Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bude to len obsahlejsie cryengine techdemo. Stačilo najať pár grafikov, výsledok by bol podobný.
    • V Maďarsku jsou zase samej odborník koukám...
      • tzv. Horní Maďarsko
    • Ticho tam, za tou moravou !
  • Ješte k té autonomii kone. Kun sam od sebe plot nepreskočí, proto se kone chovají v ohrade. Taky sám od sebe nejede, potrebuje ovládat. Na to se snad stačilo podívat do wikipedie (nebo se zeptat tady na foru). Místo toho chtel vávra naprogramovat kone - Teslu. Ukázalo se že ani Vávra není z nejchytrejších.
    • Kun samozrejme sam od sebe ohradu vpohode preskoci, kone co se chovaj v ohrade sou domestikovany/ochoceny. Jinak se konim zcela bezne svazovaly predni nohy - prekvapko - prave proto aby nemohli skakat (chodit s tim slo).
      • no a prave na ochocených konech se jezdilo
    • Slovensky Bobe, slovensky... A možná dosáhneš cíle.
      • Nedosáhne. Člověk, co programoval koně mluví česky.
    • Kůn sám od sebe nepřeskočí plot? Seš ještě malý střevo s mlíkem u brady, co v životě ještě moc věcí nevidělo, což? *15*
    • Jdeš na to moc okatě Bobíku, mám obavu že podruhé tě už Dan na FB jako největšího hatera z Games citovat nebude..
      • Proc tady vlastne Dan nekomunikuje s komunitou, kdyz to tu cte?
        • To je jako by ses ptal: Proc se s nami Buh nebavi, kdyz se na nas kazdy den diva.
          • To je trosku neco jinyho kamarade......
            • Na forum jsem videl Dana vyobrazeneho jako Cisare z Warhammeru, ale nemuzu to najit, takze si to predstavte.
            • skaven
              ako dokaz skoro dobre *5*
            • readyxx
              https://youtu.be/Oienu1CpIHk?t=51
            • skaven
              jj, boh neexistuje
  • Už je někde ukázka české ho dabingu? Když hra se odehrává v čechách?
    • Myslíš němčiny ne? .. Nebo latiny ne? ... nebo staročeštiny, které bys prdlačky rozuměl? .. *7* *7* *7* *7* *7* *7*
      • Tak určitě ne anglicky
    • Jenže v Čechách v 15. století...
      Takže bys tomu nerozuměl :-)
    • O dabingu bylo promlouváno už dávno.
      "Hledej šmudlo."
      • Myslí to jak říkali že bude? nebo to jak píší na steamu že nebude?
    • Jako trolling slabý.
    • Maj jí u sebe hrdinovy děti, ale prej šly zrovna venčit psa
  • Jack1947
    Takže s středověké pseudosimulace detkítvkou ? to je obrat jak prase... co dál, aby tamnakonec byli i nějaké ty souboje *9*
    • Tak nekolik vysetrovacich questu jeste nedela z cele hry detektivku. Pokud to udelali dobre tak budes moct zadavatele questu rovnou zabit nebo oloupit, nebo mu nejakou vulgarni dialogovou volbou rict at te neotravuje a pak vypalit celou vesnici.
      • Jack1947
        To je trochu přehnané ne ? jinak zdá se že se nějak moc víš. nebo myslíš...
  • "...když už jsem si přivolal koně, byli jsme zdvořile požádáni a vypnutí ukázky"
    Tak nastesti Patriku. Jinak bys nam tady vyspojloval cely pribeh.
  • Warhorse jsou zřejmě velice pečliví, takže věřím, že mimiku postav opraví. Čemu nerozumím, je spojení "psychický stav charakterů." Může mi to někdo vysvětlit? Je to báseň? Nebo nějaká těžká filozofie?
    • No, Vávra se inspiroval u filmů Františka Vláčila a mluvil o 5 minutovém monologu, takže předpokládám, že Henryho psychický stav se bude razantně měnit.
    • jamar28
      Zřejmě tím myslí, že psychické rozpoložení postav neodpovídá jejich mimice. Třeba jako v Andromedě, kde Ryder junior s úsměvem mluví o nedávné smrti svého otce a postava, která ho měla ráda a má tím být šokovaná, na to reaguje asi jako na předpověď počasí.
      • V andromede je to vpohode, urcite po(u)zivaj nejaky hitechnanoinjektory, co jim do krevniho reciste uvolnou ruzny posilovace a tlumice ... takze zkratka jejich emoce neodpovidaji situaci ;D.

        Jen by me zajimalo, jak se to zduvodni ve stredoveku ... ;D
      • Děkuji za překlad do češtiny. Třeba se někdy dočkáme, že budou věty dávat smysl už v článku.
      • *15* *15* dík, hned mám lepší den.
      • tak kdyby to byl hipster jako Trevor z GTA5, tak by to treba sedelo *1* a vubec cela ta postava by byla pro hrace daleko zabavnejsi
    • Nejspis to naznacuje nejakou pokrocilou formu ai o ktere se zatim nepsalo *1*
      • *4* Děkuji za vysvětlení. Podle článku to ve hře asi nebude, takže už jí nechci.
  • Tak borci machrují jak mají vlastní mocap studio a pak z toho vyleze tohle... Dokonce nejméně podstatná postava ve W3 měla lepší animace než tohle.
    • Objektivně. Ne. W3 fakt nemá lepší animace a těch pár filmečků... No hold to jsou filmečky a ne animace ve hře. :D
      • souhlas, kouknul jsem nad čím tu všichni tak plaší a žádná katastrofa se nekoná, to si zase jen pár místních trollíků chladí žáhu
        • Ámen.
  • Je to ceska hra, nicmene si opravdu nemohu pomoci ale mam jakousi skodolibou radost ze to ten arogantni blb Vavra nedava.
    • Paulcz
      Dává to líp než 90% jeho zahraničních kolegů :)
      • Tezko rict vid, si povime az to vyjde ^^
        • Paulcz
          Nevím proč, z toho co ukázali to vypadá super co týká obsahu.
          • Hral jsem alphu a pak nejakou betu ted, oboje me prijde dost priserny. Beta by uz mela byt v podstate plna hra cekajici na opravu chyb. Vypada to jako prerelease test build......
            • Speciále. Stav alfy a posledních buildů vývojářů byl zmiňován v článku, takže jsi trochu vedle. Minimálně o několik měsíců. :D
            • Beta KCD je vice jak rok stara a obsahuje tusim nahrubo vsechny herni mechaniky.
              Vavra v tem podcastru naznacoval, ze se beta mohla nekolikrat aktualizovat, ale stalo by to moc clovekohodin!
            • Jsem ochoten souhlasit ze je to otevreno interpretaci, ale je tak nejak vseobecna praxe ze "beta" uz je final testing.

              source : http://www.makeuseof.com/tag/what-does-beta-software-really-mean/
            • Paulcz
              To sis možná nějak vydedukoval sám, nikde netvrdili, že beta by měla být obrazem plné hry. Mělo to sloužit jako ukázka nebo něco v tom smyslu.

              Co se týče technických chyb, co říkal Vávra na YT, jsou ve skluzu. Slušně řečeno :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit