Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Včera jsem tomu dal dvacku v kuse a jsem nadšenej. Záměrně jsem doposud ignoroval všechna prohlášení a videa k W3 a jsem rád. Sliby jsem ignoroval a počkal si na hotovou hru a jsem nadšen. Zatím jediné, co bych vytkl je určitá nelogičnost a repetitivnost u dezertérů ve hře. Když to srovnám s první verzí Skyrimu, který ani nešel pro množství bugů dohrát v hlavní linii, tak za mě se s W3 nemůže srovnat a chyby, alespoň za sebe, musím řiťopišsky hledat. Občas nějaká dorazí (ve vzduchu visicí plaňka, apod.), ale nic, co by mě odrazovalo nebo rušilo při hraní.
    • Je ti jasný, že slovo "hnidopich" je odvozeno od hnid, neboli zárodků vší, nikoliv prdelee?
  • Je třeba vyzdvihnout výbornou optimalizaci. Moje GPU a CPU dosahuje pouze minimálních požadavků ale hraju na medium až high při cca 45 fps. Odehráno cca 5 hodin a není co vytknout, možná jen trochu zběsilý běh Geralta - ve stísněných prostorech se může špatně ovládat.
    • Mne stacilo vypnut Hairworks a znizit dohlad travy na high, frci krasne 50-60FPS
  • Tak Skyrim se musím zastat. Všude tu padá, že level scaling (potvory jsou silnější podle tvého levelu) titulu neprospělo. Já Skyrim hrál hodně dlouho. A můžu říci, že level scaling tam možná byl, ale vůbec ne znatelný, že by vadil. Vždyť na začátku třeba člověk vlka zabil až 5 údery, později 2. Na Obra na začátku bylo potřeba na 30 zásahů šípem, ale po zlepšení lukostřelby třeba 10. Takže jaký level scaling? Plno příšer mělo stejnou sílu, a já je zdolával prostě snadněji jak jsem získával zkušenosti... Přišlo mi že těžší nepřátelé přišli na řadu tak nějak akorát dle pozdějších úkolů anebo daleko od počátečních měst a vesnic, že když se tam člověk dostal už měl nějaké zkušenosti. Prostě LEVEL SCALING ve Skyrimu mi ani nepřišlo že tam je.
    • Ehm lol ... ve skyrimu si moh od zacatku jit kamkoli, a s lowlv postavou si proste nic silnejsiho nepotkal. Jop, oproti Oblivionu to trochu zamaskovali, tam to bylo uber ... vykidlil si dung, dostal zbroj, vyspal se, zvednul se lv, a ve stejny chodil kazdej zebrak.

      Ve skyrimu prozmenu vybijes dung, pokud si nenacheatujes neomezenou nosnost, tak se sice probehnes parkrat tam a zpet (a stejne vpohode uneses trebas 10 bitevnich kladiv .. lol) a vsechno to prodas = prachy jsou zcela knicemu, protoze po hodine hrani jich mas tolik, ze nevis co snima.
    • nightborne
      Jasně, on ve Skyrimu nebyl až tak do očí bijící, ale pořád mohlo dojít na situaci, kdys třeba přehlíd nějakej dungeon někde okolo začátku, vrátil se do něj už jako větrem ošlehanej drakobijec, a měl v něm zástup draugřích světoničitelských megagenerálů (co já vím), což v díře ve skále někde za Riftenem působí prostě komicky =).
      • V Divine Divinity byl pod první vesnicí, pod domečkem, kde jsi začínal pětipatrovej megadungeon na 10 hodin s nemtrvým faraónem, skřetama a bonusovým patrem s ultra-tuhejma nestvůrama. A stěžoval si někdo? Ne, všichni jsme seděli na zadku a hráli, protože to byla super hra :-)
        • Ten dungeon si pamatuju dobre ale jake bonusove patro? vim že se tušim v poslednim patre dalo jit ješte niž do malych mistnosti kde byl dost silnej pavouk. ale o nejakem bonusovem patre nevim kde je
          • Ano, máš pravdu, bylo tam několik místností (asi 4), kde byl silnej pavouk, nějaký silný nemrtvý atd. Zřejmě takový finální hrobky. Ale máš pravdu, že nazývat to "patrem" je příliš. Tento dojem ve mně vzniknul, když jsem tam při několik rozehráních zařval, takže když jsem to tam vloni vyčistil, tak mi stejně pořád v hlavě zůstalo, že je tam to bonusový "patro", který jsem neudělal
        • nightborne
          A byl tam nějak příběhově odůvodněněj? Jestli jo, tak sakra, proč by ne, ať tam je, žjo, ale proč by za Riftenem měla bejt draugří armáda se silou vyhladit polovinu civilizovanýho světa ti ve Skyrimu nikdo nevysvětlil *1*
          • ale to pak nema s level scallingem nic společneho, že je za riftenem tak silna armada, to je vec jak bethesda dela dizajn svych her (tedy konkretne ve skyrimu a Falloutu 3).
            Drsnej level scalling byl v Oblivionu, na to pak vyšel mod, ale ve Skyrimu to uz bylo udelane dobre. Imo nejakej scalling byt musí, aby síce zakladní potvora ti nedelala na vyšším levelu problem, ale aby byla uplne neškodna, to by bylo taky špatne
            • dyt jo, postoupil si na vyšší level, tak si potkal silnejší armadu ktera tam predtím nebyla, je to legitimní. že to nedáva smysl v logice sveta je vec druhá. To pamatuju ve Falloutu 3 starou babičku žijící uprostred pustiny, ktera mela par metru za domkem doupe deathclawu. Proste v Bethesde nejakou logiku veci nereší.
            • nightborne
              Špatně? Já nevím, mě to právě příjde super se vrátit někam, kde jsem kdysi měl strašný problémy, a parchanty, který mi zatápěli, jednou ranou vystřelit do vesmíru =)).

              A se scalingem to má společný všechno, protože když tam deš na začátku, tak tam ta armáda není, žeano =).

              Ale jak už jsem psal, ve Skyrimu ten scaling zas TOLIK do očí nebil, Oblivion byl daleko větší tragédie.
  • už to vydržim *14*
  • Obrazky z članku vizeraju naozaj lakavo, ak bude silny pribeh, tak tušim ten panačkovy subojovy system nejak prežijem, začinam sa na to tešiť...
  • Moc hezky napsany clanek a musim naprosto souhlasit s obsahem.
  • Bruxa nebo Alp to podle mne nebude. Ona sama říká, že žádný zaklínač by zakázku nevzal - takže to bude něco silnějšího. Vyšší upír?
    • To bude ta bába z Volejte veštci...
      • Jolanda *1*
        • Jsem cikánka, zplaťpánbůh :D https://www.youtube.com/watch?v=TA-nzjjfj98
    • Nosferat? .... *1*
  • Jak je to s tím Witcherem 3 přes GOG? Jde už teď stáhnout ta hra (archivement?), pak nainstalovat a čekat na klíč? Pokud ano kde na GOGu najdu tu instalaci? Nainstaloval jsem si jak GOG Galaxy, tak GOG downloader a jsem tam registrovaný. A nevím jak dál. Děkuji
    • Otevři na webu knihovnu (Library, musíš najet myší na account a vyroluje menu, library je první položka), klikni na hru a nalevo máš odpočet a link na GOG Galaxy. Vedle linku je tlačítko MORE a pod ním položka GOG Downloader Links. Klikneš na ni a stáhneš instalační soubor. Nebo otevřeš GOG Galaxy když ho máš nainstalovanej a nainstaluješ hru skrze něj.

      Jestli chceš, můžeme takhle na dálku Zaklínače i hrát. Bude legrace. *7* Nejsem si totiž jistej, jestli jsi úplně zralej hrát hru samostatně, když ji nedokážeš samostatně nainstalovat. *1* (Nic ve zlém, ale tvoje potíže mne pobavily.)
  • A kdyz chce nekdo srovnavat tuto hru pc vs ps4,tak at ji srovnava na stejnym zobrazovaci a u ps4 zapne vsecky zobrazovaci funkce co ps4 nabizi ,deep color autput atd.Pokud to jeho televize podporuje.Srovnavat to na monitoru z v sync a tu konzolovou na tv sencor za 8tis,je chabe srovnani.Redakci bych doporucil srovnavat ps4 +50kdl805b a zapnout jeho vsecky funkce a pak pc s monitorem s obnobnyma parametrama,treba zobrazovani 12bit paletu barev.
    • aha a najednou tu mamé sestavu konzole za 30-40 000,- :-D
    • Jj. A pak ten 12bitovej obrázek postneš jako srovnání na internet. *7*
      • Jinak tu paletu barev asi neuvidis,pokud ten zobrazovac nevlastnis. *13*
        • Já náhodou koukám na monitor s širším gamutem než tvoje televize, navíc kalibrovanej. Jenže internet pořád běží na sRGB, protože prostě nemůžeš počítat s tím, že uživatelé mají vyřešenou správu barev. A zkus se někdy pokochat AdobeRGB nebo ProphotoRGB obrázkem interpretovaným jako sRGB.

          Navíc teda trochu pochybuju, že grafický karty konzolí umí posílat širší než 8bitovej signál (herní karty to zpravidla neumějí), ale to se mohu plést.
      • Tak na net nevim,ale ps4 ma uz nakou podporu strimovani a nahravani v 1080p a60fps.
        • nightborne
          Ale obraz a například kvalita či teplota barev budou vždycky podřízený zobrazovací technice příjemce, ty technologickej mágu =D.
  • dufam ze sa tu nerozbehne taky shitstorm malych deti a pc master hardcore warez race ako na sectore

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit