Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lito

    stupidní, diskuzní faul, jako by mohl film kritizovat jen režisér.Navíc FPS mě baví a akční žánr mám rád. Takže to zkus znova a lépe.

  • Derp_1337

    Mě osobně zase nebaví závodní hry. A chodím kvůli tomu spammovat do diskuzí k recenzím závodních her, že mi tenhle žánr nevoní? Ne! Proti gustu žádný dišputát.

  • Derp_1337

    Já zase třeba nechápu, jak někoho můžou bavit závodní hry. A chodím kvůli tomu spammovat do diskuzí k recenzím závodních her, že mi tenhle žánr nevoní? Ne! Proti gustu žádný dišputát.

  • PCMR

    Doufám, že tím posunem nemyslíš autoaim, autoheal a vyskakující čísla z nepřátel.

  • lito

    mně nepřijde skvělá hratelnost to, že jdeš z arény do arény, kde musíš vše vystřílet, abys mohl jít dále. Spíše naopak.

  • 0011

    Já zase nechápu jak někoho může bavit pár minut hrát a každou chvíli čumět na příběhové video. Her jako Doom není mnoho, rozhodně ne AAA her, mám nejraději komplexní rpg, ale když si chci zarelaxovat dám radši přednost "bezduché" zábavě s maximálně propracovanou hratelností. Když vyšel Doom 3 tak jsme na grafiku koukali s otevřenou pusou asi všichni, ale osobně mám tenhle restart a návrat k původnímu konceptu mnohem radši než příběhový survival horor, kterým byla trojka.

  • Ristoro

    Jednoduše - skvělá hratelnost, nadupaný soundtrack, super atmosféra. Co víc od hry chceš? 

    DOOM je tak vynikající, protože je v jádru strašně primitivní, ale vybroušen k dokonalosti. FPS žánr DOOM nastartoval a FPS korunu si vzal po těch letech zpátky 2016kou a jak tak čtu, Eternal si ji jen pojistil :). 

    Ještě se to dá shrnout touto větou - ta hra má prostě "koule". Nadupaná, testosteronová jízda, kdy si člověk připadá jak Schwarzenegger v Terminátorovi. Absolutně bláznivá, frenetická akce, kdy je třeba být neustále v pohybu. Nás hráče to jedním slovem baví a to je důvod, proč je DOOM tak skvělý a ikona PC hraní už 3 dekády.

    Ber to tak, lidi hrají LoLko, PUBG, Apex Legends, CoD a ty nechápeš, jak lidi může bavit zrovna DOOM?

  • Já si podobnou hru sem tam prostě na oddych rád zahraju. Plnou palbu bych za to ale nedal ani náhodou a osobně mi víc sedí spíš třeba Serious Sam. Doom 3 mi sedl víc než tenhle restart, ale je to prostě o vkusu každého z nás.

  • "nový kvádrový design plasmové pušky mi nevoní" - Vy necháte recenzovat Doom Eternal někoho kdo nehrál jedničku a dvojku ? haha

  • Podle recenze to zní jako solidní orgáč, jak jsem tušil. Miloši za co je
    odečtení bodu? Z negativních věcí jsi mluvil o jednom bugu a rozplihlé
    grafice.

  • Adrenalin jako bungee jumping. A na nic si to nehraje.

  • lito

    Taky nechápu, že tohle někoho může bavit. Na druhou stranu, teď vyšlo Ori, Nioh 2, Persona, Dreams. A mě z těchto her ani jedna nezajímá.😂. Možná jsem už starý.

  • Já opravdu nechápu jak tohle někoho může bavit, taková tupá střílečka absolutně o ničem....Myslel jsem si, že jsme se od 90. let někam posunuli :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit