Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak tak
  • Vrook
    Nojono.. LucasArts mi za ty poslední léta taky moc líto neni. Každopádně jestli by to mohlo přinýst rozhoupání některejch titulů, na který se buďto čeká nebo byly zrušený a nebo je ještě ani neoznámili, tak budu rád. Takový pokračování Republic Commanda v současnym grafickym kabátu, to by mohla bejt fakt pecka.
  • To, že George se vzdal podstatného vlivu na další vývoj SW, je naopak velmi pozitivní. Poslední léta stejně nedělal nic jinýho, než že kurvil původní trilogii a vymýšlel Jar Jar Bingse a blbý prequely. Takhle aspoň mají prostor ostatní, bez kterých by SW už dávno neznamenalo to co dnes.
  • Tak mi došlo,že je to letos deset let od Jedi Academy,Raven o sobě dal vzhledem k zrušení studia vědět vypuštěním zdrojového kódu k posledním dvoum Jedi Knightům, , ale mohli by o sobě dát vědět i jinak. *3* BTW. jsem myslel že to studio je mrtvý a netušil,že dělali i na posledním Modern Warfare
  • x_ander
    Proto se už nemůžeš dočkat až dospěješ, co? Ale to uteče ještě hodně vody...
  • Omg, jak muzou jeste lidi doufat v KOTOR 3? News flash: SWTOR je KOTOR 3,4,5,6,7,8,9,10,11 atd.
  • přesně tak, jsem sice skalní fanda SW, ale on Lucas zas takovej borec není, EP IV byla super, EP V je nejlepší díl celý ságy a EP VI už začla být docela blbost, hlavně co se týče Ewoků atd. G. Lucas se asi pomátl, nebo nevím co, ale udělal ze SW naprostou blbost a pohádku pro děti. Když se na ty filmy podívám z pohledu ne-fandy SW, ale obyč člověka, tak je to trapná pohádka. Díky bohu, že to Lucas prodal. Kreslený Clone Wars je taky chujovina největšího kalibru a vše okolo CW spojený.

    Si představte, že by Star Wars bylo natočeno více dospěle, surově, chladně.. to by bylo panečku něco a ne ta pohádka jako episoda 1,2,3,5
  • Roky tajně doufám v další díly Jedi Knight, nechápu, proč se to zařízlo. Doufám, že se toho někdo schopný chytne a dostane/zakoupí licenci. Myslím, že tohle je pořád hodně perspektivní značka *4*
  • Naopak licencování může být výhodou právě pro nás, hráče. Může tak vznikat spousta her najednou, na které dřív nebyly prostředky ani vůle.
  • Black_Hand
    lucas uz davno neni mozek SW. je zaplava lidi co rozumi SW vic a co v tom svete vytvorili daleko lepsi veci, nez na ktere se kdy zmohl on. vzdyt puvodni trilogie by nebyla to co byla, kdyby lucas mel prachy a lidi se ho bali jako neomylne modly, coz byl pripad prequelu, a jak to dopadlo.
  • Lukyz
    No hlavně že poslední (první) tři epizody a přeremastrovaný / upravý edice původních dílů byl nějakej skvělej tah *11* Pro SW je jedině dobře že to Lucas pustil - IMHO
  • KIMCID
    když to vzdal mozek SW nikdy už to nebudou SW
  • Eda.Frtan
    Kdyby tak udělali klasické 2D konverzační rpg. (no troll)

    Ale na druhou stranu mám strach, že by Obsidian nenašel investora, i kdyby ze světa SW dělal cokoli.
  • KIMCID
    nebo taky ne
  • Eda.Frtan
    Jo, ta hra nebyla zase až tak tragická, jak všichni tvrdí... Jen si k ní člověk musel prokousat cestu přes 5 zničených klávesnic kvůli vym*daným jump questům.
  • Vždyť toho využijí, akorát ty hry bude vyrábět někdo jinej. Je přeci normální, že na něco co neumím nebo se mi to nevyplatí si najmu někoho jinýho.
  • Další kterej sundává kalhoty ještě daleko před brodem.
  • spoock
    Prodej licence může být mnohem výhodnější, pro nás. *5*
  • No ja nevim, ja filmy o kazde postave ze SW za win moc nepovazuji. 4 miliardy jsou 4 miliardy a budou je chtit zpatky co nejdriv, takze budou praskat jeden film za druhym a protoze Star Wars, tak na to lidi pujdou, at to bude sebevetsi s*cka...
  • KIMCID
    jsem velký fanda SW ale asi budem muset udělat za tímto universem jednou tlustou čáru.Lucas už ji loni udělal.Teď je to asi už jen na nás.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit