Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nightborne
    Jooo... s Pittem a lezli tam zombíci v hromadě přes nějaký hradby, že? To sem asi viděl... akorát sem to ihned vytěsnil z paměti =).
  • No právě, už mě štve, jak všichni berou, že F2P je automaticky špatně. Jak kdyby snad nebyly hry za peníze, které naslibují hory doly, pak to nedodrží... ale je to placené, dělal to někdo zkušený (třeba Blizzard nebo EA), tak to nic, to pijánko, počkáme až to v druhém (třetím, pátem...) placeném pokračování vychytají, že?
    Je mi blivno velebnosti.
  • PreidaQ
    Ale prosímtě, nějaký ten pohled na pořádnýho ptáka ještě žádnýho chlapa nezabil.
  • mohli to nečím zakryt
  • vsak už tam davno videt nejsou je to cenzurovany :D
  • Jasný, já jen že všichni plivou na DayZ a melou něco o tom, že se to nedodělá, ale že někdo může zaplatit skoro stejný prachy za něco, co nakonec bude F2P mi přijde směšný.
    Jinak abych jen nenadával, H1Z1 nevypadá zle, je to podle toho co jsem viděl taková míň realistická alternativa pro ty, co chtějí hrát něco podobného Dayz ale to je z nějakýho důvodu nebere.
    Určitě hru vyzkouším až bude F2P :)
  • Jack1947
    Max náš hlavní antisexista. *3*
  • Jack1947
    World war Z ... skoro přesná trefa. *3*
  • h0p3
    Nechápu, že tu Jacka ještě někdo bere vážně. Já to teda nehraju, ale občas to hraje na streamu který sleduju a žádnýho P2W jsem si teda nevšiml. Každopádně zatím bych se tomu vyhnul, málo.. no všeho.
  • Prasaak
    Páč každej správnej chlap má přeci vagínku.
  • to uz nepatri sony,je to daybreak
  • no jo ale kdy bude to "pak". ber to tak že za 20€ mužeš hrat už dnes
  • rust není špatnej ale odradilo mne že je tam videt nahym chlapum pindoury
  • nightborne
    Nebyl War Z nějakej film či tak něco =D?
  • deathfish
    Tak dnes není F2P jako F2P.
    Záleží jen na tom, jestli ho udělají dobře (opravdu free, nikdo nebude lepší, jen proto, že si připlatil, placení jen třeba za kosmetické úpravy - plus) nebo jestli ne (zaplatím si a mám navrch před ostatními hráči, takže P2W - mínus)
  • deathfish
    Opravdu je to tak hrozné? Pokud jsem něco nepřehlédl, tak v článku nebylo nic co by naznačovalo P2W. Čím to je P2W?

    Tahle hra se mi zamlouvá už dlouho, ale nesleduju ji tak moc, abych věděl, jestli to je nebo není další podraz jako byl... jak se to jmenovalo? War Z? Tak něják myslím
  • Pred 4 mesici sem se rozhodoval jestli koupit RUST nebo H1Z1 po shlednuti mnoha gameplay videy si dokazu predstavit co by me bavilo vic a vyhral RUST. mam nahrano již 100+hodin a porad me to baví takže toho nelituju a poté co sem hrál h1z1 u kámoše me to opravdu niccim moc nenadchlo dayz už mám a tohle se mi zdalo že je takova napodobenina proste jen ale dayz se mi stejne libilo vic. Takže za ty penize pro me H1Z1 je posledni v survival hrach :)
  • Dotaz na autora... Když je hra F2P, tak je to podle vás mínus??? wtf?
  • Bohužel... taky jsem se těšil, že konečně nějaký survival, který bude F2P, ale podle reakcí hráčů na Steamu bych řekl, že to bude těžce P2W :/
  • Tak už to dneska je, ale zrovna u zazobaného Sony bych to nečekal... asi "dobrý managment" :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit