Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Noooooooooooooo! (=konstruktivna diskusia ;) alebo inak povedane, jeden vykrik hovori za vsetko)
  • Dobré prodeje ? Koupil jsem hru o víkendu na Steamu když byla 50 % sleva a sledoval jsem jak si stojí v žebříčku prodeje a tam to kolísalo kolem 58 a 70 místa po celý víkend. Z toho jsem dovozoval že se neprodává dobře. Tak nevím kde je chyba, každopádně hra je perfektní a pokud jsou dobré prodeje pravda tak je to super. Ať žijou nové značky !
    • USER47
      Mám dojem, že v těch žebříčcích se ti ukazuje regionální verze. Často jsou ty údaje zavádějící, protože my hru vidíme třeba na padesátým místě a v USA či UK je třeba na prvním či druhým:).
      • Ha myslím, že jsi na to kápnul. To je tou naší krásnou verzí Dishonored RHCP :D Během slev jsem se taky maličko divil, jaktože je D tak nízko, když na GMG došli keye za pár hodin po akci. Stejná šaškárna s regiony jako třeba Borderlands 2 RU, i když bych si chtěl zahrát s jedním člověkem ze steam flistu, tak nemůžu, protože je národnosti ruské :X
    • Je to jednoduchý - nikdo to nekupuje, protože to už všichni dávno maj
      • Všichni určitě ne:) Vsadím se, že mnoho lidí si jako já počká na nějakou GOTY edici se všemi DLC a posléze si hru užije pěkně na 100%. Dle videí a ohlasů mám z Dishonored radost a moc se těším až si ho zahraju, ale na Steamu mám stále přes 1TB her, které jsem ještě nehrál, takže není kam spěchat:D
    • Ber v úvahu jak dlouho už je na trhu.Sice to není jako Fifa 13,která je v žebříčku stále nahoře,ale s tím se to nedá srovnávat.A navíc ty víš kuloví kolik ta hra studio stálo a kolik čekali že vydělají.Evidentně měla úspěch v prodeji,což mě osobně vůbec nepřekvapuje.Co mi spíš zajímá jak dlouho jim bude trvat udělat pokračování.Sice můžou využít textůr co už mají,ale přesto si myslím že to bude na hodně dlouho ačkoliv bych byl hrozně rád kdyby hra vyšla už v roce 2014.
      • rhaegar
        To máš pravdu... textur by se měli držet ty nemají konkurenci
    • Veskoslav
      Cože? Hlavně, že Dishonored se běham akce, kdy na něj byla 50% sleva vyhoupnul na 2. místo, kdy prodeje stouply o neuvěřitelných 415%;)
      • smejki
        "neuvěřitelných 415%"
        kdes vzal tohle číslo? To má Steam někde nějakou metriku, o které nevím?
        • Veskoslav
          No ve Steam novinkách mi to na mail přišlo:-D Že nějaký rekord či co *1*
          • smejki
            ah so *1*
  • KIMCID
    Super

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit