Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • haar
    Tohle ale já vidím jako neskutečný plus. Je tam dost questů na to abys dostal postavu na 60 takže o žádným dodělávaní nemůže být řeč. Ve foundry nejde ani o exp ani o kdovíjaký super itemy. Spíše jde o to, že je dán prostor i hráčům a v některých případech hodně talentovaným...
  • haar
    No pakliže chceš respec všeho, tzn. abillity score (ale nikoliv původní roll, ten už nespraví nikdo:), powers a feats, pak ano token stojí 600 Zenů. Něco z toho de respec i zvlášť za diamanty, ale taky to není zrovna levný. Tohle mi v betě prostě přijde nepochopitelný...
  • Tilwaen
    Kdysi jsem hrávala Perfect World (od stejných tvůrců jako Neverwinter) - bylo to pro mě neskutečně chytlavé a vydržela jsem u toho opravdu dlouho. Postupnými změnami do ekonomiky hry ovšem vývojáři udělali z celkem obstojného F2P neskutečně nechutný pay2win s*anec. Doslova. Neverwinter zkusím, ale mám obavy, že přesně to samé se stane po čase i jemu.

    Rok - dva ukázkový F2P model, postupné přidávání balanc-měnících itemů do cash shopu a proměna v totální Tesco.

    Jako další letmou ukázku mentality PW Entertainment mohu uvést příklad +- 2 roky zpět z PWI: Pomineme-li cash shop itemy, classy jsou v PvP velmi nevyvážené a některé charaktery jsou tak moc OP, že prakticky umíráte už jen při pohledu na ně. Hráči na fóru sepisují petice a ze všech sil bojují o změnu a rebalanc. PWE to řeší po svém - přidá novou rasu (ryby), jejichž jedna třída (assassin, nebo co to bylo) se stane nejvíc über-OP-mega-turbo PvP class ve vesmíru; musí se jim nechat, do té doby OP classy už nebyly OP *15*

    Co naplat, pomohl jen ragequit *15* Přeju Neverwinteru, aby se mu nestalo to samé.
  • Přes víkend to pod 220 nejde :D
  • Víceméně tu bylo řečeno všechno, ať v recenzi nebo v komentářích. Krom jediného a podle mne jednoho z nejpodstatnějších detailů téhle hry. Servery jsou všechny umístěné ve státech a evropan si díky latency 150-200 prostě nikdy kvalitně nezahraje.
    V PvE u většiny T2 bossů rozhoduje včasné uskakování (dodgování) před abilitama, popřípadě kitting a jiné taktiky, které přímo závisí na reakcích daného hráče. No bohužel uskočíte po začátku animaci bosse, odběhnete a po ukončení animace server vyhodnotí že jste mrtví mimo range jeho ability.
    A v PvP je to naprosto to samé. U low lvlů a nebo na začátku lvl 60 to člověk ani nepozná, ale když odehrajete třeba 5 000 arének, tak si všimnete toho rozdílu. Kdyby se jednalo jen o ten vteřinový animation lock, ještě by to nějak šlo. Ale oni vám lidé dodgují a uskakují z instantních kouzel a to už dost vadí, když nastupujete proti pvp hráčům kde rozhodují detaily. Prostě pro evropského hráče je tahle hra i na endgame nehratelná, respektive nevýhodná.
  • rancor1223
    Řek jsem že je to dokonalá hra? Ne, řek jsem že vypadá líp než tady Neverwinter. Vy tady děláte jak kdybych SWTOR stavil na všechno ostatní...
  • Souhlas. Zkousel jsem dost MMORPG a vsechny byly postaveny na nekonecnym grindovani a gear huntingu, coz me dokaze zabavit max na par hodin, ale nejakej podstatnej tahoun mi v nich chybi. No ikdyz i grindovani jde udelat zabavne, tzn rychle. Jako napriklad v Path of Exile, jediny MMORPG co me chytlo na dyl jak dva tydny. Ale asi to bude tim, ze pokud to chci hrat jako singl tak to tak muzu hrat, levelovani je rychly... proste ma to neco, co spouste her chybi hratelnost. A to mi ani nevadi to, ze pribeh neni prilis vyrazny.
  • Tam stoji respec opravdu 6 euro? Jestli jo tak rofl. *15*
  • Pravdu máš, ale stejně, to už by nebyla taková sranda .
  • sleepless
    Ano, bude a brzy :)
  • anebo necháme na hráčich at si hru dodelaji sami, to je podle me spíš negativum nez pozitivum
  • sugyn
    Dotaz, bude recenze Defiance?
  • To je pouze tvuj subjektivni nazor. Ja v mmorpg nevidim problem, prave naopak dava to nejvetsi moznost být rpgamer, samozrejme hlavne v pvp seancich kde je tvuj výkon limitovan nejen scriptem a tudiz ocekavatelným prubehem, ale i výkonem ostatních hráčů. Samozřejmě, že příjmu argument, že hodně dělá gear což vede ke gear huntingu, ale pořád to toho člověka drží za gule a baví ho to. Není snad zabavnost jadrem celeho tohoto byznysu? A kdyz uz ses tak vyjadril o odpadu. Co ze ty to vlastne hrajes? Beholdery? Ishary? Znam ty hry na zpamet a nelimituji muj pohled na moderni vyjadreni rpg zanru.
  • Kr.Pa
    Tak nehraj MMO, MMORPG je odpad RPG.
  • On může, ale pak se nemůže divit, že jeho názor nikdo nebere vážně.
  • haar
    Grafika lehce podprůměr, ale to mně osobně nijak nevadí. Skvělý systém soubojů a to i v pvp. Questy "sprostého" typu (stejně jako ve WoW) jak to to tu někdo nazval, ale levelování jsem nikdy za nic zábavnýho nepovažovala a začalo se mi zajídat i v dynamickém GW2.
    Tahle hra nepřínáší technicky nic novýho, to ale neznamená, že musí být proto špatná. To co mě na ní láká je značka NW a DD a možnost hrát ve svým oblíbeným světě.
    Stále je to beta a proto odfláknuté pvp (2 mapy, nevyřešený systém výběru hráčů: AFK playeři, nemožnost doplnit tým pokud někdo leavne po začatku souboje, apod.) lehce nudní bossové a všudypřítomné bugy musíme holt prozatím odpustit. Dále pak jsou tu drobnosti typu otřesná aukce či mail (to mě berou všichni čerti, když mažu zprávy nebo hledám item přes nefungující filtry).
    Co mi ale opravdu vadí, je, že si v betě kde teprve dolaďují vyváženost povolání a kde jde především o testování musím platit 600 Zenů za respec token (10 euro = cca 1000 zenů). Navíc Evropa nemůže platit v dolarech.
    Nakonec bych ráda ale pronesla něco pozitivního:p takže: FOUNDRY zjednodušeně map editor. Ráj po všechny PJ. Tvorba questů a celých kampaní. Každý kdo vaše dobrodružství odehraje jej ohodnotí případně pošle příspěvěk ve formě malého množství diamantů. Takže koho nebaví "sprosté" questy nechť si vytvoří svoje a lepší:p
  • za mě zklamání roku!......jsou zajímavější tituly zadarmo. Tak např. 12.6 Rift což je už hra na úrovni nebo Tera.
  • Chápů. Zřejmě tě tam hýčkají epické vesmírné souboje flotil lodí mezi sebou, turnaje v závodech speederů, nekonečné lokace stovek unikátních planet kde, se můžeš zcela volně pohybovat bez stupidních koridorů, inteligentní protivníci, reálné PvP a krásná realistická grafika. Samozřejmě to také může být výborně zpracovaný guildovní systém, možnost zbudovat si vlastní guildovní město a flotilu lodí, najmout žoldáky a porazit znepřátelenou guildu. A samozžejmě to, že činy vaší guildy, případně spojené do alliancí s ostatními spřátelenými guildami maji vliv na to, jak skutečně boj mezi Jedi a Sithy probíhá. A zasedání councilu, kterých se zástupci nejschopnějších guild účastní a řeší tam další běh světa je v pravdě epické.
    Chápu, to není žádná tupá mlátička, kde čekáš před nelogickým spawnem bosse, abys z něho harvil equip. A ty možnosti, které hráč má, aby mohl dělat content pro ostatní.... To umí jen SW TOR.
  • Hra je naprosta prisernost, vyrobena jenom za ucelem zisku tech par dolaru ze Zenu, dokud to pujde. V tehle dobe a konkurenci hra opravdu pusobi jako narychlo sesmahla kravina, bez jakychkoliv pokusu o inovativnost nebo originalitu. Neverwinter - odskrtavam dalsi prodanou a zavrazdenou znacku.
  • Mahcake
    Takže kopírka featury z několik let starého už bohužel mrtvého City of Heroes. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit