Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Honzo, je hodně krátkozraký udávat jako zpestření QTA momenty a skripty. Nikdo po tobě nechce příklady, ale uvádět zrovna ty nejméně inovativní, je podle mě blbost. I hamburger se může udělat skvěle, ale taky velice blbě. Ve Valve umí pracovat se skripty, třeba. Každopádně, když přiznáš, že je hra repetetivní a i tak dostane 8/10, tak to radši ... no ... škoda slov.
  • Ok, plechovko :)
  • Veskoslav
    Nemáš nějaké nové info o tom? A neboj, citlivé duše jdou stejně do pekla:)
  • Femto
    Jak tohle vidím, tak se zase o něco více těším na Last Guardian. Potřebuji pohladit mou citlivou duši, tohle mě uráží :)
  • Veskoslav
    Já ti říkal, Enty!!! *4*
  • TheGGG
    jistě, chovat se jak puberťák a přitom mat pomalu senilitu... to už za chvíli bude třeba prostenal, kapky do očí a pak už to jde z kopce... a né, tvé vyjadřování v ostatních diskuzích o konzolových hrách už nezakecáš flaško...
  • Jak to nemá pruhy, 30fps a filmový vzhled jako nejmenovaná mega hra, tak to lepší být nemůže...

    Mám rád Shadow Warriora a tohle je ještě lepší. Graficky supr na "silném stroji", svižná akce, velké levely a řada bonusů. To vše je plus.

    Rychlá akce? Hraje hráč a nečumí na trapné scény kde mu bliká aby zmáčknou tlačítko "A" a pak se něco dramatické provede, velké levely? Musí u toho myslet co kde a jak a tak dále...
    Co má jako Doom přinést nového? COD styl vyprávění? Co je lepší jak 60FPS+ akční hra ve velkém levelu? Zde by kecy nic nepřidaly a proto zde nejsou a to je dobře. Hra navíc jede velice slušně na slabší kartě a stále vypadá dobře a hráč tedy může dosáhnou potřebné plynulosti.

    9/10 možná i více za MP, ten jsem ještě nezkoušel.

    Mnoho her si hraje na něco a pak to nenaplní. Tady jasně řekli co to bude a také to tak je. Velké plus a sakra velké za nekecání. U Facr Cry slýcháme kecání co to bude, jak to bude dokonalé a vše bude záležet na vás a pak tomu je jinak a je to v základu velice jednoduché....
  • Asi se to v té diskusi tady ztratí. Ale DOOM mě nikdy nebavil. A nikdy jsem nepochopil proč je tak vychvalovaný.. Asi tak jako jiné hry. Ale zase tisíce lidí, tisíce chutí :)

    Prostě sem chtěl vyjádřit svůj postoj :)
  • Femto
    A Gondor odpověděl!!!
  • Ach joooo to mne nebaví jak se pořád dospělí lidi hádají o nějaký číslíčko. Není s nimi vůbec žádná zábava...
  • Když vyšel první "dům" bylo mi 8 a neměli jsme doma počítač, tak jsem jenom tiše záviděl spolužákům, hrál jsem ho až po letech ale i tak to byla super hra, i když v té době byly už opravdu 3d střílečky, teď jsem nový doom (uac edici) vzal v den vydání rovnou s mikinou a nelituju(ani té mikiny, i když v kanclu budou asi blbě čumět). Je to v podstatě instantní klasika kterou bych zařadil po bok mých nejoblíbenějčích titulů jako první fear nebo stalker a troufnu si tvrdit, že je to zatím nejlepší díl dooma, co kdy vyšel, včetně level designu, sorry romero. Prozkoumávání mapy je skvělé, runové chalenge jsou některé až moc hc a štvě mě, že motorová pila se nedala použít ve chvíli kdy jsem jí potřeboval nejvíc, ale nebudu tady spoilerovat(ne nebylo to úplně na konci). Je to opravdu skill-based střílečka, ještě bych vyzdvihnul v recenzi nezmíněný systém upgradu, kdy skoro každá zbraň má 2 přepínatelné modifikace, které po odemknutí zpřístupní challenge, po jehož splnění dojde k opravdu dobrému upgradu. Novýho wolfa jsem ani nedohrál, ale z ukázek jsem se na něj těšil, u dooma to bylo naopak tam mě videa těžce nebavili a když ukázali tu "tajnou" prezentaci, tak jsem si říkal - tohle má bejt ono? Ale hraje se to naštěstí mnohem líp, než to z videí vypadá, takže žádám všechny "youtube" kritiky, aby hodnocení nechali na jiných. Jinak parádní recenze, ale obzvlášť v téhle době, co vychází za střílečky, bych tomu klidně dal 9 možná i 10/10
  • To je prave na tom to nejlepsi, chovat se jako pubertak a uz jim davno nebyt. znas to ne, duchodci v pritomnosti deti vzdycky omladnou. Ne kazdej dospelej je suchar co rozhazuje jen moudra. A konzole? mam doma ctyri, rika se tomu byt multiplatformni, jako na vsechno..chlapi, zensky, psi, kocky..(ta zviratofilie (slovo zoo je zakazany..lol) je jen pro tvuj pubertalni mozecek aby ses mel ceho chytit:)
  • Veskoslav
    Držte se, jedeme z kopce:) Draken zavolal posily a gank DS dorazil:)
  • Femto
    Jojo, Doom měl dostat tak 6/10.
  • Já to pamatuji. Bylo mi tak osm let. O časopise Score jsme tehdy nevěděli, ale rodiče koupili od souseda PC 386, 40MHz a tuším 2MB RAM a byl tam klasický DOS, Win 3.1 plus M602. Ale bylo tam i něco jiného..... něco co jsme neznali...něco tajemného. Byla tam shareware verze prvního DOOMa. To se nedá popsat... koukali jsme na to jako na zjevení. Máma říkala, pusťte si malování ve Windows, v tom DOOMu se střílejí nějaké gorily (zřejmě myslela hnědého impa vrhajícího ohnivé koule) a je to nějaké divné, ale marně. DOOM nás svedl na zcestí a táhl se s námi x let a dodnes hraji mod Brutal Doom. Mimo jiné, tehdy jsme netušili, že se to dá "sejvovat"!!!! :D:D:D:D
  • TheGGG
    a mimochodem, jestli ti připadá dospělé tvé trollení v jiných diskuzích a je ti skutečně 50 let, tak je mi tě líto, ty už z toho totiž nevyrosteš... hlavně tvé kecy kolem her na konzole, opravdu komentáře hodné 50 letého... *7* *7* *7*
  • Jack1947
    Fuka je tak trochu něco jako Vávra jen starší ale hodně lidí s ním nesouhlasí.Ovšem u mladších lidí se to chápat celkem i dá ne?
  • TheGGG
    naštěstí Fuku neberu jako někoho co něco dokázal a titulkům od něj, stejně jako jeho názorům se většinou vyhýbám... "dědulo"...
  • to mas fuk, on delal i ty titulky ke SW :) hele jestli te iritujou lidi co neco dokazali, protoze jsi nedokazal nic, krome psani na forech, zkus s tim neco delat, treba za 30 let nejaky hova*a nekde na foru budou psat ..GGG to je legenda..ale srackovanim na lidi co neco dokazali toho urcite nedosahnes..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit