Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rozhodující pro tuto hru bude, jestli bude mít úspěch u streamerů a jestli ji budou streamovat. Nekteří z těch velikých se už vyjádřili kladně.
    • No to bude hrozne rozhodujici u single player hry *15* tady se fakt clovek nekdy obcas i pobavi.
    • Tohle jsem nikdy nechapal, proc ma nekdo potrebu sledovat, jak hraje nekdo jinej...
      • Sleduji youtube videa z několika důvodů. 1. Před jistou dobou jsem se rozhodl hrát originálky, a pokud možno každou koupenou hru dohrát. Z toho vyplývá, že nejsem schopen hrát ani dohrát každou zajímavou hru co vyjde. Proto na youtube sleduju ty hry, které si pravděpodobně nikdy nekoupím. A sledování youtubera mi tak připomíná mé herní začátky, kdy jsem sledoval u hraní svého štastnějšího kamaráda, bratrance a pod.
        Navíc někteří youtubeři jsou schopni hry zajímavě komentovat - dobře se poslouchají (někdy je to asi jako když Bosák vtipně komentuje nudný fotbal).
        Třetí důvod je to, že schopný youtuber je schopen nalézt a najít zajímavou indie hru (na kterou bych sám v ohromném množství her na trhu hned tak nenarazil).
      • Kde zijes?
      • To maš blbý
      • To jo no taky nechapu ty lidi co cumi na fotbal, hokej, olympiadu, zavody f1.... v podstate cokoli.
        • Jo taaak, jako ze bych tomu hraci fandil "jooo, jooo, rozsekej toho banditu, joooo" nebo "tyyy vole, sledujte, jak ten quest daaava, to je machr" Tak? :)
          • Pokud hraješ nějaké hry, kde je ranked systém a nejsi zrovna nějaký challenger, rank 1 atd, tak není na škodu se podívat na člověka, kterej hraje na vyšší úrovni a můžeš se od něj něčemu přiučit.
            Nebo si chceš koupit hru, ale nevíš, jestli to stojí za to, tak se podíváš na YT a můžeš si udělat obrázek.
            Já třeba rád kouknu na YT na Sterakdaryho. Hraje hry o kterých bych se třeba nedozvěděl nebo se kouknu na hry, které bych sám hrát nechtěl, ale rád se podívám.
            A radši se podívám na někoho, jak hraje, než sledovat nekonečnou Ulici.
            Toť můj názor. *4*
            • Když chci hru koupit a nevim jestli jí chci a jaká je tak si najdu gameplay tý hry a ne hry + nějakýho českýho kašpara jak do toho mele a vříská.
        • Hokej nebo fotbal si na takové úrovni rozhodně nezahraješ, ale tu hru si můžeš zahrát úplně v klidu.
  • zavrete nekam zeny, vypnete servery, zapomente na flame

    divinity original sin 2 je venku
  • O příběh a grafiku prostředí se určitě nebojím, ale ty souboje mě tedy nepřesvědčily. Stejně budu všechno řešit mírumilovně, jak se znám. Což jak jsem slyšel prý půjde
    • Hele, já to měl dost podobně, taky jsem se soubojovýho systému bál, připadal mi zbytečně komplikovanej a z informací ze všech stran jsem nabyl dojmu, že by to moh bejt ten případ, kdy se klade důraz na historickou přesnost na úkor hratelnosti. A pak jsem si na chvilku zapnul betu a po patnácti minutách zjistil, že už 3 hodiny blbnu v aréně.
  • Beztak to bude hrozná vávrovina... Kingdom Come - Deliverance of arch heretic Hus through fire...
  • Tudiz Vavra vytvoril obstojnou detektivni adventuru. Ted zbyva jeste dodelat to RPG, ktere slibil. Paskvildom je totiz zatim vse jen ne RPG.
    • jamar28
      Čím se vyznačuje RPG?
      • Pouzij google anebo si precti moje prispevky zde v diskuzi
        • Blue.Shark
          Tak to už radši ten google... *15*
    • Hmm, ne?
  • Videli jste tu CGI pohadu Polarni expres
    Ty animace tvare jsou presne jako tam. Uplne to bije do oci a kazi to celkovy dojem.
    https://www.youtube.com/watch?v=cBauzzrohUo
    • To je neuvěřitelné, jak rychle ta grafika v tom filmu zestárla. Pamatuji si ještě mé dojmy chvíli po vzniku filmu, kdy to na mě působilo jako vrchol počítačové grafiky.
      • Lukyz
        Tohle je prostě vlastnost CGI, takže ať žijí praktické efekty *14*
        • wenceslaus
          No... já byhc ani neřekl.
          https://www.youtube.com/watch?v=bL6hp8BKB24
          Nové (a dobré) CGI už bude stárnout o dost pomaleji.
  • nevím kdo jim delá ty trailery ale trailer by mel zakrýt slabé stránky a spíš zvýraznit ty silné. A tady je víc jak pulka traileru z detailu obličejú, pričem jak víme obličejove animace nejsou zrovna silnou stránkou téhle hry.
    • Zrovna ten druhý trailer dělal nějaký režisér, kterého Vávra potkal na ulici a měl v mobilu main theme z Mafie. Vávra o tom mluvil v podcastru. Sám by prý vybral jiné záběry, nepřímo řekl, že je ten trailer na prd. :)
    • Nikolai "Mazarini" Lazarev
      • Ukrajinec. Dle toho to vypadá...
  • asi začnu delat na svoji vlastní hre, pochopitelne to nebude v takovem rozpočtu jako KC ale dosahnu milion stáhnutí na mobilních platformách. A to bude jen začátek
  • mě jen děsí to slovo DETEKTIVKA
  • LOL Vavroch z toho nakonec udělá point and click adventuru. Už tam pobíhaj dětičky?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit