Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ihned jsem musel tento čtivý kus zavřít v jisté pasáži. boha jeho spoilovat něco z panní jezera když jsem zatím u křestu ohněm není přípustno, ale jinak fakt pěkné počtení sakra. takže radšej knihu :)
    • Nejhorší spoilery jsou v posledním Fight Clubu. Tam přečtou dopis nějakýho čtenáře, kterej vyspoiluje konec ságy a ptá se redakce, co si o tom myslí. Redaktoři jsou tak znudění a otupělí, že přečtení nikdo nezabrání.
      • Amylee.Anderson
        Šmarja, jak dlouho je ta kniha venku? 16 let?
        • Dávejme příště pozor, abychom mu nevyzradili konec Casablancy *3*.
          • Ale zase by to mohl být začátek... *6* pardon.

            Casablanca. Nejpřechválenější film od ... Gone with the Wind?
        • nightborne
          Neasi, to je jak kdyby někdo naplakal jezero protože mu ve videu řekli, že Frodo odjede do Valinoru.
          • Kam že to Frodo odjel? *8*

            Já myslel že umřel a to na konci bylo nebe. *11*

            Tak dík no *16*
            • Víceméně.
    • milos.bohonek
      Tak to čti rychle, protože hned zkraje ti Zaklínač 3 vyzradí jeden z největších zvratů z Paní jezera. :)
      • Magister_Peditum
        Tak spoileroval už první i druhý díl. *3*
  • Pls nevíte někdo, kde je problém. Chci nainstalovat W3 přes GOG a pořád mi to hlásí ,,Installation failed: Out of disk space,, přičemž mám volné 101 GB, tam kde zadávám cestu (disk G) pro GOG klienta :( díky, kdo má s GOG zkušenost. Už jsem napsal na podporu, ale kdo ví, kdy odpoví, už jsem myslel, že to začnu stahovat.
    • skontoluj si C-cko, mozno mas malo miesta tam. software potrebuju miesto aj tam
      • Na C: jsem měl ,,jen,, 17 GB volného, ale už mi napsali ze Supportu, že se omlouvají, že defaultně se to, aniž by se Vám to zeptalo nebo dalo volbu instaluje na C:, že to brzy opraví. Nejlepší je, že jsem šel spát v 1 hod se stáhnutýma 15 GB, dát jsem přerušit a dnes ráno chci pokračovat a ono to začíná od nuly, mě snad je*ne tohle. Ten GOG je nějaký nedoladěný *13*
      • Jestli má málo místa na systémovém disku, může a pravděpodobně bude mít problém s výkonem hry. Systémový disk by obecně neměl příliš zaplněný.
        • Hocaky disk by nemal byt zapratany, pretoze je potom pomaly. Odporuca sa aspon tretina miesta volneho. Staci si pozret benchmarky diskov, tak je krasne vidiet ako sa to ku koncu kapacity spomaluje. A SSDcka sice maju rychlost konstantnu, ale ak je tiez disk zapratany, nefunguje spravne TRIM a tym sa znizuje zivotnost.
    • Tak vyřešeno, možná se to někomu bude hodit, kdo nemá zkušenosti s GOG, jako já. Původní cesta instalace byla na C:, kde mi to vzápětí napsalo hlášku výše, tudíž jsem nemohl pokračovat. Pak jsem v Settings GOGu změnil cestu na tvrdo na disk G:, restartoval jsem klienta, ale nepomohlo to. Musel jsem z toho disku unnistalovat v GOG tu původní cestu na C: (kde se to ani neinstalovalo kvůli nedostatku místa), aby poté klient mohl akceptovat cestu novou na G:, kterou jsem na tvrdo v settings nastavil. mno :)
    • Myslíš Gog Galaxy? Já stáhnul standardní instalátor a hru nainstaloval v pohodě na disk s cca 80GB volného místa. Instaloval jsem ale z jiného disku a systém mám zase na jiném disku. *1* Taková diskotéka.
  • No s tou otevřeností světa to jinak nešlo. Ono to prostě z Novigradu na Skellidge je sakra daleko a takový svět si zatím žádná hra nemůže dovolit. Možná kdyby hra vyšla za 10 možná 15 let.
  • Ten "ul" to je co za pííču a proč mele taková hovínka o topinkovači pořád ?
    • Protoze polaci nikdy z konzoli nikdy nedali a kord s playstation.Lezou do zadku mrkvosoftu,a jsou jen zvikli diktovat pozadavky na svoji hru,a jsou zaskoceny,kdyz nekdo klade pozadavky na ne,a ze plno lidi jim kasle si kupovat pc za 36 litru za jejich hru.A ze nemuzou venovat presidentoj USA zaklinace3 v ty podobe,jako u zaklinace 2 na xbox360.Asi tak. *3*
      • Kurna ten hokej me nastval!I ve slove zvykat udelam hrubku!3;0bozeee.Konzolovou verzi si ohodnotim sam.Ponevadz take zalezi na rychlosti zobrazovace atd.Kamos ma samsunga,a ten vobraz je divne pomalej a rozmazava se.I Menu je takovi pomalejsi a dela duchy.Moje 50kdl805b je uplne nekde jinde.Doporucuji i pc ckarum.Na hry a odezvu best of.
    • on obvykle jeste pritlaci, chvili pockej, to se pocuras smichy *1*
      • hahaaa, uz zase jede tu svoji, ja to rikal *1* *1* *1*
  • alien5
    Nejake zakladni info https://www.youtube.com/watch?v=aeNbnFsb5bI
  • Tak to je síla dámy a pánové. Že redakce games.cz maže příspěvky, které se jim nelíbí, podotýkám pravdivé příspěvky kde nejsou vyzobrazeni kladně, to už si tu asi dost lidí všimlo, ale aby si klikali pluska, to jsem ještě neviděl. Příspěvek Bohoňka -2, refresh po chvilce a +9 :D masakr
    • nightborne
      Ehm, a že Miloš má úplně normální tiscali účet, tedy bez práv editace diskuze a velice pravděpodobně jako externista ani nemůže něco v diskuzích mazat, to sis ráčil všimnout?
  • Keyz
    No uvidíme podle dalších recenzí. Zatím z toho co je venku to vypadá různě.

    Downgrane proběhl o tom snad není pohyb. Ostatní věci se uvidí. I když z toho co je venku to je také nejasné. Viz ty boje. Někde se píše lehké atd...
    • Já o tom pochybuji!!!!
    • Totéž může někomu přijít lehké a někomu těžké, ne?

      Mne by by spíš zajímala optimalizace pro klávesnici a myš (gamepad jsem si koupil a následně zhnusen odložil do skříně, je to ten xboxový) a jak je ta hra napsaná. Všechno ostatní je v tomhle případě obávám se podružné.
  • Hnisavec
    parádička CDprojekt to odkladom downgradol na úroveň konzolí, takže ich podporím. Všetci i tí s PC za 2000 ojri dostanú takmer totožný produkt a presne tak to má u AAA primárne konzolových hier byť *3* *14*

    kým to bolo len na PC tak to bolo otrasné...debilná kamera, príšerný súbojový systém, menu pre mravcov, koridor
    • no vidiš, někdo má PC za 2000e a někdo konzolu + TV za 2000e :-D
    • A tys to videl na pc za 36klacku?Myslim komplet pc,ne jen pixlu.A koukal si na doporuceny pozadavky?Ja jako konzolista ano,processor za 10tis a grafika skoro taky.Tak to asi podle toho bude vypadat.Pokud na to mas stroj,tak podle toho to bude vypadat.
    • Kriste, co je to za člověka? https://www.youtube.com/watch?v=aqA0jPJhBGg
  • Taková hezká polská omalovánka. Velice spatná hra. Ale jó nêco pro dêcka.
  • Já zkusil demo Zaklínače jedničky a odinstaloval jsem to, jakmile jsem přišel na to, že nemůžu chodit, ale jenom běhat. Ve Skyrim jsem převážně chodil a vychutnával si tu atmosféru
    • corfer
      Chodit můžeš... Člověk, kterej opravdu o tu hru stojí, by zjistil, že existuje mod.:)
    • Já sem si jednou pořídil přítelkyni, ale odstranil sem jí když sem zjistil že nemůžu mít 24 hodin denně erekci.

      Tak nějak to pro mě celý ztratilo smysl. *11*
    • uplně přesně, mluvíš mi z duše kámoši!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit