Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Johnny
    you don't say *15* *15* to snad bylo jasný už dávno ne? *1* *1*
  • Tohle by měli majitelům BF4 dát zadarmo jako omluvu za zpackaný multiplayer BF4 od vydání do dnes.
    • Zkus si BF4 zahrát místo mletí kravin. BF4 je momentálně již ve skvělém stavu a to asi od dubna, naprostá většina problémů je odstraněna, plynulost mnohonásobně lepší a hra se hraje perfektně a současný stav hry převyšuje všechny ostatní podobné akrády na trhu.

      Místo plivání si to raději zahraj.
      • Jiste a ta outofsync destrukce co tam je od BF3 se vyresi telepatii => hraci si budou telepaticky rikat, jestli tam ta zed je a muzou se zabit nebo tam neni a nemuzou ...
        • Aha, zajímavé, mě se to ještě nestalo a to ani u BF3 ani BF4. BTW: Opět si půjdu pro BF:H v krabicovce a dokoupim Premium, tak jako u předchozích dvou dílů ;)
    • A to jako proc? Kdyz si to ti stejni tupci pobezi koupit?
  • BF3 me minulo, takze sem si to chtel vynahradit na BF4, svuj ucel to splnilo (pote, co se dostalo do hratelne verze, takze cca mesic zpatky :D) a mel sem tu "cest" si zahrat i tuhle smakuladu .. za cenu dlc, skvěla koupe, ale platit za za BF4.2 palku ala 1700 (ps4) a pak jeste predstava toho, ze pokud chcete full obsah, zaplatit dalsich (hadam, jako u Bf4) 1300 za stupidni premium je celkem siln kafíčko... rozhodne by to nebyla koupe hodna ceny.. jen dalsi meziclanek a zpusob jak pozdimat co nejvic penez...
    • BF3 byl nedavno zdarma... a musim rict, ze je lepsi nez 4
      • Je treba ovsem pripodotknout, ze to bylo "zadarmo" ... anzto bylo trebas si nejdriv nainstalovat jisty sajrajt ... ktery netreba jmenovat ...
        • Origin je naprosto v pohode, skoro bych řekl lepší než Steam, který pořád funguje všelijak :/
          • On asi myslel PunkBuster :/
      • Prasaak
        To si nemyslím:)
      • tj taková drobnost o které se tady na games ani neobtěžovali zmínit *13*
        • Bylo to tu asi 2x v bleskovkach, sam jsem to tam psal a pak v ruznych komentarich ke clancich =/
  • Zayn_Malik
    ajé tady to zas přetejká potřebou vymezovat se proti mejnstrýmu jak ucpaný hajzliky na nádraží *1*
    • JJ to je čecháčkům podobné. Co je úspěšné, vydělává miliardy a denně baví miliony lidí posledních několik let (at je to CoD nebo BFko), tak tady se bude pořád dokola plivat a urážet.
      • podle tvy logiky by sme jako mali gratulovat aj vsetkym vyrobcom kvalitnych polskych potravin a inych smakulad co tlacia same Ecka do potravin pretoze sa to silene predava??

        tvoja logika je fakt super. To ze sa nieco predava este vobec nic nevravi o kvalite produktu -> vid svet okolo seba.
  • Pockejte zachvili bude battlefield 2042 II, Kdyz uz zachvili vyjde futuristicky COD tak BF preci nemuze bejt pozadu =D...

    Ja uz jenom cekam az se nejakymu z techle dvou kolosu podari tam zakomponovat need for speed a dilo bude dokonano!
  • Že je to jen přeskinovaný Battlefield 4 znásilněný koncepcí ala CoD (ještě více CoD než předchozí díly) je dávno známo. Je to opravdu obrovská škoda, jak se jim podařilo zničit značku battlefield a udělat z ní jen méně úspěšnou kopii CoD.

    Porovnejte si Battlefield 2 s CoD z té doby. Ty hry byly naprosto odlišné, originální. No a nyní porovnejte Battlefield 3/4/tuhle reskin srágoru s CoD ze stejné doby. Hráči se dostávají do ruky prakticky identické hry s tím rozdílem, že CoD aspoň funguje správně engine, zatímco BF engine je velmi nedokonalý (zároveň podstatně pokročilý před starým CoD enginem, ale k čemu to je, když obsahuje zásadní chyby?).
    • 90% konzolových hracu právě takovou zábavu pochtívá
      • Zajimavý údaj. Vytaženo z rozespalé prd*le po ránu nebo nějaký extra výzkum kolem civilů?
        • No jelikož je počet hráčů bfka od vydání bad company 2 5krát větší než všechny předešlé staré díly dohromady, tak je celkem jasné co hráči chtějí.
          • Ne, marketing je naučil, co mají chtít. Hráči neví, co chtějí a berou, co se jim řekne. Takhle to bohužel funguje.
  • Je škoda, že to skončilo takhle. Když vyšla BF3, byl tam vidět obrovskej skok od Bad Company 2. Taky ten vývoj trval o hodně dýl. BF3 je do teď výborná jestli ne nejlepší. BF4 taky není špatná, ale už se na ní dost podepsal ten "krátko-mezerovej" systém vydávání. Ale co, nebudeme hodnotit dokud to neni hotový. Třeba to tak hrozný nebude.
  • oktavius66
    V recenzi se píše že se vývojáři stále opakují a BF vypadá jako předešlý díl. Ale u COD to vůbec nevadí že ne ? BF se od 3 dílu nezměnil. Dobře beru. Už si toho lidi všimli u BF4, že je téměř stejná jako 3 akorát na lepším Enginu. COD se nezměnilo už od doby 4 dílu a zjistilo se to až u neuvěřitelného 10 dílu, kdy se už konečně v článcích objevilo: Už to začíná být stejné jako předešlé díly.
    Ale zase na druhou stranu jsem rád, že jsem si BF4 nepořídil. Když jsem furt od lidí slyšel, že je to nedodělané, že to padá a jiné problémy, tak jsem dal od toho ruce pryč, protože jsem na toto přímo alergický. Ale v HARDLINE jsem se dostal do Closed Bety ( poprvé v životě aspoň do nějaké ) a mohu říct, že se mi to hrálo celkem v pohodě. Nenudil jsem se, akční jako vždy. Takže jsem byl jakž takž spokojen. Horší to bylo se spoluprací hráčů. Hodně se prezentovala spolupráce, ale tady hrajete skoro sám za sebe ( hráči- co chceme ) . Asi jsem jediný, ale u HARDLINE mě opravdu láká Singleplayer. A pokud to na tom pracují kluci z Visceral, tak bych tomu i naději dal.
    • Probléme je, že tu máme další kopírku CoD akorát s trochu pokročilejším (a dost chybovým) enginem. Měli se držet svého stylu a neměli se přibližovat CoD.

      Jestli se těšíš na SP, jde vidět, že si se nepoučil z předchozích dílů. Je jedno, kdo na tom dělá. Jsem přesvědčený, že SP bude opět velmi špatný. K tomu BF by neměl být o SP ale výhradně o MP. Zařazení SP do BF série považuju za chybu, ačkoli jim to nejspíše vydělává, ale podle mě se to podepisuje na kvalitě hry obecně.
      • BF byl (kdysi davno) o velkych mapach se spoustou taktickych moznosti, kde melo smysl snazit se udrzet checkpoint, kde byla technika ... a kde jedina bitka mohla trvat i desitky minut. Pak z toho udelali COD... s trapne nascriptovanou singl kampani a zoufalyma pidimapama, kde nejde o nic jinyho, nez nekam rychle dobehnout, jednou vystrelit a chcipnout.
  • Jaaaaaj, to je s**cka. Musim rict, ze BF rada me bavila vzdycky, kdyz na PC vyslo bad company 2, stouplo u mne BF jeste o rad vys, ale trojka byla posledni co jsem koupil. Ta mne jeste bavila. Na 4ku sem rezignoval, ale tohle? To je neco. Nikdo po nem defakto nestrili, vypada to jako by to natocil Misa Bayu. Achievementy tam litaj za kazdej kill. Tak to uz asi neni pro mne...
  • Myslí tu ešte niekto pri gameplayi na CSko? *1*
    • ne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit