Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    To vždy byly arkádové závody Rally, ale bylo to Rally. Tohle je paskvil něco mezi Burnout, Flatout.
  • Mi prijde ze Dirt mel odjakziva s rally pramalo spolecneho... alespon s rally jak ho mam rad ja.
  • Veskoslav
    Jedno nechápu. Proč to má název Dirt, když to s Rally nemá vůbec nic společného....Fakt mě mrzí, kam to tato série Rally závodů (arkád) dopracovala. Demoliční derby mě nikdy nebraly.
  • SnakePlisken
    Právě proto mi to nesedlo, když jsem si přečetl onen zmíněný text v odkazu pod výslednou známkou "Jak hodnotíme" (http://games.tiscali.cz/jak-hodnotime.html#rating7)
  • ja bych rek ze u Dirt Showdown to bude přesně naipak.
    Fanoušci žánru ho zavrhnou a šírší spektrum hráču si ho užije
  • SnakePlisken
    Nejsem si jist, zda výsledná známka 7 zapadá do slovního hodnocení:

    "Hra ocejchovaná sedmičkou bude zajímat především fanoušky daného žánru, kteří ji pro jiné kvality odpustí drobné a možná i nějakou tu větší chybku, která by pro širší spektrum hráčů byla hůře akceptovatelná. Pořád se však jedná o kvalitní titul, u něhož pozitivní aspekty viditelně převažují nad negativy."

    Přece jen to je průměrná hra, která nás může na chvíli zabavit s kamarády na přednášce, ale že by to bylo něco extra?
    Ale co... recenze jsou subjektivní a kdo chce, tak si hru koupí, kdo ne, tak si ji nekoupí a ti ostatní sáhnou po warezu, jak je u nás zvykem a po tvou týdnech ji přestanou hrát. *3*
  • Rozehrál jsem to ale silně mi připadá že je tam dost tratí co se použilo z Dirta 3 takže je to akorát dobrá hra která má jen vydělat..

    Starej dobrej Colin McRae Rally 1-5 dneska už to žádne pořádné rally neni škoda *13*
  • to je fakt kdyz ma D3 á to by Drift mel dostat aspon 9
  • tyjo koukam na recenzi noveho Dirt.... a ani jedna zminka o dementnim Driftovani, parada tak to si zahraju!
  • Stare dobre COLIN MC RAE RALLY :) najlepsia seria aka mohla byt :) Dirt ma vobec nebavil :(
  • porovnať sa dá všetko aj film a hra, dokonca aj autíčka s EVE, ide o to, či ti to stojí za vynaložený čas a mierou je ZÁBAVA.
  • Me se ta recenze ani nechce cist jak ta hra na me pusobi "kvalitne".. ztrata casu.
    Tím jepičím životem to autor vystilhl.. v případě těhdle dirtů a blbostí se to dá počítat na hodiny, jepice myslím přežijou í několik dní nebo ne ?:) Abychom ten hmyz neurazili.
  • Teď mi řekni jak můžeš srovnávat úplně odlišné hry? Jediný, co je padlé na hlavu seš ty. *6*
  • Presne tak.
  • Hodnocení redakce: 7 , takže když Diablo 3 má 8 , je Dirt jenom o jeden stupeň horší hra? Hodnocení fakt na hlavu padlé..
  • GlaDOS
    Levis má na Eurogamer.cz newsky už od roku 2009.
  • GlaDOS
    Proč mám takový pocit, že je to Ctrl+C FlatOut, Ctrl+V Showdown.
  • Pamätám si ešte staré Colin McRae Rally hry, verzie 2 až cca 4 a 5 boli vyslovene pekné hry, jak sa z toho mohol postupne stať takýto pubertálny hnus (mám na mysli grafiku) *10*
  • stejný sr*čky , možná horší... *7* *3*
  • Trochu OT: Všimli jste si taky, že novinky píše už jen sám šéfredaktor Sleepless a hovinkář "levis" teď dělá newsky pro Eurogamer.cz? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit