Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • whiterabbit
    Air drop je sice placený a můžete se díky němu dostat k nějakému vybavení, ale letadlo s dropem letí přes celou mapu. Je vidět i slyšet a o drop se tak většinou porve větší skupinka hráčů, protože než letadlo doletí a drop spadne (k tomu nepadá přesně tam kde stojíte) nahrnou se tam i ostatní :) tudíž pay2win? Rozhodně ne ;)
  • Hráči psali něco o placených AirDropech nebo o tom, že se má zpoplatnit nejoblíbenější mód (battle Royal tuším).
  • Já si rád zaplatím přístup do F2P hry, pokud se mi líbí. Beru to spíš tak, že tvůrcům přispívám na její dokončení. A jestli bude pak placená nebo f2p je mi už jedno, hlavně, aby ji opravdu dodělali, což dneska taky není moc jisté. Bohužel se předběžný přístup do her zneužívá vývojáři, kteří si chtějí nahrabat a na hry i hráče serou... viz třeba kauza Stomping Land... nebo já jsem naletěl tvůrcům hry Recruits (předělávka starých Cannon Folder)
  • Tyto hry jsou bohužel vhodné pouze pro lidi, kteří nemají život.
  • DAYZ je trapna a precenova hra, kdyby si neplatili PR a hrace at pisou recenze, tak po ich nestekne ani pes *15* *15* *15*
  • Diky moc kluci, zkusim ten Rust
  • Proto je zarazejici, ze bych za testování hry která pak bude F2P mel dávat 20€ :)
  • XorxoxTalarius
    Zalezi co hledas, pokud mas rad logiku a crafting musi byt logicky a realisticky, nebo jestli je ti to jedno a nevadi ti poskladat ze tri klacku a sutru automatickou pusku.
  • XorxoxTalarius
    Je to tocene podle knihy a ta je pry asi tak tisickrat lepsi, doporucuju spis to
  • Vsichni (nejen) zdejsi "odbornici" s nazorem "jak nekdo muze platit za F2P" by si mohli obcas uvedomit, ze za F2P hrac nakonec zaplati mnohonasobne vic, nez za normalni hru.
  • Tak zrovna DayZ a rust by meli o kopirovani drzet hubu. ;-)
  • Zaujímavá hra, ale prísľub budúceho prechodu na F2P ma dokonale odrádza *9*
  • Trošku ti pomůžu, říká se tomu oblečení a už tomu tam tak dávno je
  • v současné době jednoznačně Rust, docela to rozjeli a každým týdnem hru masírujou novým obsahem, který už má často dost vliv na gameplay .. Crafting je lepší asi v H1Z1 , boj je lepší v Rustu .. můžeš si vybrat co tě táhne víc na úkor toho druhého. Já bych se nerozhodoval dlouho :)
  • Ahoj zvazuji co koupit, jestli RUST nebo todle, poradite nekdo prosim? Kde je lepsi crafting? Kde se sstrili lip? (realneji)? Diky moc
  • RedEagle
    Zabil v nom jedine tak heterosexuaitu :)))
  • Jack1947
    Berme to z té lepší stránky aspon to pojede pomalu každému... *4*
  • Tahle hra je tak zoufale neoriginální, až to bolí. Polovinu věcí zkopírovala z DayZ, druhou polovinu z Rust, a to všechno v hnusnější grafice. Navrch přidejte F2P model (který není úplně free to play, protože za Battle Royale stejně budete muset platit 7 USD měsíčně) a 20 dolarů za privilegium hrát alfa verzi a máme tu hru roku, wtz.
  • Jack1947
    Podlůe mně to se celkem dalo... Pitt by mohl hrát více takových rolí... než nějaké Fury to jsem zas já nechtěně z paměti nevytěsnil achjo. *7*
  • Z mého pohledu F2P je dobrá věc, protože ty hry jsou většinou tak blbé, že ty peníze bych za to nedal. Nehledě na to, když chci hrát s kamarády. Těžko si všichni koupí hru, u které není jisté, že za něco stojí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit