Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • iSpirit

    nikdo neudělal více Kotoulů než Geralt v Zaklínači 2 a 3.

  • iSpirit

    ne, nenudí. Proč? Pořád je to o dost méně trapná než fanboys hypu tého divné kultury.

  • tak jako rad opakuje kotouly az do zblbnuti, opakuje i tohle, typickej pripad ocd

  • Lima

    Nenudí tě už tenhle anti-CDP trolling? Je to fakt trapný a trapný jseš i ty sám.

  • iSpirit

    Nemyslím, že CDP má kvalitu, aby udělal hru jako jako Deus Ex- HR. To by byl malý zázrak.

  • Carnage666

    Já se bojím že ač to bude vizuálně pěkný (na PC, nevím jak moc osekaně to bude vypadat na konzolích) tak lidi budou od hry očekávat něco co vlastně není. Osobně nevěřím že to bude zas takovej open world za jakej se to prezentuje. Létat v autech volně člověk nemůže takže počítám že jetpackem na mrakodrap taky nevyletíme. Takže mapa asi velká bude ale svoboda zas tolik ne. Samozřejmě těžko teď soudit ale když si vzpomenu jak lidi prsakli že to není third person tak jsem vážně zvědavej jak moc budou někteří lidi zklamaný co dalšího tam nebude nebo bude.

  • ta hra bude zklamání. né že bude špatná, ale pro ta přehnaná očekávání.

  • iSpirit

    tak já si nepamatuji, že by CDP měli někdy promakaný gameplay. Mě snad nejvíce bavila ta divoká klikačka myši v jedničce, pak ten gameplay šel do kopru úplně. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit