Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Treba Forzu 4 nebo GT5, to jsou hry na hodne dlouho. Na PC bohuzel zatim nic poradnyho posledni dobou neni :( Posledni opravdu dobra byla serie GT Legends, GTR2 a Toca 3...
  • michaliuz18
    aj tych 7 je moc, hral som to chvilu asi 4 trate, no onicom, nema to pointu len tak si zavod a nic odomkni nove auto a zas dokola bez nejakej myslienky ktora by nas viedla dalej , nuda
  • niet o čom
    http://www.xzone.cz/nahledgame.php3?idg=2038
    Komu sa tam nepáči to prestrelené HDR nech si stiahne dirt.hdr101
  • BoB.2
    A co hraješ něco mě doporuč tet se celkem nudím?
  • Mechwarrior_bw
    súhlasím s hodnotením... je to jednoduchá odreagovačka v štýle starých arkád ktorá si na nič nehrá, koncentrovaná zábava pre tých čo majú na hranie 20-30 minút a nemajú záujem o pseudorally dnešnej doby vrátane predošlých dirtov. Ak to niekto nechápe je mi to lúto ...
  • Vetsina z vas asi o te hre moc nevi, jinak by nemohli napsat, ze to "nemuze byt plnohodnotne pokracovani" nebo "vzdyt to bylo rally". I sami autori rikali, ze nejde o pokracovani rally serie Dirt, ale pouze o arkadove odboceni v podobe Showdown pro mainstreamovy trh. Takze i tak na tuto hru je treba nahlizet. :) Mimo to jsem Showdown nehral, neznam jeho kvality, jen uvadim dodatecnou informaci pro osvetleni.
  • Ellendway
    Počkat... DiRT2 zaměřená na americké publikum? Něco se mi nezdá... spíše se mi zdá, že DiRT3 byla už trochu více zaměřená než DiRT2.
  • deridon
    DiRT3 byl fajn.. tohle sice nejde považovat za plnohodnotné pokračování, ale je to strašný, celkově je to uplně mimo, asi je to zaměřeno zase na americké publikum, stejně jako dvojka.. radši ať se soustředí na GRiD a další pokračovaní DiRTu
  • podle mě hra, která nevydrží k hraní aspoň na týden tak si nezaslouží cenu 1000Kč a takové hry už nehraji, nevyplatí se to
  • aj s tebou súhlasím aj nie, prečo súhlasím: je to fakt blbost a kombo všetkého možného, prečo nesúhlasím: ona je to celkom sranda:)
  • Ellendway
    Číslo sedm mi přijde až moc velké. Břečka všech břeček.
  • Nebylo to Rally ? Jednička byla best , dvojka se ještě dala , ale už tam cpali kraviny a teď už je to fakt americká krávovina .. To si radši zahraju FlatOut !!
  • BoB.2
    Dej si bacha tady nemůžeš kritizovat tady se v diskuzích jenom chválí. *8*
  • veľmi ľutujem tých, ktorý si tento copy/paste titul zakúpili, ja som si zahral síce len demo , no vôbec ma to nezaujalo. Je to prachobyčajný paškvil infikovaný americkou debilnou kulúrou.
  • BoB.2
    Vyděl jsem recenzi v Re-Play a vypadá to zajímavě, dohraju Gas Guzzlers: Combat Carnage a zkusím to. *4*
  • Phillios191
    DIRT mi přijde jako NFS, s každým dílem upadá...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit