Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ne Ne ja chci star wars 1313 já Mickey mu utrchnu koule a nacpumutu do křtánu a Lucasarts notak nenehte zastrazit vemte světelny meče a rosekejte je tam pošletemi mickey hlavu
  • Star wars 1313 vyjít musí nebo Mickey Mousovi zadek já nakopnu
  • Není to spíš hledání? :)
  • to bylo jasny ze se stane...diky Lucasarts ted Disney drzi neskutecne cenny licence vcetne ty na STAR WARS a jelikoz disney neumi/nedela AAA hry tak bylo takrka jasny ze to spadne nekomu do klina a disney pak akorad vsecky zkasiruje....

    je to mnohem lepsi system nez aby to bylo jak doted ze v LucasArts sedeli akorad na prdeli a na jejich licence max. padal prach...
  • ringmancz
    š*kání je pro děcka...

    starý český slovo pro uklízení je zakázáno :)
  • Takovou hru bych rád viděl. Proti světu Star Wars je i Skyrim akorát takové pískovišťátko. To by bylo placených DLC s novými planetami.
  • Magister_Peditum
    No, asertivita asi nebude Rikeho silná stránka. *15*
  • to je jak prijit do klubu a rict vyhazovaci "jsi hnusny tlusty vypatlany prase, toto neni osobni utok" *1*
  • Black_Hand
    navic, jak jsem rikal, jsou nektere veci v te kritice, se kteryma tam taky nesouhlasim, takze je mozny, ze to budou ony, protoze jde i o namitky vuci pribehu. rekneme, ze to serezu na opravdove minimum a mluvim fundamentalnich pozorovani jako absence protagonisty, absence charakteru postav, krome ocividnych nalepek, popreni interpretace sily z puvodni serie, absurdni chovani postav za ucelem posunuti deje (tedy proste "idiot plot" - viz wiki), to ze efekty jsou dulezitejsi nez to vsechno ostatni atd. tak s tim jsem rozhodne zajedno. porad je povazuju za extra spatne filmy tazene jen efekty.
  • Tak to se za tenhle výrok omlouvám, zapomněl jsem...
  • Nejde jen o in-universe věci, ale i o jejich poznatcích o ději, vyprávění, a podobně. Ale myslím, že rozborů RLM bylo na internetu už dost na to, abychom to netahali sem :)
  • Black_Hand
    primarne jde o veci dokreslene jinde. oni hodnoti filmy samotne (v kontextu ostatnich filmu), takze komiksy, knihy, hry atd. jsou irelevantni. ty recenze nejsou z pohledu SW nerdu. to by se bavili i o rule of two a dalsich vecech. nejake dalsi chybky tam samozrejme budou, ale nevim o nicem fundamentalnim v hodnoceni samotnych prequelu, nebo ty ano?
  • Ta rádoby recenze od RLM je plná faktografických nesmyslů a jejich vymyšleností, až mě překvapuje, že lidé jí dávají takovou váhu.
  • nekromant33
    když budou práskat jeden film za druhým a svěřovat ho takovejm lidem jako to dělají s E7, tak sem s tím
  • Black_Hand
    ok, nebudu ti tu psat nekolikastrankovou esej, takze dobry zacatek je toto:
    http://redlettermedia.com/plinkett/star-wars/

    mas tam rozebrane vsechny prequely, pomalu scenu po scene, a vysvetleno co je na tom spatne rezisersky, scenaristicky, v cem si to protireci s puvodni trilogii, neguje celou mytologii (a nikoli nezbytne retcon, ale prevraceni myslenek na hlavu) atd. nemuzu rict, ze souhlasim uplne se vsim, ale je to dobry zacatek.

    kamenovat ho nechci, akorat ho povazuju za mizerneho rezisera a katastrofalniho scenaristu, ktery si mysli, ze jde vsechno zachranit grafickymi efekty a vsechno ostatni je podruzne (presny opak toho co rikal, a delal, v dobe nataceni puvodni trilogie). navic ho povazuju za cloveka co ztratil veskerou soudnost pokud jde o vyber kolegu, protoze zapomel ze nebyt jejich konstruktivni kritiky pri nataceni puvodni trilogie, tak by ta trilogie ani nevznikla a nebyla tak dobra. pri nataceni prequelu jenom lizali podrazky - viz dokumenty z nataceni. a kdyz se pak podivas na tvare kompetentnich lidi pri prvnim screeningu a jejich komentare, tak vidis jak jim mrzne vyraz na tvari z toho jak velkou katastrofu vidi. nic na cem se lucas v poslednich 15ti letech podilel nebylo dobrym filmem, od SW, pres indyho vcetne rudych vocasu.

    lucas zasahuje do filmovych del, ktere uz vydal, ktere byly hotove a s kazdym zasahem je kurvi az k absurdnim vysinam. napr. zabil vyvoj hana sola jako postavy (na greeda by nevystrelil prvni). sere kraviny do zaberu, ktery tam nemaji co delat. a uspesne tak pracuje na vymazani puvodnich verzi z historie. a dalo by se pokracovat.

    nicmene rikal jsem, ze nebudu psat esej. tak prestanu tady. vsadim se, ze treba takovy lukas by tu spustil daleko vetsi kobercovy bombardovani, kdy mu lidi co obhajuji lucase nebyli davno jedno a nepovazoval by to za ztratu casu. ten by to jako SW vseznalek rozbebral jeste daleko, daleko lepe.
  • Já se na věci dívám z širšího úhlu pohledu a dokážu si proti záporům postavit klady. Leckdo nadává na Lucase, ale skutečné argumenty proč už nepoužije. Napiš mi prosím některá ta zvěrstva, která za posledních 20 let udělal, kvůli nimž ho chcete ukamenovat. Co vám tak vadí na nové trilogii, že jí nemůžete přijít na jméno? Nebo přesněji, co vám posledních několik let vadí na tom, že Lucas vůbec žije? Vypadá to, že většina lidí by ho po roce 1983 nejraději zastřelila. Sakra vždyť on Star Wars vymyslel. Jakým právem mu upíráte do nich zasahovat podle své vůle? Já s několika jeho kroky také nesouhlasím, ale chápu, proč je udělal. Rozhodně nejsem taková svině, abych v jeho konání viděl jen negativa.
  • Black_Hand
    jo, tam vlastne myslim ze jo. clovek byl cely takovy nejisty, kdyz ho hral. strasne rychle mohla skoncit :).
  • myslim ze prave Manic Mansion melo takova mista
  • Black_Hand
    wow! konecne jsem narazil poprve v zivote na apologetu lucase a jeho moderni tvorby! bohuzel mam dojem, ze ani z poloviny nemas predstavu co vsechno je spatne na lucasovi poslednich rekneme 15ti-20ti let. ty ses ten co zije v koji, co ma steny polepene lucasem a jar jarem binksem. kdykoli vyhlednes malou dirkou ze sve koje tak vidis jen lidi, co ho kritizuji za veci co udelal v tomto obdobi a rikas si, ze jsou na nej proste jenom zli, zavidi mu a jdou s davem, protoze, a staci se jen rozhlednout, v tve koji ty davy jaksi chybi, ze ano...
  • Black_Hand
    to si myslim pletes s adventurama od sierry. nebo si vybavujes nejakou adventuru od lucasarts, ktera v nejaky moment nesla dohrat?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit