Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • asi kvuli tomu ze tam nezapomeli dat to dementni driftovani *11*
  • gameplaye http://dirtshowdown.cz/index.php
  • docela dobrá hra ja to nabral za 650 a ještě sháním kámošovi at můžem zahrat multi kdyby někdo věděl dejte vědět http://hry.tojepohoda.cz/index.php?option=com_k2&view;=item&id;=157:dirt-showdown-pc&Itemid;=9
  • Pro mě nepřekonatelná demoliční závodní hra je Burnout *5*
  • Pokud chcete ovlinit podobu nové hry od Bugbearu, přidejte se tady a je tam položka Mystery Project. Když dopadne něco tématicky zaměřené na Flatout, vypadá to na nýávrat k Flatout1
    http://community.bugbeargames.com
  • Tak to by sis měl ty hry alespoň zahrát...
  • Teda nikdy jsem o Dirtu nepřemýšlel jako o ultimátní rallye hře, ale je to výborná závodní hra. Dle mě je ultimátní rallye hrou Richard Burns Rally, ale nejlepší je pro mě stejně neporazitelná Rally Championship 2000 *4*. Colini 2 - 2005 jsou supr, ale beru je spíš jako výborné rally arkády, možná až na tu dvojku. *1*
  • Tak já bych demoliční derby preferoval, jenže na světě není žádná hra s nějak dokonalým poškozením a Dirt Showdown určitě není hra, která by si na poškození hrála, což je u demoliční derby celkem podstatná věc. K čemu mi je nitro, když to někoho v kilu narazim, on odlítne bůh ví kam a jediný co upadne je kus plechu, který se ani nijak nezdeformoval... Flatouty mají to poškození apoň propracované a třeba Grid neměl taky špatný poškození, tak nechápu, proč to poškození z Grida nedali to Showdown, protože to by bylo dle mě uplně něco jinýho a možná bych si to i koupil :)
  • ja som čakal že rozbytnosť auta bude lepšia ohnute plechy ako vo Flatout ale tu nič niečo odletí a to je všetko
  • Že se to vůbec jmenuje DiRT
  • Jak Dirt 3 nevím, protože zrovna ten jsem skoro nehrál, ale dvojka v tomhle byla naprosto tragická. Navíc i to, co se tam jmenovalo rally, nemělo s rally nic společnýho. Každej "rally" event byl série několika málo dvouminutovejch erzet, navíc jsi mezi nimi nemusel ani řešit základní věci jako časově limitovaný opravy v boxech apod.

    Například WRC série od Milestone, ačkoli vizuálně je to dost hnusný a celkově to má spoustu chyb, je coby rallye na mnohem vyšší úrovni.
  • Veskoslav
    Co je to "klasické" Rally? Dirt 3 mělo Rally závody z více než 60%.
  • Bohužel už se stalo, poměrně dost lidí vychvaluje první Dirt jako ultimátní rallye hru...Přitom je to naprostej brak, ať už se na to zkusím dívat z jakýhokoli směru.
  • A kolik bylo třeba v Dirt 2 klasickýho rallye? 10%? A to ještě v takovým zpracování, že to s rallye stejně nemělo nic společnýho. Ostatní díly jsem zkoušel jen chvíli, ale tuším, že to nebylo o nic lepší. Dirt nikdy nebyl rallye hra, takže stěžovat si, že "Proč to má název Dirt, když to s Rally nemá vůbec nic společného", je naprosto irelevantní.

    Mně právě připadá, že by se v dalším díle plnotučnýho Dirtu mohli vrátit k CMR sérii a trochu oživit klasický rallye závody, když všechny ty prskavkový ptákoviny nacpali do samostatný hry.
  • Mechwarrior_bw
    nikdy by som nepovedal, že o x rokov sa na CMR3-5 bude spomýnať ako na "staré dobré rally" a ono už je to tu :) Možno o pár rokov sa bude spomýnať na vynikajúci rally simulátor s názvom Dirt :)
  • firebug
    Vubec si to nikterak neprotireci. Jde jen o to, jak chapes "fanouska zanru". Muzes za zanr povazovat zavodni hry, ale stejne muzes rozlisovat simulace, arkady a pod... Treba Showdown se podle me radi do kategorie demolicnich arkad jako treba Flatout, Ridge Racer Unbounded, mozna Motorstorm (nehral jsem). Takze pokud chces skutecne porovnavat to cisilko u recenze s ostatnimi tituly, doporucuji se zamerit na vyse zminene hry...
  • Je to kktina to s tim souhlasim. Ale slovak nema vubec co mluvit o kulture
  • Veskoslav
    No a kdo si to koupí? Neznám moc lidí, co by preferovali demoliční derby, ti měli svůj Flatout a původní milovníci této série si to taky nekoupí, protože je to prostě nebaví. Tohle je určeno pro novou "skupinu" zákazníků, jak velkou, to netuším....
  • Takhle to museli pojmenovat protoze si spocitali ze by si to jinak nikdo nekoupil.
  • Pethulla
    Nad tímhle jsem se tady pozastavoval taky. Bylo mi vysvětleno, že tenhle DiRT není DiRT 4, ale že to je vedlejší titul, který nese název DiRT. No a teď se v těch DiRTech vyznejme. Kdyby to pojmenovali jinak tak ani nemrknu, ale takhle...když vidím název, tak mi to evokuje rally a ne todle.
    Je ale smutné kam se CMR Rally dopracovala.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit