Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to 15% z HP a jedinej class, ktery jakz takz ma sanci je CW.

    Stale od vas slysim jak mijite kvuli latenci. Za 200ms vam zadny kun neujede z dosahu, to je proste kravina.
  • Už jsem to smazal, ale co jsem měřil na náměstí 190-210, v lokacích a nebo foundry 170-190. Mimo špičku US, v EU čase a při parádním počasí, bez nějakých server lagů co byly po release bety. Jinak to skáče výš.
    A to že jste ten problém nezaregistroval, ještě neznamená že není. Já osobně spíš hraju PvP, a tenhle problém prostě poznáte až při endgame farmení stovek miniher. Při prvních 14ti dnech a prvních 500-600 minhrách jsem tomu taky nevěnoval pozornost. Ale potom si toho všimnete, až se přesně naučíte na které classy a jejich buildy co funguje a kdy máte použít jaký cd a jaké rozvrhnout ability na který setup. Když vychytáváte backdoor a 10x se setkáte s tím samým hráčem 1v1, a nedokážete ho ze stealthu hitnout i když ve chvíli útoku stojíte u něj.
  • Ano, není kůň jako kůň. Ale ono se nejedná o koně, ale o to že člověk vůbec nestrefí projíždějícího člověka a nehitne ho. I když ho má na monitoru přímo u sebe. Server prostě vyhodnotí že hráč reaguje příliš pozdě a že už je druhý hráč dávno pryč. Nenapíše ani miss, ani dodge, nic, a jen druhý projede dál. A vsadím se že bych vás critem za 17k z koně sundal, stejně tak jako každého včetně guardianů. Ono se totiž jedná o % HP které vám útok vezme a ne o typ mounta. Jak jsme psal, jedná se o rychlost se kterou se informace dostává k serveru.
  • Pokud vam nekdo utece ze SB az potom, co ji hodite tak to nemusi byt nutne latenci. Doporucuji prostudovat ostatni classy.

    Neni kun jako kun. Z meho kone me shodi malokdo. Opet to nema s latenci nic spolecneho.

    Pociti kazdy co? Na latenci si muze maximalne stezovat hardcore pvpeckar. Pokud mezi ne patrite, tak nezbiva vam doporucit hrat jinou hru. NW nikdy nebylo brano jako pure PvP. To je tam jen na okrasu.
  • dejte ve hre /netgraph 1 a reknete nam zhruba cislo. Hraju melee taky a takovy problem jsem nikdy nemel.
  • jindra.veliky
    vypada to stejne jako stovka dalsich mmorpg... *7* *6*
  • 20.6. prejde neverwinter na release a kazdy hrac v dostane 1 respec point ... dont worry
  • Tak u mne takový děs není. Ale když se připojuju na české servery, mám lat 8-10ms u většiny her. Když hraju třeba WoWko na eu serverech ve Francii tak 30-50ms. A těch +-200 na servery v Kalifornii už fakt poznám, a to klidně nemusí být US prime time. A hrál jsem to ve všechny denní i noční hodiny, záleží právě na té vzdálenosti k serveru a okolnostech po trase, ne na tom jestli člověk hraje zrovna v EU v 8 večer.
  • Jde o to že ti ze smoke bomby uteče až po tom co ty ji dáš a uteče ti abilitou, i když má mít daze efekt.

    Další věc je ta, že když kolem tebe projíždí někdo na mountu, tak ty ho s abilitou se 100% critem vždy shodíš z koně, a zatímco má animation lock kdy vstává ze země mu dáš zase daze a prostě ho zabiješ. Tím on nemůže backdoor a ty si hlídáš v klidu point.

    Jenže s latencí když má ten druhý rychlého mounta, nikdy ho neshodíš. Server ho zaznamená daleko od tebe, ty máš cd na stealth, máš cd na jednu z abilit a frajer už ti točí bázi.

    Měsíc po začátku bety jsou to maličkosti, ale za další 3 měsíce kdy budou mít všichni endgame equip, kdy budou všichni v pvp vědět co mačkat, kdy bude mít každý rychlého mounta, až budou mít guildy svoje ustálené lidi, pak to pocítí každý.
  • mirekdusinojc
    Počkat, o kterym MMOčku si tohle Karel Drda nemyslí?
  • EE PWI tvořili přímo Perfect World a pak začali pod svá křídla nabírat další, třeba Runik s T1 (Torchlight) a T2, jednou snad T0 a další. Ale je pravda, že PWI dělá jiný tým vlastně i jiné studio než NWO.
  • Latance neni při PVE znat, tak to se pojď podívat ke mně :D. Melee postavy jsou děs, jako nevím ale když seknu potvoru a životy se ji odeberou cca sek někdy i vice po tom co proběhne animace jak sem ji sekl, je docela na prd. Jako když po tobě jde jedna je to celkem ok. Ale když na tebe leti vice potvor najednou, tak v tom je zmatek jak prase, občas neviš kdo mlati tebe, občas mlatiš už v podstatě do mrtvoly, takže problém to je.
    Jinak hraji mezi 20-24h
  • Ze smoke bomby by neuteklo snad jen 6ti lete decko. S latenci nebo bez. *1*
    A kdyz potkate treba nasi groupu v PvP (ano hrajem s TSkem), tak by vam ani 30ms nepomohlo. *1*
    Nechapu co resite? Pokud nehrajete ve 3 v noci naseho casu, tak vsichni kolem vas maji minimalne 150ms. Pak uz rozhoduje jen equip a skill.
  • Nic jsem nenacheatoval ani nekoupil na akci. Cela hra me stala 60 dolacu za guardian pack. Se dvouma postavama jsem projel uplne vsechny dungeony. Chce to prestat byt paranoidni.
    V PvE je latence znat minimalne. Kazdej telegraph je snad 2 vteriny dlouhej, to by jste musel byt retard, aby jste to nestihnul.
    V PvP je latence znat, ale protoze hraji v EU prime time, vsichni kolem maji +- stejnou latenci, protoze jsou to na 99% evropani.
  • Abych byl přesnější, casual si zahraje a nebude latency řešit. Ten kdo hraje trošku víc, řeší talenty a buildy, ten co si skládá equip a plánuje budoucí endgame content jako raidy a arény, ten kdo hraje hru jakoby "hloub" a řeší tyhle detaily, pak bude vždy nastupovat s nevýhodou. A tenhle problém ho prostě dřív a nebo později dožene, u melee v PvP to člověk pocítí nejdřív a pak později s ostatníma class.
    Já to poznal s TR když mi lidi uskakují lidi ze smoke bomby a při útoku ze stealthu. Človek pak přímo potkává konkrétní jména co maj vyšší latency a v klidu je zabije a pak jsou někteří, kteří proste pokaždé dodgnou většinu útoků.
    No a pak potkáte třeba premade s endgame věcma, sehrané a na TSku, na které potřebujete 100%tní reakce postavy a ty prostě chybí. Zmáčknete tlačítko, proběhne animation lock, u vás na monitoru proběhne animace včetně zvukového efektu, dopadnete na zem a POTOM protihráč u vás na monitoru udělá kotoul a dodgne váš útok. A začně se to stávat čím dál tím častěji, čím dál tím víc lidí bude mít endgame equip a čím dál tím víc lidí bude znát taktiky a protivníky, takže bude potřeba proti stejně dobrým a nebo lepším hráčům stejně dobrá latence.
    A ta tu prostě v téhle hře pro evropany není.
  • Plácání kravin si nech od cesty, psal jsem endgame - 3x lvl 60 není žádný endgame a gayscore 10k máš za 1m AD na aukci, v den co uděláš 60ku. To není žádný znak toho že jsi něco odehrál.
    A to že 60ka šla nabugovat za jednu hodinu, popřípadě pro HC hráče přes foundry za 24 hodin, a pro normální hráče trvala tak týden, je počet postav uplně od věci. A equip jakbysmet, když si TR sóluje T2 bosse a equip může na aukci v klidu prodat / vyměnit / oblést.
    Jak jsem psal, až odehraješ na 60tce 5 000 arének a budeš hrát endgame (tím se rozumí že nebudeš už moct nikam dál, a ne další 2 postavy), poznáš to. A poznáš to především proti premade a proti equiplým lidem, proti těm co už to umí a ne proti lvlujícím a zeleným, proti kterým nejspíš hraješ teď.
    Mimochodem vysoká latence je problém u všech online / mmo her, od stříleček až po rpg, a všichni hledí na odezvu/připojení jako na jeden z dílků skládačky kvalitní hry. Pokud tenhle dílek u téhle hry prostě není, nikoho nepřesvědčíš o tom že se dá kvalitně a spravedlivě hrát jakékoliv pvp.
    Další věc je ta, že servery se budou spojovat a Amerika má o 200mil potencionálních hráčů víc. Takže pokud to bereš tak, že si spravedlivě zahraješ proti evropanům, pak je naprosto jasné že si zahraješ proti menší polovině serveru se stejně vysokou latencí.
  • Pokud tvrdity, ze si z EU nikdo nikdy kvalitne nezahraje, tak placate kraviny. Uz jsem dojel tri postavy na lvl 60 a dosahl 10k GS a vyssi ping nijak neprekazi.
    V PvP i s vyssi latenci nemam problemy vyhravat souboje. Nesmite zapomenout, ze hlavne hrajete proti dalsim evropanum a ti sou na tom plus minus stejne.
  • Perfect World je snad jen distributor.
  • No spíš reaguju, že stavíš největší epic fail v historii MMORPG nad hru, kde je ještě stále nějaká šance, že se někam pohne. I když v dnešní MMO scéně, kde se vše drží "zavedených osvědčených standardů" = či kopíruje WOW, který zkopíroval Everquest...
  • haar
    Taky bych brala evropskej server.
    Edit: vidím, že se to zvrtlo v nějaký dokazováni kdo je jakej borec v pvp a kdo ma lepší equip, takže upřesním myšlenku:
    Nejde jenom o to kdo má kolik ms, ale taky například o to, že mainteance nejsou moc plánovány s ohledem na Evropu. Musím platit v eurech a tudíž je to pro mě dražší, proč bych teda měla mít horší podmínky?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit