Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Upřímně, nasouchat názorům hráčů je jedna věc, ale předělávat hru k obrazu jedné skupiny hráčů. mi příjde úplně mimo mísu. Až tam většina dětí bude chtít plyšové medvídky a jako dopravní prostředek houpacího koně, tak to tam taky dají?
    • Ja myslim ze pokud si dali tu praci tohle vsetko predelat tak to urcite nebylo kvuli "jedne skupine". Dokazu si predstavit tisice mailu a odkazu na forach ze im system nestacil prijimat ;)

      Aby ne, to vam co ste proti zmenam nevadi QTE a podobne "moderni triky"? Bavi vas takove hry, nebo jinak: hrali ste vubec puvodni hry? Je tu snad nekdo kto hral puvodniho Thief 1 a ted by chtel ve hre QTE atd..???!! Jestli jo tak mi je ho fakt lito, jak musel za ti leta zmagorit ;)))
  • Hmm, takže to dopadne jako u Dishonored pokud jsem chtěl stealth...

    Na zbraně kouknout, zandat a nevyndat, v nastavení vypnout skoro vše, co se dalo (k čemu člověk potřebuje ukázaní polohy těla->dřep či stoj jsem opravdu nepochopil), ohledně talentů to celé zahodit (adrenalin skill u stealth akce?!), nastavit nejtěžší obtížnost a jen pomocí blinku lvl 1 to celé dohrát...Už i ten blink je hru-ničící ale co...

    Dát achievements Ghost, Mostly Flesh and Steel a Clean Hands celé najednou a hold rozplakat vývojáře, který tak dlouho si vyhrával s animací usekání hlavy či zpomalení času...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit