Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tyhle trippleA hry jsou takovy sracky,ze uz me ani nebavi to tady porad opakovat,ale nemuzu si pomoct...to muze rok co rok kupovat jen uplnej keket v americe/britanii,nikde jinde se to nasteti zase tak dobre neprodava
  • "..že dokonce i v betě je Hardline v mnohem lepší kondici než Battlefied 4..."
    Upřímě , mě BETA BF4 fungovala o dost líp, než plná verze 3 měsíce po vydání.
  • Aha, takze vlastne ve skutecnosti BF3 akorat si budem hrat na zlodeje a na policajty, jo? Mimochodem, policejni stit melo uz CSko 1.6.
  • Vážně nechápu, proč se tolik lidí naváží do BF: Hardline, že je neoriginální a předělávka BF4. Mě přišlo mnohem větší nas*ání do ksichtu hráčů vydání BF4, který podle mě má s BF3 MNOOOOHEM víc společného, než 4ka a Hardline.
  • Zajímalo b mě jestli autor betu orpavdu hrál, protože srovnávat herní mody Heist a Blood Money s Rush a Conquest je více než odvážné. Nebe a dudy. Nové herní mody jsou jedny z mála opravdu originálních věcí v Hardline a přinášejí svěží vítr právě mezi již ohrané Rush, Conquest, Domination mody.
  • Mě na tom prostě vadí ta červená obrazovka po zásahu a nekonečno života.. co Vám ? Jinak to nevypadá zle.
  • Naprosto nesmyslný článek. Co jako pan autor nebo někteří diskutijící čekají? Psát u 10. dílu Bfka, že není super inovativní s milionem novinek je stejně retardované, jako to psát každý rok u Call of duty.

    Co čekáte? Serie, které jsou úspěšné, velmi populární, každý rok je hrají miliony lidí a vydělávají šílené peníze se nebudou měnit jenom proto, že si tu pár hloupých čecháčku musí vylít svůj mindrák. Nebude to tak klidně dalších 10 bf dílů nebo Cod dílů, ne dokud to pořád budou nejvydělečnější značky ve světě her. To by mohlo dojít i člověku s pár třídami základní školy - co je úspěšné a vydělává se nemění více jak kosmeticky.

    Ale tady je to třeba psát pořád u každého nového bfka a cod že......
  • Tohle by měli prodávat v teleshoppingu.
    • Tyhle příspěvky už jsou trapné a ohrané. Najdi si něco lepšího.
      • Mohl bych tu psát dál, jak je hra špatná, ale proč bych to psal. To je to, co si snad všichni myslíme. (?)
        Nebo si to alespoň můžeme přečíst v článku, když si to nemyslíme.

        Chci jen krátce poukázat na to směšné masivní kupování něčeho zabugovaného, co tady navíc už dávno bylo. Hra se sice ještě neprodává, ale i tak mám takové špatné tušení, že tohle si nejeden hráč koupí.

        Dát hru do teleshoppingu by bylo správné zařazení tohohle produktu.
  • Na špatném enginu dobrou hru neudělájí i kdyby to celé překopali.
    • Neznám lepší a flexibilnější engine než je Frostbite. Současná verze pro BF4 je parádně optimalizovaná a nabízí podívanou a možnost měnit prostředí jako v žádné jiné hře. Ale ono je IN pořád jenom nadávat co.....
      • To asi znáš jiný frostbite. Source engine je vzor výborné optimalizace. Ne frostbite a rozhodně né něco od EA. U EA je optimalizace sprosté slovo.
      • Vis o tom leda kulovy, ten engine je od trojky porad stejnej a NIKDY poradne nefungoval. Ani nemuze, je to technicky zcela spatne postaveny a EA to moc dobre vi (nebo minimlane jejich vyvojari). Ale proc to menit kdyz to ofce jako ty kupujou i tak.
      • Myslim ze narazel hlavne na network, ktery je teda opravdu brutalni zalezitost. Viz hitboxy a "death shield".
  • N0isy
    Jestli tohle někdo koupí za plnou cenu 49€, tak ztrácím víru v lidstvo.
    • NJN, u mě se hřejou BC2, BF3+prem a BF4+prem. Všechno jsem kupoval v den vydání... Já se prostě nepoučim...
    • Ver tomu ze koupi, i za daleko vic, dneska se da lidem na talir howno, k tomu cedulka ze jde o vzacny exemplar howna od EA ... a lidi kupujou jak divy.
    • Ristoro
      Někteří třeba nehráli BF3 a BF4, dejme tomu, že na to neměli PC, tak si budou chtít zahrát BF Hardline, jelikož upgradovali své PC, a takové jednání mi přijde naprosto v pořádku.
    • Pokud u MP stráví někdo více jak 50h tak proč ne? 90% SP only her stojí 50-60 euro a hra vydrží na 2 odpoledne. Bfka jsou mp hry, které lidi hrají desítky a stovky hodin a tudíž je to zdaleka lepší koupě než většina her, které člověk odloží po jednom dohrání.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit