Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mam nahráno tak cca 1 hodku a vůbec té hře nerozumim (zatim) ale hlavní je že mě baví takže...!
  • Jack1947
    Hlupáci mají smůlu?
  • Coze, takze aby to nebylo tak moc P2W, tak si zaplatite vlastne za to, ze vam nekdo silnejsi ten drop sebere? LOL, takze zaplatim nekomu vybaveni? LOL!
  • Ale vydělané mít budou... A jak dlouho, si myslíš, že se vyvíjí ostatní hry?
  • Přijde mi velice zábavné, že tyto zombie survival hry se vyvýjí tak dlouho, že ten všudypřítomný zombie hype stihnul opadnout. Než to vydají nebude to hrát ani polovina těch, kteří se na to těšili (včetně mě).
  • JezboX
    Tenhle článek mě navnadil a znovu jsem po půl roce spustil DayZ a víte co? Strčte se H1N1 za klobouk.
  • Battle royale je jenom herní mod.
  • OMG Nepatri to sony a so y neni zazobana, kazdy rok ma obrovske ztraty.
  • whiterabbit
    Battle Roayal bude přístupný pomocí event ticketů a měsíčních poplatků (takhle je to v tuto chvíli naplánováno ale vše se může změnit ;) ). Event tickety je ale možné získat přímo ve hře na PvE, BR i PvP serverech (můžete je najít pomocí speciálních zombie questů, za umístění v battle royale jako odměnu i díky air dropům od jiných hráčů atd.) Nemluvě o dalších eventech na získání ticketů které se plánují :)
  • http://www.reddit.com/r/h1z1/comments/2zml5a/battle_royale_plan_monthly_passes_new_rewards
  • Naopak. Pokud dostanes premiovy ucet se vsim vsudy, nakonec vydelas. Proto je zarazejici, ze lide tohle nechapou.
  • Tak to je fajn :) možná to přece jen zkusím, až to bude F2P... kdy má být otevřená beta, netušíte někdo?
  • A co ten Battle Roayal? Bude zpoplatněný?
  • Tiež ťa to nikto kupovať nenúti. Je to proste pre nedočkavcov...
  • Ukáž mi prosím ťa niečo, kde je písané, že BR bude mať mesačný subsrcibe...
  • Nie je vôbec ničím pay2win. Kupovať sa dá kozmetika a airdropy - ktoré síce môžu ale aj nemusia obsahovať zbrane. V prípade, že ich obsahujú o ne musíš aj tak zabojovať...neskočia ti rovno do inventára alebo niečo podobné.
  • To sa tu zas našlo DayZ fanboyov...
    Tu máte názor nezaujatého hráča s 300+h na oboch tituloch. H1Z1 nie je zatiaľ lepšie (no už len mierene zaostáva) ako DayZ, ale je podstatne na lešpej ceste. To, ako sa developeri starajú o HZtko sa ani nedá porovnať s tým, čo sa deje s DayZ...to bude aj v 2020 v early access alpha.
  • Kde ty loňské sněhy jsou...jestli narážíš na "levnější" dolar, tak ten rozdíl oproti euru je už poměrně malej, navíc steam stejně razí euro = dolar už poměrně dlouho a většina lidí z Evropy platí v eurech, takže se spíš obávám, aby cenu v eurech nakonec nezačali udávat větší, aby jim vejvar zůstal :D
  • To je zajimavy nazor. Pokud vim mluvilo se o tom ze Bohemka na reklamu neutratila prakticky nic. Mas nejake jine zarucene zpravy ? Povidej, prehanej... *2*
  • whiterabbit
    F2P pro mě neznamená mínus, ale nevýhodu u tohoto konkrétního projektu ;) jedná se o survival hru a ingame shop do ní podle mě nepatří i přesto, že neprodávají nic s pay2win prvky. Jako buy2play by se hře vedlo mnohem lépe ;)

    Btw co tu má každý s těmi 20 eury? Hra je za 20 dolarů a to je sakra rozdíl ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit