Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • taky je videt jak si daly na konzolove verzi mnohem vic zalezet, komplet novy interface pro ovladani gamepadem vypada mnohem lip nez ten pro PC. Az na zamerovani kouzel a dalších věci se to gamepadem ovlada vyborne.
  • Keyz
    EE se opravdu povedla. Je to extrémně vylepšená hra. Také nejde použít staré pozice. Grafika lepší, příběh doplněn atd. Opravdu to celé překopali a upravili k lepšímu. Ještě počkat na otestovanou CZ. Ne tu kterou tam dali a poté stahovali.

    Bohužel to opět vydali a jsou tam nějaké zjevné bugy, první várku rychle vyřešili a opravují další....To mě mrzí ale alespoň to řeší. Jinde by se na to klidně vykašlali.

    A jak poznamenal Tom: "tahle vylepsena verze ma v sobe vic vylepseni a inovaci oproti puvodni verzi hry, nez assassin creed v celym novym dile" *15*
    • Kazdy software ma v sobe bugy. Dokonce i ten na rizeni balistickych raket. Jake "zjevne" mas zrovinka na mysli? Ve srovnani s ostatni dnesni produkci je tahle hra etalon bezchybnosti.
  • přišlo mi, že divinity nešlo hrát bez návodu, pokud se člověk nechtěl hodiny trápit, co vlastně po něm chtějí. herní mechanismy byly skvělé, ale příběh a řešení některých úkolů byly hrozné. dám tomu ještě šanci, ale předpokládám, že enha verze zrovna tyto věci nespraví
    • To víte, tady Vás nevodí za ručičku jako v každé jiné hře a je to dobře, jsem za to rád, člověk musí alespoň používat mozek a je fakt, že proto se hodně lidí rozčiluje, mají ho už vymytý CODy a pod. hry
      • v té hře se nejde ztratit, ono spíše motivace hry je špatná, jelikož příběh, atraktivita prostředí vše je na nízké úrovni...
        • pickard double facepalm
  • Chidlink
    To je snad první recenze s kterou tady souhlasím *1*
  • A ta verze co vysla asi před rokem byla taky na 9/10? Protože pak nechapu co vylepsovali. Nebo to tenkrat na 9/10 nebylo, recenzent byl bambula a nepoznal to? A ti hraci co hrali puvodni verzi hrali něco co tak uplne nebylo doopravdy a doopravdy to je az ted? No uvidíme třeba udelaji ještě treti verzi která bude zcela jiste stat za opětovnou recenzi :)
    • jakubc
      Pozoruju to tady už delší dobu, ale doufám, že nejseš ten samej Flash, se kterým se dá rozumně bavit o vesmírných simulátorech? Pleteš jabka s hruškama...
      • To je cilena provokace, proste mi jen leze na nervy ze dneska dokoncit nejakou hru tak aby byla skutecne hotova znamena milion patchu a ruznych verzi. Pro me za me kdyby ted original Sin vydali poprvé vůbec by mi to nevadilo. V mojich ocich si akorát urizli ostudu ze neumeji hru udelat poradne. A to mam lariany hodne rad.
        • Chidlink
          No jo s těma patchema souhlasím, ale zase larian omlouvá že oni neměli na první hru takový rozpočet a to že tohle vydali na pc pro původní majitele hry zdarma je dělá lepšími. Klidně tam mohli dát cenovku 20 euro a nikdo by jim nic nemohl říct.
          • ne, oni tam dali cenovku 40 euro:)
            • Tak je to samé i se Zaklínačem (1,2 a určitě bude i 3) a nikdo si nestěžoval, ta původní verze byla dokončená, ale některé veci chtěli přepracovat, protože s tím nebyli úplně spokojení (za mě je to spíš plus, že se starají o hru a vzhledem k tomu, že ji máš zadarmo, tak bych to neřešil vůbec). Ber to jako bys hrál hru a dostaneš zadarmo datadisk nebo dlc.
        • tak ona původní verze dokončená byla. alespoň za ty prachy, které měli k dispozici. všechno jde udělat lépe, to je jasné. ale když nemáš prostředky...
    • facedesk
    • to víš puvodne to vyšlo jen na pc a bylo to jen takova testovaci verze, plna vyšla až na konzole *3* pc peasanti hru zaplatili a otestovali aby pak privilegovani majitele ps4 a xbox1 mohli v klidu hrát *5*
      • a prodeje z konzolí zaplatí dvojku. Ať si konzoláci taky užijou. Taktických turn-based RPG jim tam moc nevychází, mají tam jen samé arpg typu bloodborne
    • vezmi to asi takhle - tahle vylepsena verze ma v sobe vic vylepseni a inovaci oproti puvodni verzi hry, nez assassin creed v celym novym dile
    • verze kterou jsem hrál já cca před rokem a půl byla tak 7-8/10, nebyla to uplně špatná hra, ale nic dechberoucího, zvlášť ke konci už to působilo hrozně natahovaně
  • ta nova maximalni obtiznost je docela prisna, v krame me zajimaj zatim jenom ressurect scrolly *5*
    • Tak to jsme asi každý hráli jinou hru. Tuhle novou maximální "obtížnost" jsem bez problémů prošel včera celou za pár hodin bez potřeby jediného ressurect spellu nebo scrollu. Občas mi přijde, že sem vážně chodí jen totální casual hráči...
      • a rano ses probudil a machal rukou v nocniku..
        • Jak tohle proboha souvisí s tím, co jsem řekl? Nebo s Divinity? Já si tu skutečně přijdu jako Alenka v říši divů...
          • To se tak říká lidem co kecaj...jako ze se jim to zdalo:)
    • jo a hlavne, prestoze si to uz moc nepamatuju, tak jsou diky ni v bitkach navic nepratele a dost necekany... jednou ve takovy nevinny bitce s kostlivcema najednou bum, do zad mi pribehli dva bomberi a skoro mi sejmuli celou partu nebo u vstupu do jeskyne s tim mechem (ten vypada ted dost jinak), je navic kolik, co se umi premistovat, kdykoliv na nej zautocite, a jeste vam teleportuje i panacky, coz je docela vtipny, kdyz vam vzadu zasityho kouzelnika vytahne a postavi ho na hori zem obklopenou kyselinou a stadem rozzurenych divokych zombie prasat *5*
  • jsou tam pořád ty skřeti v pevnosti na konci času? Pokud jo, tak do toho nejdu.
    • Tentokrat tam jsou vily zubnicky. V poklidu se do toho pust.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit