Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • si praktikujuci buddhista ? ak nie tak poznas naozaj iba rozpravky a v tom pripade naozaj nevies o com pises
  • Proc myslis, ze o tom nemam poneti? Ja tu pohadku o Buddhovi znam docela dobre :)
  • hrablo ? naco sa vobec zapajas do diskusie o ktorej nemas ani najmensie ponatie ?
  • Nie je to to iste, pretoze stastne ci nestastne nie su tie veci ktore vlastnis alebo nevlastnis. Co potom ludia co su nestastny preto ze nic nemaju ? Nema to nic spolocne s vecami. Ani Buddhov quest nemal nic spolocne s jeho bohatstvom.
  • Kdybych vlastnil miliony, tak penize bych neposilal na charitu, ale do steamu :D
  • Protoze mu hrablo (dnes se tomu rika psychicka porucha). Ja bych v tom palaci zustal :)
  • Pardon, on spíš učil, než kazál.
  • Aha, a není to tak, že když nejsi připuatný k tomu, co vlastníš, tak ani nemáš potřebu to vlastnit? Ono jaksi vlastnit něco = být k tomu připoutaný. Tak si říkám, proč Buddha nezůstal dřepět doma v paláci mezi svou sbírkou DVDček a nekázal z obýváku *7*
  • Buddha? To bych spis tipoval na naky blaznivyho komunistu ;)
  • MarekTV
    Safra, a čím si pak budu zdobit poličku, kupónama s kódem na aktivaci hry? Nene, krabičky tu ještě s námi chvilku budou :)
  • Buddha nikdy nehovoril ze nemas nic vlastnit, on hovoril o tom ze nemas byt priputany k tomu co vlastnis.
  • kubikrafikzamik
    Jenom to né, ja chci mít z té hry radost a vědet že si ji kdokoliv mužu vytáhnout z poličky oprášit a zase pohladit :D:D:D
  • Jak by řek Buddha: odnauč vlastnit a budeš spokojenej *5*
  • To nejsem já, ale nějakej kre_én *7*
  • bez sance, clovek potrebuje vec vlastnit, a ten pocit pri digitalnych kopiach proste chyba
  • Přesně tak: nekoupil jsem nic většího, než co doopravdy potřebuju. Rodinu nemám, studuju vysokou školu, pracuju a bydlím v podnájmu. Za posledních pár let jsem se stěhoval opravdu hodněkrát a za tu dobu jsem se naučil, co doopravdy potřebuju a jestli se mi vyplatí s tím pak tahat. Do nábytku a bílí techniky jsem nikdy neinvestoval a dokud nemám rodinu, tak ani nebudu. To jediný, s čím jsem ochoten se tahat, jsou knížky. DVDčka s hrama, to je pro mě maximální zbytečnost.
  • Jo, jenže u CD s hudbou je hudba umístěna na nosiči, v případě digitální distribuce může dojít (a i v tuto chvíli mnohdy dochází) že v krabičce na CD dostanete akorát kód nebo něco takového. I u starého Orange Boxu bylo to DVD v podstatě na nic...

    Digitální distribuce hudby neeliminuje "starý způsob", digitální distribuce software mnohdy ano.
  • Jak jsem psal dole, prostě DVDčka jsou nanic nejlepší je origin a steam.
  • Jo, protože se každý stěhujeme co týden nebo dva.. Doufám, že jsi podle svého argumentu nekoupil nic většího, než potřebuješ.. Gauč, Velkou televizi, Myčku.. to všechno je moc velké a zbytečné při stěhování, když ti stačí něco mnohem menšího, abys to s sebou nemusel všechno TAHAT.. Argument jak prase tohle.. *12*
  • Jestli budou vydávat podařené speciální edice her,tak krabice určitě zůstanou.Je to prostě kus umění když se to dobře udělá a sběratelský kousek.
    Dnes tam sice dávají samé hovadiny(postavičky extra bonusy do hry...) tak to nemá cenu ani sbírat.Kdyby ta krabice byla skvěle výtvarně provedena a pomalována+ nějaké bonusy ve formě písemného neformálního deníku z tvorby hry,podepsané artwork tak by to bylo super.Prostě informace navíc o hře které mají hodnotu.
    Stačí si vzpomenou na vinylové a jejich obaly.Byli v té době krásně pomalované a měli zajímavé bonusy které mají dnes cenu.Kdyby tam byl nějaká panák made in china tak by to bylo dnes na vyhození.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit