Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nevim co ode vsichnii nadavaj ze Dirt 2 nebylo raly ono kdyby ste si možna precetli celý název tak ten pojem Raly uz tam neni, Dirt 2 oproti jednickam byl suprovej a jednicka ze nebyla arkada auto ktery si valí pres 220 a zabrzdi na metru jedivny nemyslite ?
  • dik za pekny clanek konecne sem mel pocit ze to napsal nekdo kdo autum na pc a rally trochu rozumi je fanousek a este mu k tomu koluje v zilach rbr krev.) je hrozna skoda ze tahle hra vysla ve spatnou dobu kdy melo malo hracu dobrej volant a ty ostatni odradila nehratelnost na klavesnici jinak bysme se snad 2 dilu dockali.... jinak doufam ze colin nezklame a podle dojmu autora se docela tesim
  • můj nazor je ten že by to měli přejmenovat protože teď je ''v hlavní roli'' Ken Block ale hra se jmenuje Colin McRae a kde je to rally proč to není rally? mě už se to nelíbí od té doby co vyšel dirt 1 je to už jen arkádová sračka pro male hošany ja bych potřeboval simulator ve stylu RBR- ten je perfektní!!
    • Jiste ty velkej PRO chlapaku. Cetl jsi to vubec? CMR nikdy nechtel byt hc simulator. To je jak koukat na hokej a rikat ze to je hroznej fotbal. Jinak pekne napsane dojmy. Uz se tesim.
    • Jméno Colin McRae už tam nefiguruje *2*
      • http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/7/7a/Dirt_2_box_art.jpg/240px-Dirt_2_box_art.jpg
        • USER47
          http://www.newgamenetwork.com/userfiles/dirt3.jpg
  • codemasters ma skvele hry,rFactor je sice bezva,ale ty MODY to kazej je jich tolik ze pak neni mozne se k nekomu pripojit bez toho abych mel PC zaplnene ruznejma srackama a to uz neni hra,ale maglajz.RBR je super jenze to rozliseni na LCD 22 monitorech pac ja koukam pri jizde na auto uz neni mozne protoze je to auto prez celou obrazovku :( blee
    • Kvůli rozlišení starých her, jsem si jich už spousty nezahrál... Mám 24" 16:9 LCD a koukat na roztažené kostrbaté cosi, v lepším případě na malé okénko přeci jen už není pro mne... Jsou vyjímky (System Shock 1, Half-Life 1, OTTD apod.) které mi v okně nevadí - ovšem pouze z nostalgie. Je škoda, že se po téhle stránce vydavatelé více nesnaží a nestarají o své starší kousky - opatchovávat a dát tak možnost i mladším hráčům okusit jejich výtvor.
      • Tak oni by se i snažili, kdyby věděli že si lidi koupí starší hru za cenu standardní hry (né za novinkovou cenu). Ono totiž "opatchovat" grafiku do vysokého rozlišení není otázka přidání možnosti 1920x1200 do grafických oprtions ale kompletní předělávka modelů i textur a souvisejících designových věcí. Do toho se pustí pár nadšenců kteří to udělají ve volném čase jen tak pro srandu ale určitě né vydavatel zadarmo ve formě patche pro fandy.
        Jinak co se týká "simulátorovosti" RBR tak se stále musím smát. Kdyby šlo o simůlátor tak by se prodával za minimálně desítky ale spíš stovky tisíc aby se zaplatil vývoj - a závodní stáje by je rády zaplatily, protože by to byl jen zlomek ceny kterou dají za 1-2 tréningy ve skutečných rallye speciálech jen za pneumatiky. Řeči o simulátoru, realismu a realističnosti jsou sice pěkná z hlediska marketingu a sebevědomí některých hráčů, ale na koho byste si vsadili v závodě v RBR kdyby se vedle sebe posadil třeba Kresta a 10ti letý hráč RBR, který samozřejmě v normálním autě seděl vždy zatím jen v zadu? A úplně nejlepší jsou klauni kteří mají nejvíc plnou hubu keců o simulátoru a realističnosti fyz. modelu hrající na klávesnici nebo gamepadu. Běžný hráč si na svém PC zahraje vždy akorát hry, které ho budou nebo nebudou bavit a ve kterých může být lepší nebo horší. Označení simulátor a realistický je hezké pro marketing a něčí sebevědomí, ale realitu moc nereflektuje...
        • blábol děcko!
        • Hele MR. GR. nebo jak se to jmenuješ, ti tzv. rozumější, co hrají RBR, tak neříkají, že RBR je simulace nebo realita, ale RBR je ze všech her, co má téma Rally, se přiblížilo v uvozovkách "nejblíž skutečné rally" to jen říkají, nic víc nic míň.
  • USER47
    Jen něco málo k šířce tratí. Ta finská trať, kterou autor zmiňuje, ve skutečnosti není rallye trať, nýbrž trailblazer trať, proto je tak široká. Rallye tratě by měly být užší. Alespoň to tedy takto obhajují vývojáři, těžko říct, jestli se jim v tom dá věřit...
    • sleepless
      Casti teto trate jsou i soucasti rallye klani...budou je ruzne kombinovat :)
  • Pete.palis
    Tak tady je prácička Rally jezdců na hře;)

    http://www.gametrailers.com/video/uk-developer-dirt-3/710465
  • Colina 2 jsem miloval a další díly už bohužel šly jinou cestou než já... Dirt 1 byl hezký, ovšem pořád podivně se chovající (jak autor správně podotýká), díl druhý se povedl o poznání lépe a opět mne navnadil na arkádovou jízdu, kterou zkazily pouze závody navíc (chápej - ne rallye)... na nějaké destruction derby jsem zvědavý skutečně nebyl a závody trucků a bahna vypadaly lépe než se ve skutečnosti hrály. Snad třetí díl ukáže cestu arkádového závodění (žádné Hot Pursuit nebo Split/Second...), kde se auta snaží tvářit jako skutečná několikatunová monstra a přitom si udrží zábavnost a chytlavost - přeji mu to.
  • RBR mam narozdil od vsech colinu a dirtu stale na disku a vylozene fanousek zavodnich her nejsem ale tohle vypada skvele... poprve od doby operace flashpoint uvidim logo Codemasters na svem monitoru s chuti. ted uz jen zbyva aby activision udelal z cod (uz vas taky otravuje ze se ta hra okecava v kazde druhe diskuzi?) realisticky simulator a bude nastolen po celem hernim svete mir a spokojenost. PS: ta volna jizda s triky s volantem G27 a poradnym hardwarem musi byt herni nirvana kazdeho fandy aut :)
    • Verim, ze Drirt 3 se bude ovladat v pohode a clovek bude mit opravdu pozitek z jizdy. Ve dvojce jsem si uzil fakt dost a na trojku se uplne tesim. Rozhodne chovani vozu i jeho ovladani bude realistictejsi nez v TDU 2 (mam odzkouseno pouze v bete, ale pry se nic nezmenilo), kde ma clovek pocit, ze ridi vsechno mozne jen ne auto.
  • "že se vrátí systém převýjení času zpět" .. neni tam nahodou mekky i?
  • [cit] ...Codies prostě hru potřebují prodat normálnímu hráči, který by se v Richard Burns Rally opravdu nechytal, což se ostatně projevilo i na prodejích této šest let staré hry. [/cit]

    Pravda, pravda. A proto, za rok, dva po DiRT 3 nikdo ani nestekne. Zato RBR, kterou zna snad kazdy fanousek zanru a ktera symbolizuje onen povestny vrchol uz celych sest let, se zda nesmrtelna.

    Divny to svet...
    • "Snad zna" a "fanousek zanru" to dobře vystihují. Fanoušek žánru RBR je člen klubu hrstky kluků (celosvěově v poměru ke skupině hráčů závodních her) kteří se považují za elitu, protože oni závodí v tom realistickém simulátoru rallye. Skutečnost je však taková, že RBR nějak srážku s realitou nezvládnul. Není to ještě ani zdaleka simulátor rallye, protože ten prostě není možné vyvíjet a prodávat jako hru. Každý kdo kdy jel jakýkoli závod v autě v reálu a bude vám tvrdit, že RBR vám dám opravdu pocit simulace skutečné rallye tak vám buď lže, dělá si z vás srandu nebo za to dostal dobře zaplaceno. Anebo kolikže se to objevilo najednou zázračných talentů, kteří z RBR sedlido závdního auta a vyhrávají jednu erzetu za druhou protože mají z RBR naježděno (nasimulováno)? A není to ani moc zábavná hra pro běžného hráče. Takže si vlastně vytvořil svou vlastní kategorii, které je králem a zároveň legendou, protože se to ukázalo jako slepá větev...
      • Blábol děcko!
      • Kdyz uz sis dal tu praci a napsal takovy sahodlouhy prispevek, mohl jsi take venovat minutku na precteni myho prispevku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit