Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ronox
    Pro mě pokráčování Thiefa už vyšlo a to velice kvalitní http://www.thedarkmod.com/main/
    • je to nářez....
    • Vypadá to pěkně! Dá se v novém enginu hrát i původní Thief nebo Thief 2? Rozhodně by to byl důvod k rozehrání.
      • jonatan.hanzlik
        Pokud do toho někdo ty mise předělá tak ano
      • Kallessin183
        Velmi doporučuju..
      • Ronox
        Je to stand-alone hra "inspirovaná" světem Thiefa :)
  • jedině dobře
  • konecne studio, které nasloucha co hraci chteji *8*
    • Kinet1c
      ze by ? :) myslis ze naslouchali hracum, ci penazum ?
      • Jack1947
        50:50,naslouchali aspon svemu zdravemu usudku (doufam).
  • x_ander
    Ona se z toho snad vážně nakonec vyklube peckovní hra...
  • misho8723
    Tak ešte dať do hry možnosť vyskočiť si kde chcem a nie kontextuálnu možnosť len vtedy, keď mi hra dovolí, lepšiu AI, a možno pôjde o dôstojné pokračovanie Thief značky (aj keď ignorujú veľa príbehových liniek z prvých dielov)
  • Tilwaen
    Super! Už jen oddělat contextual jumping, nezmrvit příběh, neudělat z Garretta nějakou sebelítostivou trosku a troufám si říct, že to začíná vypadat optimisticky *4* Nejdříve zrušení XP za killy a teď zrušení QTE. Paráda.
    • Jinak receno, kompletne predelat celou hru - nejlepe nekym kto jeste nezapomnel co definuje skvelou hru ;))
  • Proč proboha kvůli haterům pokazili pomalu všechno co je na tom dobrý?
    Podobný případ je XboxONE, kde taky zrušili spoustu featurjenom kvůli haterům
    • Tilwaen
      Vše, co na tom zatím zrušili, bylo dobré maximálně tak do CoD, ne pro Thief universum.
  • Jack1947
    Je to dobre QTE dokazou byt pekne otravne... *3*
  • ucho
    na nuuvemu jde předobjednat za 23 eur na steam. je to teda risk, ale zase celkem levné.
  • Tahle hra bude podle me velky prusvih. Tvurci takhle ukazuji, jak jim byl originalni Thief ukradeny a udelali to podle prani vydavatele = hra pro masy, co nejlbiz CODu. Jak jinak si lze vysvetlit, ze najednou odstranuji ze hry prvky na prani hracu, kdyz veci jako QTE nikdy v Thiefu nebyly (dohral jsem jen prvni dva dily, trojka me odradila). Asi budem jeste radi, jestli z toho vyleze prumerna hra. Ja si ale radsi pockam na dalsi Deus Ex od Eidosu nez tenhle deravy polotovar.
    • DX:HR mi prisel jeste horsi nez DeusEx 2 :( DX2 sem aspon dohrál, DX:HR sem to nedokázal ani s přemáháním... jedinej dobrej Deus Ex je zatim jednička. Thief bude jasnej :D
    • i ten Deus Ex HR byl proti originálnímu dílu dost plytkej, stejně jako se bojíš že bude tento Thief plytkej oproti jedničce a dvojce

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit