Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na bugy jsem nenarazil (mimochodem beta je osekaná schválně, např. hitboxy nohou úplně chybí), ale co mě vytáčí je staré známé "zalezu za roh a umřu / skrčím se a umřu" ...
    • To je klasický paradox, ktorý je výsledkom rozdielnej latencie jednotlivých hráčov, zatiaľčo ty sa vidíš za rohom, hráč ktorý po tebe páli ťa ešte vidí, ako za ten roh bežíš. Dice so svojimi Battelfieldami v tomto smere nikdy nemali sieťový kód práve najlepší, takže je tu ten problém dosť očividný *4*
      • a já si říkal proč mě zas dávají za rohem, v tomhle ohledu sem čekal pokrok. holt zas nic :(
    • Taky jsem zažil, šel jsem za roh a umřel jsem. Co ty rohy mají za magické pole, že mají lepší skóre než já?
  • No na ps3 to vypadá hůř než BF3 :D ...
    • Miserius
      Taky jsem si řikal, až jsem myslel že je to nějakej vtip *2*
  • Najlepsie je, ze XYZ hracov (vratane mna) sa doteraz nemoze do hry pripojit, nakolko hra skratka zamrzne pri loadingu... Na fore sa to uz, samozrejme, davno riesi. Ani sa necudujem, ked hracov, ktorym to takto blbne, je alarmujuce mnozstvo. DICE sa uz k tomu vyjadrili, udajne pracuju na fixe. Mno... snad to stihnu skor, nez vyjde samotna hra, pretoze povodne som si ju chcel predobjednat, no zatial ma ani nehne. A ktovie, kolko je tam podobnych bugov. Staci sa pozriet na BF3, ktory nie je kompletne opraveny ani dnes... po dvoch rokov od vydania. Njn... nech zije EA/DICE. *7*
    • hmm totez mi to hazelo chybu pri loadingu ale pak jsem si vsiml ze na amd jsou nove drivery a hle uz mi to bezproblemu funguje
      • Mas na mysli tie beta ovladace? Tie som sice neskusal, ale mnohi hraci ano a napriek tomu im to pri loadingu stale komplet mrzne... Takze neviem, mozno si mal skratka stastie.
        • Procti fora, freeze pri loadingu zposoboval i Punkbuster automaticky nainstalovanej s hrou. Nainstaluj rucne zadej cestu k BF4, pak tu placej ze to nejde.
          • PResne tak som to urobil, aktualizoval som aj glaifkce ovladače aj Pb a stale nejde, stale sek na loadingu... V tomto ma velmi sklamali...
            • no nemuzete to brat vazne (beta) treba kamosovi to nejdriv neslo a aniz by neco udelal najednou mu to zacalo farat divny no :D
  • Přesto, že jsem v době vydání sem tam hrál BF2, ale v oblasti FPS MP jsem odkojený CODkem, mě logicky štve to zdlouhavý běhání k checkpointům, který musíte obsadit, pokud vám ujede jakýkoliv dopravní prostředek ve vaší blízkosti. Na druhou stranu pocit ze střelby je skvělej a skákání z nejvyšší budovy mě nepřestane bavit asi nikdy. Víc pozitiv zatím nemám.

    Jinak to vidím na nějakou pozdější premium edici se všemi DLC apod. Nějak na to nespěchám.

    A během hraní jsem si všiml zatím jen jednoho bugu a to sice když si těsně před spawnutím změníte třídu, tak vám po spawnutí asi tak na tři sekundy nejde vidět zbraň a nemůžete hýbat kamerou, jen běžet dopředu/dozadu. Ha.

    Jdu pokračovat.

    EDIT: Tak jsem si dal další dva zápasy. Chápu, že je to beta a chápu, že DICE nemůžou se 7 let starým HW dělat zázraky, ale když spadla ta nejvyšší profláklá budova, myslel jsem, že mi začnou krvácet oči. Možná, že přeháním, ale všechno kolem pak začalo vypadat tak nechutně vyblitě, všude ten "prach" nebo co to mělo bejt a pomalý dokreslování textur... ts ts. Zkusil bych to i na PC, ale nechce se mi instalovat Origin. :x
    • Mato1987
      have fun chlape, ja sa pri tom len nervujem, keď si nájdem nejaký čas si to na chvíľku zahrať.
  • Mato1987
    ↓‎↓‎↓‎ odkiaľ sa tu títo blázni berú ?
    • MidnighT91
      Z pod mostů. Říká se, že unášejí a žerou malé děti...
  • hra je perfektne 200fps 2xtitan i7 hejzwel no proste kdo ma penize -- Jen prosim lidi co jsou bez penez nepiste jak hra neni optimalizovana atd atd.
    Gojíni si to daj s arabama/afrika a bude pohoda.Uz jeto stale bliz a bliz.
    • Chlapec se nám rozjel, začíná totiž víkend. Zítra nemusí do školky!
    • To slovo je gojim.
      • Aj gojíni.
        • Takové slovo neexistuje. Talmud i Šulchan aruch užívají výrazu gojim.
          • Mato1987
            a čo takto kyberpriestor oligarcha alias aschtar scheran ?
            • To je taky gój. *4*
    • Jasně, 200 Fps. Ani se 3mi titany to nedáš na ultra na stálých 200Fps :D Kamaráde ja mám obyčejnou GTX770 4gb ram a i-5 na 4,5Ghz a mám sem tam 170Fps, jinak 100+. Jsem spokojený a na účtu asi o 40.000kc víc. Btw, tu sestavu si napiš Ježíškovi, třeba ti rodiče koupí raději playstation :)
    • God-of-War
      Di se radši zahrabat, jo? *3*
  • Mato1987
    beta má tak neskutočne veľa bugov a nevybalancovaných zbraní, že to by bolo na viacej ako 5000 znakov, keby som sa k tomu mal nejako fundovane vyjadriť. Ale na druhú stranu to je pochopiteľné kedže to je beta a dice majú pravdepodobne už aj hru hotovú, len platiacim užívateľom dávajú takýto nevydarený beta build.
    • Taková BF2 byla normálně hratelná až skoro po roce s patchem 1.51
      • Mato1987
        tak to sa moc páni z dice nepolepšili teda, bf3 je zabugovaná aj 2 roky od releasu.
        • no kdyz byl release melo to bugy ale tk to je normal behem par mesicu byla hra nejmene zabugovana a nejlip fungovala vseobecne asi tak do cervna 2012 (pak prisel, novy battlelog) sla hra pomalu ale jiste do kytek a dneska ?? no dneska se jdu pripojit parkrat mi to napise nepodarilo se pripojit chyba na strane EA, spousta ingame bugu, kdyz mi to napise ze uz hraju a hodi me to do hry tak porad nacitam(driv me to spravne hodilo uz do nacteny hry), pripojovaci listy udelaly ten modrej blivajz, a kdyz se odpojim zustane mi viset ta lista ze prej porad hraju (dela mi to od vydani bf4 open beta)
          • 2 radek *(pak prisel premium a novy battlelog)
        • tohle mi vadí a tohle je taky ten důvod proč byla BF3 první a poslední novodobá MP hra co sem koupil: naprosto tragická podpora končící vydáním dalšího dílu série a pak utnou servery a moje prachy vyletí oknem. Děkuji nechci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit