Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    je to pravda anonymku, postavy v ME patřily když nic jinýho k těm nejlepším co byly kdy vytvořeny...
  • Mě tu graf hlásí, že místní troll hehe právě dosáhl nové hranice trapnosti, málem se ani nevešel do tabulky
  • Dej si zase radsi novou fotku, nejak uz na ty tvoje bezcenny zvasty lidi opet kaslou.
  • no G3 nic moc v porovnani s g2, jako bavilo me to, melo to atmosferu atd... od bugu docela tezko odhlednout v pripade g3, v ty dobe to bylo prakticky nehratelny prece, po 150 patchich je to ok hra, beru. Risen uz me teda moc nebral, bylo to desne ukecany, linearni a repetitivni. Kdyz bych dal G2 100%, tak G3 v době vydání 50%, s opravama třeba 75%, hRyzen podle mě estě min, 65%. Nic extra, nato že to byly jejich nejlepsi hry po g2. Dá se tak akorat říct, že nebyly AŽ TAK špatný, což mi přijde od studia co udělalo g1+2 málo :( Nevim v čem maj furt problém prostě, dřív to uměli, tak vocode kua? :/
  • Z praktického hlediska úplně ve všem. Nemá smysl vyjmenovávat jednotlivé věci. Pokud vezmu třeba poslední kousek, tedy TES5, pak ti přijde normální, že postavy ve vesnici si stěžují, že je každou chvíli přepadávají banditi a žádají hrdinu o pomoc, aby je zlikvidoval. Během tohoto rozhovoru jim tam přistane drak a sejme půlku vesnice, což jim ale nijak nevadí a vůbec to nereflektují. Když se hráč podívá na mapu, zjistí, že banditi mají sídlo na druhé straně světa, kde po cestě potkají asi 3 města, 4 vesnice. Když dojde o do těchto měst a vesnic, nikdo o banditech neví ani slovo a o jejich existenci nemají ani tušení. Když tedy hráč vymlátí tu pevnost banditů, vrátí se zpět do původní vesnice, lidé tam jsou nešeni, protože hráč vyřešil největší problém jejich života, při té pžíležitosti tam přistane druhý drak a opět vymlátí půlku vesnice, což jim opět nijak nevadí a nijak to nereflektují.

    Nebo to, že na každých 100 metrech je město, vesnice, tábor, pevnost, sídlo příšer/ úkryt banditů atd, ale že obyvatelé města/vesnice nijak nerefelktují, že mají 100 metru od brány pevnost banditů/havěti atd. Protože jim je to jedno, mnohem hroší je smečka vlků/zvířat na druhé straně světa, který je deptá mnohem víc.

    Že celkově jsou jak města, tak vesnice, tak i pevnosti, tak i jeskyně a tak i víceméně všechna místa ve hře udělaná tak, že by prostě nemohla fungovat a přežít.

    Světy v těchto hrách jsou zkrátka neuvěřitelné, když se v něm pohybuji, nevěřím, že by takový svět mohl existovat. Nejde o to, aby byly reálné, ale aby člověk hře věřil, že nějaký hrdina může zažít to, co zažívá ten jeho ve hře, že může existovat postava, jako je ta ve hře, která by mohla mít ony problémy o kterých mluví vzhledem k situaci ve hře, lokalitě kde se nachází atd. Těch věcí je tam strašně moc a to zrovna TES5 je na tom v tomto ohledu o trochu lépe, než předchozí díly.
  • Tak co nám říkají IP adresy? Del0 už nepoužívá nick "yupík" ale teď je to "meh" a ještě ukradl anonymně nick Vogonovi.
  • Milhaus, vraci se vzpominky. Asi jsme spolu nikdy nemluvili, ale gothic fora jsem cet, tak si pamatuju. Bohuzel to vidim uplne stejne. Je to velka skoda, to misto na trhu po nich vlastne nikdo nezaplnil. Ale rikam si, ze je to dobre, protoze jinka bych asi nedelal porad nic jinyho nez hral jejich hry :)
  • G1, G2 a G2a považuji víceméně z hlediska funkčnosti a stylu vytvoření jako jednu hru a je to pro mě osobně gothic. Gothic3 je již tvořen v novém engine Gnome, ve kterém byly dělány všechny ostatní hry, včetně Elex a právěš s ním, se vše změnilo k horšímu a stále mění.
  • Spíš je vidět, že dnešní průměrný hráč nepochopí parodii. A proč myslíš že jsem kluk. Vzhledem k vogonskému vzhledu bys to stejně nepoznal.
  • Není běžné, ale i tak se tam najdou luxusní kousky. Wizardry, Albion, Arcanum...
  • Protože tam žádný nejsou. PT je dark fantasy. Numenera je science-fantasy.
  • TheGGG
    postavy v mass effectu patří mezi nejlepší charaktery jaké byly kdy (v rámci her) vytvořeny...
  • michaliuz18
    hloupost, uz nevedi jak zaujat , vykrik do tmy. Uz risen 3 tahal z posledneho , chcelo by to trosku lepsie technologie ,technicke spracovanie, grafiku atd, ale co chceme od amaterskeho studia ktore uz desatrocie tvoria stale ten isty gothic koncept . Ziadny posun vpred, a pchat mechov medzi stredovek , jetpacky, toto ne , to ako keby vo witcherovi jazdili na stihackach a lietadlach, blbost
  • kkING
    podle clanku mi to dost pripomina G3 :-) po vydani
  • treba az si to zahraju?
  • treba risen 1 a G3, když odhledneme od bugu
  • A jak si ho chces udelat, kdyz jsi tu hru, narozdil od autora clanku, nehral?
  • Jeden chytrejsi nez druhej, zustante radeji u tech her, kluci.
  • realně, jaká hra od dob gothic 2 od nich byla dobrá? Na G2 nedám dopustit, ale kua, ta firma zije z reputace dvou her a vydava posledních 15 let BS...
  • KrPa
    co se tyce sveta, delky, pribehu tak ano, ale g1 mel velmi dobre 2 veci: bojovy system a do kolen podlamujici humor, to uz v dalsich dilech nebylo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit