Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo a ty nejlepší questy zařadí vývojáři do permanentního výběru ve speciální zvýrazněný sekci a obecně když je lidi hodnotí a dobře se u nich baví, autor za ně dostává herní měnu.
  • Je tam rating systém (po dohrání napíšeš komentář a přidělíš 1-5 hvězdiček). Dobrý dobrodružství ti hra přednostně doporučuje, odpad padá někam dolů. Hrál jsem třeba předělaný moduly z AD&D do Neverwinteru, puzzle dungeony, kecací questy, vtipný, mystery, combat arény - spousta jich je výbornejch. Mapy tam tvoří především lidi z NWN1 toolsetu a hráči papírovýho AD&D.
  • Tak jako swtor bylo dobrý než si se dostal na 50 lvl. Ty příběhové questy jsou dost povedené. Bohužel pvp tam bylo blbě udělaný (illum - planeta, kterou smazali) či takové nemastné, neslané, které časem omrzí.
  • Ten quest který odehraješ můžeš ohodnotit, takže tam vidíš ještě než si ho spustíš jak ho ohodnotili ostatní hráči a kolik jich bylo.
  • A kolik z tech tisice veci co udelali lidi za neco stoji?...jedna,..dve?..zadna?
  • Hrál jsem, systém boje ok, ale to je pro mě asi tak všechno, jinak nezaujalo, ale kamarád hraje furt a prý ho to baví, takže to klidně zkuste
  • Nejdůležitější feature je Foundry, do hry jdou přidávat vlastní mapy, questy, kampaně, dungeony, npc, potvory, bossfighty, dialogy, raidy... Už teď je tam několik tisíc questů, lokací a kampaní od hráčů. Dokonce se započítavaj do daily questů. Nemělo by se tak stát, že za měsíc není co dělat, jako u všech posledních fail MMO typu SWTOR.
  • Proč by nemohl? U MMO se velice špatně bilancuje předem - většinou je první rok rozhodující, jestli to stojí za to, nebo zda koncept ztratí tvář. Rozhodně mu nezávidím, že má na starosti tento žánr. A to říkám jako hráč, který davá přednost singlu.
  • rami.cz
    Radsi udelejte remake TMNT arcade game! *10*
  • Miserius
    Hm, Drda to řiká první 3 týdny o každym MMORPG *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit