Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paani fakt nudna hra..
  • hmm, takže otevrený svet se nekoná , škoda. jinak s chvalením questu bych byl opatrnej, to že vedlejší quest je samostatní minipríbeh neznamena že je kvalitní, pokud neumožnuje víc zpusobu jak jej vyrešit, pomoci skillu postavy (napr. rečnictví, boj, plížení atd)
    • frag.ment
      To bys pak na takovou hru čekal např. 20 let, než ji vydají.
  • Jo hold pc firma,ktera se uci delat s konzolema,a pak to svadej na vykon konzoli,sotva umeli s xbox 360 a zaklinac 2 docela rozjeli,na ps3 si ani neskrtli.Hold pc firma.Mam obednano,ale snzili se,tak palec na horu.Sice ps4 nema tolik vykonu,aby to rozjela na 4k,ale na stejnou grafiku ve full hd jako ma pc ma vykonu dost.Uncharted4 jede sice v30fps,ale ma 8vrstev poligonu,na ps3 to byli 2 a jeste v 720p.Na takovou postavu s tolika poligony co ma un4 si jeste pockame.
    • "Sice ps4 nema tolik vykonu,aby to rozjela na 4k,ale na stejnou grafiku ve full hd jako ma pc ma vykonu dost." Tak dneska to asi zabalim, udelal jsem takovej facepam ze mam asi otres mozku.
      • Ukaze cas,a jine firmy,jestli ps4 umi,nebo neumi.Ale palec na horu,ze to je prvotina polaku na playstation.Jinak kdo zvani,ze na doporuceny pozadavky novej komp
        stoji 20tacu tak lze,kdo chce koupit uplne nove pc,tak z obstaroznim monitorem za 4500,a klavesnice za 750 a mys za 550 cca36000kc komplet.
        • Ty máš dost *8*
      • l*
    • frag.ment
      Ty jsi byl na hokeji a trefil tě puk do hlavy, ne? Ale co si vzpomínám, tak už to máš dlouho, zřejmě nějaký úraz z mládi a nebo jsou tvoji rodiče sourozenci..
      • No a ne?4A games,Cd red,to jsou pc firmy ktery umej jen na pc,z konzolema nemaj nic spolecnyho,a nikdy nezvladnou to rockstar.Nebyt podoba xbox 360 s pc tak by nezvladli zaklinace ani na xbox,asi tak babulo.
  • Tak jsem si to precetl,kdyz pc ckar obdivoval grafiku s konzoli,tak to asi strasny nebude.Pc ckari asi budou v nebi,akorad me stve,ze neudali na pc zadnou ochranu,to zas konzolizti vse zaplati nebo co?Na to cd red bacha!Aby konzolisti jednou rok nepockali,a vy neskrachovali.Jen aby se ukazalo kdo vlastne ten vyvoj plati! *16*
    • Kdo ten vývoj platí? PC hráči, kteří nakupují na Gogu, počítám pár investorů, PC hráči, kteří kupovali W1 a W2. CDProjekt DRM nepoužívá.
      • Jo 40,co jste si to koupili jste zaplatili vyvojarske nastroje a licence na jedno pc,a dalsich 40 jste zaplatili pc jednomu vyvojari.
        • A dalsich 40 jste zaplatili provoz toho pc elektrinu atd za celou dobu vyvoje.
          • A dalsich 40lidi jste zaplatili mesicni vydelek jednomu vyvojari,mozna vic.
            • MickeyMutant
              To byly dneska pecky na tom hokeji, co? Jak to lítalo i mezi diváky, tak to některejm dosvištělo až do úlu.
      • No to sice ano,ale vyvojaru pribylo,a naroky pc hracu take,a pro kazdeho clena tymu vpodstate koupit pc za tolik tisic neni zadna sranda kamo.Si vem maj 300 clenu a pro kazdeho pc s doporucenymi pozadavky,a tim to nekonci,tim to teprv zacina.To neni EA.
  • Kam to speju,zacinam kupovat pc sracku,poprvi vzivote kupuju multiplatformovku,a jeste rpg,ktery jsem vpodstate po gta5 nechtel nikdy videt.A tenhle typ her uplne nesnasim.Zas budu litat po obrovskym svete z toho 20hodin projezdim na koni,4hodiny prokecam,a zbytek akcni pasaze.Doufam ze ne *13*
    • Ule ty jsi fakt hov4do typicky priklad prumerneho konzolisty kam se na tebe hrabe hnisavka
  • Paulcz
    jak v tom videu vyjede zelená Xbox bublina s achievementem.. to nikomu při hraní nevadí ?
    • Xbounaři jsou rádi že to vůbec rozjedou, takže ne.
      • Navíc to rádí koupí za 1599 Kč (a to je pouze předobjednávka bez bonusů na ofic xbox webu pro ČR.) *15*
        GOG verze předobjednávky 1000 Kč + Soundtack, komix a další věci...(také ofic web)

        To je sranda.
        • Asharak
          Já nevím, podle mě by mělo nové COD stát 200,- a Zaklínač nebo GTA 2000,-
  • Tak hlavně , že se nekoná fopá z Two Worlds , kde jste sice byli v rozletu také limitováni svým levelem ale jen co jste přeutíkali ke koni , tak jste celý svět mohli propelášit křížem krážem , protože na vás všichni nepřátelé byli pomalí ) *3* . Samozřejmě pak hra ztrácela , protože příběh nepokračoval (questy se neplnily) ale ta armáda co vás sveřepě pronásledovala to byl pohled pro bohy ;)
  • Hnisavec
    Two Worlds 2 bolo podla mna lepšie RPG ako Witcher a vyzerá i na dnešnú dobu nadčasovo...škoda že PCčkári neocenili dostatočne taký klenot i poriadnymi predajmi
    • TW2 je mature hra kde slovo mature znamená spíš vážnost a vyspelost, nemáš tam nadra a nadržaneho kance jako hlavní postavu no a chybí tomu slavne zaklinačovo lore (tedy spíš fantasy pro nedospele nerdy)
    • Veskoslav
      Musíš mít hodně silný mindrák z pc scény, co? Tupce jako ty nevyplivlo peklo, to muselo být něco mnohem horšího.
  • Veskoslav
    Jenom škoda, že redakce sáhla po nejméně rozšířené a nejslabší platformě, na kterou Zaklínač vychází. Raději bych uvítal pc, kde se otestuje nejenom grafika, ale i různé herní periferie jako K+M, PS ovladač a Xbox ovladač. Můžete vyzkoušet maximální, minimální nastavení hry atd. Xko je nejslabší, podle dostupných informací nejvíce osekané a navíc těch 6 uživatelů v ČR to taky nevytrhne.
    • Stačí čítať celý text alebo iné info v predchádzajúcich článkoch. PC verziu ešte nemá vôbec nikto, CD projekt ju odmietol dať pred oficiálnym predajom, aj zahraničné recenzie čo vyšli 12. boli všetko len z PS4 verzie. Takže máš dve možnosti, začať to hrať skôr na konzoli a potom tam pridať veci z PC verzie, alebo čakať až do dňa vydania a začať to hrať až vtedy, čo ti spôsobí že recenzie vyjde vážne dosť neskoro pri takejto obrovskej hre.
    • Hnisavec
      najslabšia platforma je podla mna tvoje obstarožné lacné PC, ktoré si si kúpil z brigády
      • Veskoslav
        Ano hlupáčku. Jasně, Xbox s výkonem mobilního Jaguaru mi to zcela jistě "natře". Raději jdi vymýšlet další úderná hesla, která ti taky nejdou.
        • Hnisavec
          dôležitá je i kvalita výstupu....kým PC je nutnosť a má ho každý, konzola je luxus ktorý si v Čr a Sr väčšinou normálne zarábajúci človek, ktorý má i slušnú telku a nie TFT monitor 13 palcov za 49 eur z Tesca ako ty
          • Vis vubec ty sasku ze bez PC bys ani nemohl nic hrat na te super duper mega cool next gen krabici?A co najednou ten obrat z indie hrama??nedavno si psal za takove hovadiny na konzoli nevychazeji *1*
          • navíc ma jesšte vlastní bydleni aby ho maminka nevyhanela od telky. copak ja se na next gen tešil jak malej a chtel jsem si udelat radost koupí, ale skrátka ty hry na to nejsou... (nejakych 30 fps mam uprdele)
            • co tam takoveho mate, sporty a auta nehraju, bloodborne jde mimo mne, killzone bych si možna dal ale to je jen jedna hra. to už bych kdyžtak koupil ps3
            • nightborne
              Heh, vidíš to, a já bych si třeba konzoli aj pořídil, abych měl jistotu, že mi neuteče žádná - třeba exkluzivní - pecka... akorát žiju sám a mám sotva na nájem, cigára a jídlo, tak holt není na televizi *1*
            • Hnisavec
              omg Vesko aspon sa lepšie zamaskuj...a btw, že nie sú hry na nextgen je najvacsi PC blábol...sú tam samozrejme všetky velké a najlepšie indie hry čo sú i na PC + ešte k tomu čisto exkluzivity + knižnica z PS3,PS2, porty Vita hier, atď....
          • Veskoslav
            Už mě nudíš. *6*
  • Lukyz
    Jdete někdo na půlnoční prodej do Xzone? *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit