Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už bylo načase, protože CMR 2 odmítá na novějších verzích Windowsu vůbec načíst závod :) Jestli to bude aspoň z půlky tak dobrý, tak se je po dlouhý době na co těšít *5*
  • Hanzales
    Díky za pěkný článek. No už aby to tu bylo :) Samotnému mi koluje v žilách spíše krev iRacing/rFactor/RBR ale arkády můžu podle nálady (rozuměj pracovní únavy) úplně stejnou měrou. Dirt 2 mně s volantem bavil docela dost a čím více člověk tím volantem kroutil a hrál si s plynem, tím byla ta jízda potom taková uvěřitelnější. Naopak jsem rád, že je tady stále RBR, kde se přeci jen člověk musí hodně ohánět, aby auto zvládl se vším všudy a zároveň je tady i arkádová rallye, která zase pohladí oční bulvy a sluchové snímače zvané ucha a pocit z jízdy taky není nějak otřesný. Horší je, když k arkádě připojíte volant a chce se vám brečet, což u Dirtu zdaleka nehrozí ;o) O to více pak potěší fakt, že bude více "rally" neb to jediné mně u dvojky vadilo asi nejvíc.
  • Spades
    Splitscreen je podle autora pro socky ??? Běž do kouta a styď se !!!!
    • sleepless
      Socky...socialni funkce, ne socky...socky :)
  • To sou občas novinky.. Tohle se sice už víminimálně pár týdnů, spíše měsíců, ale nevadí..Lepší vůbec než nikdy..
    • to nejsou novinky, nýbrž dojmy. Po rozkliknutí je to poněkud delší článek.
  • NuDa: ??? To víš že to bude arkáda - nebo spíš ten pseudo-simulátor (ono to vyjde nastejno, jen to zní líp).. Stačí se podívat na pár gameplayů (youtube je jich plný) a musí ti bejt jasný že rFactor to nebude..
    • Oni snad chtějí udělat konkurenci rFactoru??? V článku se píše, že to žádný simulátor nebude a ejhle, první debžot o sobě musí dát vědět.
      • reagoval sem na uživatele NuDa, kterej si stěžuje že to bude arkáda..
  • RakeW
    Teda já mám zombie téma rád, ale nečekal bych, že je to tak moc profláklé, že se objeví i v závodní hře :).
  • Já se jen modlím,aby to nebyla tak vtipná arkáda jako Dirt 2.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit