Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak asi tam bude i ten 30 denní předplacenej čas... Ale to nevim jiste.
  • a kdo mel hrat jako lidi? jak jinak nez jako lidi meli vypadat?
  • Pohádka to určitě byla, přesto bych to neházel do stejného pytle s ostatními dětskou literaturou. V Tolkienově podání to bylo minimálně tak 15+ a navíc to bylo napsané tak, že to mohl hezky navázat Pán Prstenu.

    A je sice pravda, že chtěl aby na to spisovatelé navazovali, ale zároveň byl velice kritický a víceméně si představoval, že to převezme někdo C.S.Lewisova kalibru. A absolutně nesnášel, když mu někdo sahal na jeho vlastní dílo. V herním pravěku někdo vydal textové RPG podle Hobita (nebo Pána prstenů, už si nejsem jistý) a Tolkien tu hru zavrhl s tím že i těch pár možností voleb co jsi tam měl narušoval "perfektně vytvořený svět" co on stvořil. Jinak sama hra nebyla na dobové standardy vůbec špatná.
  • Dodatecne.
  • jestli ten cdkey byl na wow tak tos moc nedostal kdyz je to free do 20 lvl
  • Magister_Peditum
    Já ale proti tomu brnění nic nemám. Problém je až to, že do tohoto stylizovaného světa narvali normální živé lidi, kteří tam jsou jednoduše jako pěst na oko.
  • jak vypada 3D? bylo to natoceno ve 3D nbo jen dodatecne dopocitane?
  • Magister_Peditum
    Motion Capture už dneska není žádnou superdrahou záležitostí... jinak to ohledně kvality je zase tvůj názor. Blizzard má kvalitní střih i stylistiku záběrů, ale samotná animace dnes už žádný div světa není. To má dnes kdekdo. Ale já od začátku nemluvil o tom, že se musí držet svého standartu. Co jim brání udělat jednodušší animaci, jako je právě v tom Overwatch?
  • Jo budou to dva, jenže kolik jich bylo špatných? To budou desítky.
    Dosud se mi chce zvracet ze Super Mario Bros a to jsem to viděl před dávnou dobou v předaleké galaxii.
  • Nemohu ti v tomto oponovat, přesto za celou dobu si Blizzard nehrál na to, že by chtěl zaujmout všechny... Ten film je prostě cílen na fanoušky WC a pokud každý z fanoušků na film přijde, tak je tak jako tak vyděláno :)
  • Rozumím tvému názoru, ale Warcraft není Pán prstenu a jeho podstata je "prostě animovaná" a dle mě brnění skutečně vypadá jako brnění ze hry a tak to má být... Jistě ale každý může mít svůj názor, za mně ale film dopadl o hodně lépe, než jsem čekal a těším se na další díl.
  • Spades
    Ty bys to možná neřekl, ale je to tak.
    Na lidech poznáme, kdy je animace byť jen trochu špatná, kdežto na zvířatech nám to tolik nevadí.
    Hlavní kámen úrazu je pak mimika, na zvířata nemusíš mít motion capture, na takovou úroveň jako jsou postavy ve Warcraft už ano. Nebo zaplatíš majlant za minutové video, jako trailer.
  • Spades
    To ale není podle hry
  • Paulcz
    Kvalitní filmy mívají přesah, takže zaujmou i člověka, který dané téma nezná. A řada fanoušků neumí hodnotit objektivně :)

    to byla reakce na Tomáše..
  • Nejhorší film co jsem doposud viděl. Rozmazané scény přechodu kamer, hloupé dialogy, zabery na bitvy pomalu s havlova kosmického teleskopu. Jediné pozitivni je, že jsem dostal CDkey na hru.
  • Magister_Peditum
    Tak v animačkách od Blizzardu to přece nevadí, ne?
  • Magister_Peditum
    Stylizace je ok, ale prostě komiksový vzhled brnění na živých lidech vypadá v lepším případě jako nějaký cosplay festival.
  • Nemohu souhlasit, film včera v předpremiéře a naopak předčil očekávání... Bohužel co čekat od "hodnotitelů", kteří nemají k Warcraftu vztah - je to patrné hlavně ze souvětí, kde komentují "špatnou zbroj", to je ale vtip? Zbroje vypadaji přesně tak, jak jsou ve WC postaveny a pokud by vypadaly jako v Pánovi prstenu, byla by to urážka... A tak bych mohl pokračovat. Netvrdím, že je to dokonalý film ale rozhodně to není ostuda a pod 80% si to nezaslouží. A teď hurá do mně :)
  • Hnus, ze pry nejlepsi stranka o hrach u nas. A jeste reklama pred videem i pres Adblock, to se musi hodne snazit. *15*
  • Rozpravaj mi, či ma, alebo nema film niečo spoločne s predlohou, ktoru som min 5x čital...
    proste niektorym luďom nevyhovieš a hate je v mode, ty by si to natočil asi ako argentinsku telenovelu OMG.
    Čo sa tyka tych 150kč za listok, u teba su to určite vyhodene peniaze...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit