Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to bylo to krasne obdobi "nasiracich" adventur, kdy jste mohli udelat chybu co znemoznilaq dohrat hru, ale hra se vam to neobtezovala sdelit :D
  • Normálně jsem zdrženlivý, ale za tohle musím napsat, že jsi xVŮLx. Jestli má někdo právo dělat si v SW co chce, je to právě Lucas a pokud něco nedopadlo podle tvých představ, tak si vymysli vlastní universum. Když nic nedělal, prosili ho, aby udělal další SW. Když je natočil, nadávali mu, že je natočil. Chtěli jsme víc záběrů z klonových válek, nechal udělat dva dobré seriály. A stejně se vždy najde nějaké chytré hovado, které mu to vyčte a myslí si, že by všechno udělalo lépe. Zavři se do bedny s VHS staré trilogie. Ty budeš spokojený a my také. Díky Lucasově neustálé (a fandy vynucené) práci zájem o SW neupadá ani více jak 35 let po jejich vzniku a každý, kdo na George nadává, je jen tupá ovce, která se veze s davem haterů.
  • vždyŤ to podle gameplaye vypadalo na další novej tombraider.. konzolovou "srandu"
  • Black_Hand
    "Místní tlučhuba Petr Poláček" "Toto není osobní útok" dnes mame hezky den, ze? :D
  • Co to k tomu mají co říct znalci a milovníci dlouhonosých vlastníků podkladových aktiv?

    Skvělá odpověď:
    diit.cz/clanek/activision-vydal-dve-star-wars-hry-jako-open-source
    A Dan Vávra to vidí úplně stejně:
    Daniel Vavra ‏@DanielVavra 2hod
    @TheRollyCZ Otázka je, proč LucasArts neudělalo deset let dobrou hru.
    Daniel Vavra ‏@DanielVavra 10h
    Mr. Disney must be turning in his grave like a turbine these days.
    Místní tlučhuba Petr Poláček dvě výše zmíněné hry (Jedi Outcast a Jedi Academy) ve svém 'článku' ani nezmiňuje. Toto není osobní útok, ani forma reklamy, chybí zde informace, tento příspěvek slouží k jejich doplnění.
  • Tu jedinou jsem nehrál, takže nemůžu posoudit *1*
  • A Star Trek: Voyager-Elite force! Pro mne snad zatím nepřekonaná FPS a jedna z mála Star Trek her co stojí za řeč
  • Black_Hand
    Rixo: vidis, me hodnoceni sily z hlediska canonu vubec nezajima :P. ja to bral z hlediska: "koho zajima lucas? kdo vykazuje nejlepsi pochopeni sily s maximalnim zachovanim sebekontroly?"
  • Reaguju na příspěvek nad tímto. Canon jednoznačně říká, že Palpatin je nejmocnejší Sith, co kdy žil, takže nějaká Kreia by naopak bylo pro smích jemu. Stejně tak například Vitiatovi, který je třetí nejmocnější, dle canonu. Osobně bych to viděl na druhé místo, ale co nadělat ... Vader byl prý mocnější než Sith Emperor. Blbost. Možná že je taky na čase ty Lucasovi stanoviska trochu pozměnit, když už jde od válu.
  • no to je ale právě ono... To je jako by si Nestle nechalo dělat čokoládu u Orionu.. nejde tu o to jestli to uměj nebo ne... jde o to když máš nějakou značku.. tak bys to měl umět ty a ne to nechat dělat jiné... Já kdybych vymyslel svět star wars tak chci být ten kdo vyrábí nejlepší star wars produkty.. a ne někdo jiný.. čistě z toho principu že jsem nositel té značky... mluvim tady o určité hrdosti a respektu a snech.. ale asi nebylo snem lidí z LucasArts nést jméno značky na svých bedrech... Má to takovou pachuť toho, že buď LucasArts nebylo založeno s dostatečně pevnou vizí, nebo tam byli neschopní lidé...
  • Raven Software jsem měl vždycky rád. Heretic, Hexen, Soldier of Fortune, Jedi Knight 2, Jedi Academy, Quake 4, Singularity... to je jedna pecka za druhou. Kéž by se zase vrátili na výsluní a nedělali jen DLCčka pro CODko *13*
  • kubi-wan
    A ty mě právě bavily (vyrůstal jsem na plošinovkách). Navíc ta hra měla fakt zvláštní strukturu misí. Napřed prvních pět čistá akce, občas s někym pokecáte, což vám může vynýst nějakej bonus... a najednou šestá mise, která se najednou zvrhne v adventuru! A já to zbožňoval...
    Chápu proč je tahle hra tak podceňovaná, ale mrzí mě to. Ne, kecám, je mi u p*dele, co si o ní myslej ostatní, já ji budu mít dycky za jednu z nejoblíbenějších her z dětství! *5*
  • Jedničku ano, dvojku dělal Obsidian *3*
  • Day of the Tentacle byla nejvíc z old schoolovek a zasloužila by hd grafiku a dabing od Genzra a Suchánka. čest její památce.
  • Co třeba takovej model Skyrimu do světa SW ?? To by nemuselo být tak špatný, kdyby to udělal někdo, kdo by věnoval alespoň čas BETA testům .. *5*
  • Rhulad
    Jedi Knight byla absolutní pecka jak po grafické stránce tak hratelnosti a navíc měli nejlepší soubouje s lightsaberem ze všech sw her + parádní multiplayer... prostě jedna z mých nejoblíbenějších her.
  • Black_Hand
    njn, staci jen kreia, ktera vsechny sithy, co se nedokazou ovladat ve svych zachvatech zurivosti, jsou posedli moci a vyzivaji se v muceni ostatnich k potese svych vlastnich chuti, strci do kapsy. vsadim se, ze cisar z filmu by u ni vzbudil jen lehky posmesek, protoze si neuvedomuje jak neskutecny otrok sily je.
  • reaguji současně i na příspěvek trochu nahoře, už mi na něj nejde reagot..
    ano mělo to být 6. :) no právě že SW je taková napůl pohádka, některý věci jsou tam dost drsný, ale prostě si mohl odpustit idioty jako Jar Jar, Ewoci atd. Naprosto zbytečný.

    A co teprv postavy z období před filmy, sithský války, stará republika, vznik stihu apod. Kam se na to hrabe příběh o Anakonovi :)
  • Black_Hand
    ironii je, ze pokud bych napr. hledal nejzajimavejsi charaktery ze sveta SW tak bych jen v malo pripadech vybral postavu z filmu. vybral bych hlavne kylea katarna, kreiu, maru jade, dartha banea, revana atd. z filmu maximalne hana sola pred sprznenim modernima "vylepsenima" puvodni trilogie. pripadne bych bral i bobu fetta za to, ze mel jako jediny gonady jednat s darthem vaderem, bez toho aby se pred nim krcil (taky mandalorian, tak co od nej cekat ze?), i kdyz ten byl hlavne rozebrany taky mimo filmy.
  • Black_Hand
    ta posledni cislovka v seznamu asi melo byt 6 :). i kdyz ta je porad daleko lepsi nez 1, 2, 3.

    jen je zajimavy, ze v pohadce pro deti se urezavaji ruce, rozrezava vejpul, provadi masova vrazda, rozmackava prudusnice, nechavaji se sezrat lidi (mimozemstane) zviraty, dochazi k muceni a samozrejme nesmime zapomenout na masakr deti odhadem pod 10 let svetelnym mecem. :P

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit