Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mňa hlavne dosť naštvalo, keď tuším Aleš alebo kto tu hodil článok, že ešte nemôže recenzovať BF4, lebo vôbec nie je hrateľný (niečo v tom zmysle) a že chce počkať na opravné patche, aby to potom mohol recenzovať. (pri recenzii sa pri tom vôbec nezdôraznilo to čakanie na patche, ktoré urobili BF aspoň trochu hrateľným). A pri iných hrách sa rovno v recenzii vytýka neodladenosť a pod.

    Toľko k BF4... *7*
    • Smutný a recenze AAA her .... Doplň si spojitost.
  • Bad Company 2 bola fayn hlavne Vietnam ... ja nechapem preco sa furt musia dosrat tie firmy ked maju uspech s kvalitnej hry ... preco to len nevylepsuju a hotovo
  • Cocra
    Koukám, že bude pod úroveň to dokonce i stáhnout z warezu *4*
    • Pilgrim66
      Stáhnout BF 4 jen kvůli SP? To asi jo no. Mimochodem SP je pravděpodobně jediná část, která funguje bez problému.
    • Teda to jsou vtípky. Kolik ti je, 35?
  • No tak já se Bf5 po zkušenostech s BF3 a BF4 stoprocentně vyhnu velkým obloukem, good luck DICE.
    • Jo no , to radeji utikej za mati, a udelej si bratricka nebo segru. Nebo prodej AMD grafarnu a kup si Nvidia Titan, buzno *2*
      • Kámo mám Gtx 590 a hraju na plný detaily bez vyhlazování v 80 FPS, ale abych do někoho vysypal skoro celej zásobník a on mě pak náhodou trefil jednou kulkou, protože začne pálit kolem sebe a tím mě zabil tak to mi znechutí hru totálně sorry a takový to drobný lagování taky není úplně cool. A buzno si říkej svýmu mámovi.
  • Mám quad core 2.3 (starší procesor) Nvidii 560 ti 6 gb ram dá se to na tom rozjet? bylo by lepší mít 8gb ram?
    • Rozjedeš, ale ušetři si money a nekupuj to.
  • Inquisitor
    Takový přístup k zákazníkům by se měl projevit na prodejích dalšího pokračování. Ale to se bohužel nestane a proto je nic nenutí ke změně přístupu. Takhle vyjebávat se zákazníkem firma v jiném oboru, tak už asi zkrachuje.
  • Nová politika DICE:

    Zaplať - Oprav - Udělej si sám - Navštiv vývojáře v karibiku
    • To pochytili od indie scény
  • God-of-War
    Ty vole tak tohle je už moc. *15* Dělají si p*del?!?!
  • To si snad dělají srandu ne?:-D Nedávno jsem za konstatování stavu hry na fóru dostal roční ban. A teď po nás všech chtějí aby jsme jim dělali betatesting, když rozdávají bany na fóra za kritiku? Pokrytectví level 9000+
    • Chtěl bych vidět, jak to tvoje "konstatování stavu hry" za roční ban vypadalo. Dokažu si to živě představit.
      • "After all this time, the game is still utter crap. I can´t believe that the devs are so lazy. I paid for a working game, but BF4 is not even close to that."
        Takhle
        • Tak to mé představě v podstatě odpovídá. Z pohledu člověka, jako jsem já, který BF 4 nikdy nehrál, jsem se nedozvěděl jedinou věc, která ve hře chybí/nefunguje. Naopak jsem se dozvěděl, že hra je "utter crap" a "devs are lazy". Pokud se jim fórum hemží takovými výblitky, jak mají mít objektivní zpětnou vazbu - tedy věci, které je potřeba do hry dodat/opravit. Tohle tam napíše 100 lidí a rázem je vlákno plný, však s nulovým přínosem pro kohokoliv zúčastněného, ať už vývojáře či jiného hráče. Takže ban je v tomto případě na místě.
          • no jasne platici zakaznik by mel spravne podat detailni report s presnym popisem chyb a nejlepe i s opravenym kodem pripravenym k implementaci do hry a ne jen nadavat ze neco nefunguje.../facepalm Ale co se divim vzdyt €A na nefunkcni hru vyhlasi po roce betatest a hraci co si ji koupili jim ho udelaji ZDARMA *1* doufam ze dostanou nejakej skin do hry, za to, aby kazdy videl kdo je echt blbec!
          • Cocra
            To není tak docela pravda. Tohle není o tom, že by hra obsahově nenaplnila očekávání ( což není zas tak problém výrobce, pokud mu nezáleží na dobrém jménu ), ale o tom, že produkt je technicky nekvalitní a odfláknutý a hráč zaplatil za něco, co není adekvátní ani ceně ani avizovanému zážitku. Takový typ stěžování sice výrobci nic neřekne, ale naštvaný zákazník není jen jeden. A kolega navíc myslím jen poukazoval na nezměněný stav už dříve známých problémů, takže nebylo třeba nic specifikovat. Tudíž by měl výrobce na fóru poníženě lézt hráčům do zadku a omlouvat se jim, ne jim dávat ban - to je hodně trapné.
          • Jenže to že je ta hra utter crap a devs are lazy je pravda *1*
        • Krescz
          proboha nikdy nesmis nekomu takovemu rict pravdu...bud te ukamenujou lidi nebo dostanes banán *7* a zbavit se rusiveho elementu neni pro ne zadny problem
    • asi ses choval nepřístojně roční ban bys jsi nedostal jen tak za nic, s takovejma zlobivejma klukama si EA moderátoři uměj poradit *1*
      • Jj, tenhle rok mi Ježich nic nedonese
  • Tady někdo čerpá inspiraci z Rome Total 2... Mně hra fungovala na 100% když jsem ji ziskal asi 2 měsíce po vydání. Co mi vadilo byly ty půl hodinové loadingy, takovy ty mapy kde se jen spamovaly granaty, ti co hrali urcite pochopí. A samozřejmně že nejplnější servery požadovaly DLC China uprising.

    Bohužel jsem u hry moc dlouho nevydržel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit