Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím, v jakém* 900 Kč*
  • Nevím v jakém kraji žiješ, ale na Steamu mi například CoD:MW3 za 60 Eur nepříjde o moc levnejší než za 900 třeba na Xzone....
  • Zajímavé je, že na PSN jsou hry dražší než v českém kamenném obchodě. A při porovnání cen s e-shopy v UK musí blednout závistí. Navíc není nad pohodlí kdy prostě vložíš disk do mechaniky a hraješ, ne že jak trotl budeš x hodin stahovat hru (navíc pomalost stahování není dán mojí linkou). Disk taky není bezedný, takže když se budeš chtít vrátit ke starší hře, pojedeš stahovací kolečko znovu :(

    Není na to držet v ruce placku, nejlépe v nějaké sběratelské edici se spoustou zbytečností okolo :)
  • Ellendway
    Opravdu odvážné tvrzení od člověka, který nejspíše v životě neviděl sběratelskou edici. Sběratelské edice jen tak nezmizí... přeci jen to je takový ten symbol.

    A upřímně... před desíti lety se něco podobného tvrdilo o CDčkách s muzikou. Proč tedy stále střední Evropa používá takové věci? :)
  • Ano, nevíš :-). Jen dodám, že Wii Shop Channel už taky dávno běhá. Co tam je a není ke stažení je jen marketingové rozhodnutí, nikoliv technické.
  • No, jde spis o to ze i kdyz jsou lidi co si ty hry koujej, tak jich ubejva a az jich hude malo na to aby se kameny shopy udrzely, bude konec, i kdyz naky lidi o ne zajem mit budou vzdy, myslim ze za cas se hry v krabici budou prodavat jen ve velkoobchodech, ale samostatne obchody z hrama moc dlouho neprezijou, ani neni uz moc podnikatelu co by do toho sla
  • Kori
    Asi úplně nezmizí, stejně tak jako i dnes můžeme koupit třeba LP ať už z jakéhokoliv důvodu. Ale věřím, že mainstreamově se bude nakupovat pouze na digitálu a to hlavně z pohodlnosti. Já sám jsem krabicu už dlouho neviděl, ikdyž je fakt že držet hru v ruce je příjemnější. Ale po tejdnu už spíš jen řeším, kam ji dát =)...
  • Osobne uz ani nevim jak CD vypada :-d mam dva mesice novej pocitac a jeste jsem nezapojil romku, zatim nebylo treba, hry mam na steamu a originu, programy postahovane, windows se bootoval z usb
  • Hraju na PS3 a kolik ma takova hra GB? Ja nevim treba 20GB? A nektere asi jeste vic? Je docela rozdil, kdyz si chci hru zahrat po delsi dobe a jednoduse vlozit disk, nez stahovat treba tech 20GB z netu.
  • Nevím, snažím se na věcech spíš nelpět, než lpět. Navíc smysl DVDčka vidím pouze v tom, že nese hru. Je-li možnost si hru donést jinak, ekonomičtěji a ekologičtěji, nemám s tím problém.
  • to co som pisal, bola ironia
  • Na Steamu odpadla fyzicka distribuce uz davno, a o kolik tam jsou hry levnejsi nez u nas na krame? (nehlede na slevovy akce).
  • tj, hry by mali byt lacnejsie, ked odpadne fyzicka distribucia, to tym chcel pan analytik povedat? ;)
  • Nikdy bych si nekoupil digitální hru. neni nad to mít doma krabičku a bonusy limitovaných edicí. Mam takhle krásně vystaveny Mass Effecty, Oblivion, Skyrim, Red Dead redemption, Falbe atd... Digitální prodej neni nic pro mě.
  • Miki Pachter biodron Hoshi. *16*
  • tusil sem ze Xbox ma cosi pro indie hry, ale o PS3 ani nevim :)
  • navic ne kazdej prez net kupuje :) , holt kdo vi jak to bude :)
  • Stehoval. Vyhazel jsem papirove krabice od starych PC her (ty byly opravdu k nicemu - ty obrovske) a nechal media a manualy a spolecne s krabickami konzolovych her jsem to hodil do par krabic. No problem.
  • A co tě opravňuje k tomu tvrdit, že to tvrzení je přehnané? Jsi snad analytik?
  • Pokud vim, tak Sony i Microsoft u svych konzoli zavedli digitalni distribuci uz davno. Prodavaji pres svou sluzbu jak mensi hry, tak ty velke, co se objevuji na krame. Dulezite ale je, ze je to takovy doplnek a fyzicky prodej je ten hlavni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit