Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdyby se drzeli konceptu puvodnich dilu a nevymysleli cool zbytecnosti, tak mohli promarnenej cas vyuzit jinde. furt ale mam viru v dobrou hru
    • Presne, lidi to zrali z nejakyho duvodu, tak proc jim pak davaj jinou hru. To uz nema s jednickou Thiefem nic spolenyho, tohle je zase ani stredovek ani budoucnost, revolucni chu jo vina. Do ha j zlu, kde sou zombici a duchove a jiny bytosti. Na pytel to je.
      BIM BAM
      • Kallessin183
        Sice jsem hrál jen posledního Thiefa, ale jako středověk mi to rozhodně nepřišlo... Magie, poměrně vyspělá technika... Svět thiefa mi spíš připomínal klasický fantasy svět, který se středověkem, nebo aspoň jeho romantickou představou inspiruje.
    • Kallessin183
      Kdyby to udělali na 100% by je spousta lidí kritizovala za to, že nic kromě lepší grafiky neudělali.. dneska si člověk nevybere.
      • Stavět na principech(dělat klon) starých her neznamená jen novou grafiku jak si spousta vývojařů myslí. Problém je, že když už udělají přesnou kopii originálu, tak by to mělo mít perfektní grafiku ale často je ta grafika hnus/normál a kolikrát neoptimalizovaný.(příklad co mě napadl remake HL1 od Valve(nebo kdo to teď vlastní) vs od moderů.... ).
        Když dělám remake, tak se poptat lidí co to propařili dnem nocí roky co by vylepšíli, vždy se něco najde.
  • jedině dobře

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit