som sa rozhodol, ze dalsi diel nekupujem. Uz ma to ani moc netrapi, lebo viem ze usetrene peniaze a cas mozem investovat do niecoho funkcneho.
  • proč se na to nevykašlou a neudelaji novej dil radši
    • lukas.trneny
      protože by si dostal to co si už dostal 2x předtím a musel zaplatit dalších 50€
  • A kolik platej za ten betatesting?
    • 40eur, ale platíš ty :-D
      • Já už tomu nerozumím, co z toho je sakra ten sakrasmus? *1*
  • Teraz? Po roku? :-D:-D
  • Nechci některak omlouvat EA nicméně musím zmínit fakt, že je opravdu zajímavé vaše nadávky na BF když Arma je na tom hůř a to z pohledu, že ta hra nebude nikdy opravena stejně jako 1,2,3,4,5-->DayZ jen proto, že to je česká firma tak to omluvím ? Tady opravdu funguje dvojí metr...
    • DayZ o sobe ale nikdy netrvdilo, ze je to dodelany produkt. Ba naopak, vsude mozne jsou varovani, ze je to jen Alpha a ze nedoporucujou hru v momentalni podobe kupovat.
    • Armu nehraje tolik lidi a neni to tak high profile hra jako BF. Arma neni tak zamerena na mainstream, takze lidi co hraji 3 pravdepodobne hrale jeste hur zabugovanou 1 a 2, pripadne Operaci Flashpoint.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit